افزونه Learnpress و اضافه کردن واحد پول ایران.

Alaric

کاربر عضو
با سلام،

تو مخزن وردپرس افزونه وجود داره با عنوان Learnpress که باهاش میشه دوره های آموزشی آنلاین برگزار کرد:

من دارم تو مخزن کار ترجمه اش رو انجام میدم فقط دوتا موضوع هستش:

1. اینکه واحد پولی ایران نداره، من تو نت سرچ زدم یه کد پیدا کردم که باید به فایل فانکشن پوسته اضافه بشه و بعد میشه واحد پولی اضافه کرد. دوستان برنامه نویس یه نگاهی بندازن ببینید درسته؟ وقتی من اضافه می کنم واحد پول اضافه میشه ولی نماد ارزی نشون نمیده. اینم کد

add_filter( 'learn_press_get_payment_currencies', 'add_my_currency' );

function add_my_currency( $currencies ) {

$currencies['PKR'] = 'Pakistan';

return $currencies;

}

add_filter('learn_press_currency_symbol', 'add_my_currency_symbol', 10, 2);

function add_my_currency_symbol( $currency_symbol, $currency ) {

switch( $currency ) {

case 'PKR': $currency_symbol = 'Rs.'; break;

}

return $currency_symbol;

}

2. دوم اینکه درگاه پرداخت واسطی نداره من با زرین پال صحبت کردم گفتن ما میزاریم تو لیست ولی اگه برنامه نویسی هست که بنویسه مشکلی نیست ما هزینه اش رو پرداخت می کنیم و میزاریم تو مخزن خودمون. فقط قبلش با دفتر تماس ما تماس بگیرید و هماهنگ کنید. کسی هست وقتش رو داشته باشه بنویسه؟ حالا یا زرین پال یا pay.ir

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
زرین پال که حرفشو نزنید ، برای Pay.ir بررسی می کنیم ببینیم چطور هست.

Alaric

کاربر عضو
من با خود سازنده ها افزونه صحبت کردم و اونها این کد رو بهم گفتن اضافه کنم به جای قبلی.

کد:
/**
 * Add new currency
 *
 * @param $currencies
 *
 * @return mixed
 */
function thim_add_learnpress_currency( $currencies ) {
	$currencies['PEN'] = 'Peruvian Sol - S/.';
    return $currencies;
}

add_filter( 'learn_press_get_payment_currencies', 'thim_add_learnpress_currency' );

/**
 * Add new currency symbol
 *
 * @param $currency_symbol
 * @param $currency
 *
 * @return string
 */
function thim_new_learnpress_currency_symbol( $currency_symbol, $currency ) {
	if ( $currency == 'PEN' ) {
		$currency_symbol = 'S/.';
	}
	return $currency_symbol;
}

add_filter( 'learn_press_currency_symbol', 'thim_new_learnpress_currency_symbol', 10, 2 );

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام محمد جان چرا زرین پال نه چه مشکلی داره؟
ما با این مجموعه همکاری نداریم ، مشکلاتی بود که در این تاپیک نمیگنجه و درست نیست در این باره گفتگو بشه.

با این حال ، بنده برای Pay.ir کد نویسی میکنم (تلاش میکنم اینکار سریعتر صورت بگیره) و به خود Pay.ir ارائه بدم + انتشار در سایت.

فقط دوستان حتما فارسی سازی رو صورت بدن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
ما با این مجموعه همکاری نداریم ، مشکلاتی بود که در این تاپیک نمیگنجه و درست نیست در این باره گفتگو بشه.

با این حال ، بنده برای Pay.ir کد نویسی میکنم (تلاش میکنم اینکار سریعتر صورت بگیره) و به خود Pay.ir ارائه بدم + انتشار در سایت.

در حال انجام هستش

javananit96

کاربر عضو
سلام ضمن خسته نباشید خدمت شما،از ترجمه این افزونه چه قد موند؟

Alaric

کاربر عضو

فارسی سازی 85 درصد انجام شده و تنها 175 خط ترجمه باقی مونده که احتمالا تا شنبه شب تمومش می کنم

Alaric

کاربر عضو
نسخه 3.0 افزونه منتشر شده و یه تغییراتی تو هسته افزونه دادن به همراه اینکه حدود700 رشته ترجمه جدید اضافه شده من دوباره میرم ترجمه کنم

بالا