مشکل در افزودن محصول به سبد خرید

yasfile

تازه وارد
با سلام 

جدیدا فروشگاه من یه مشکلی براش پیش اومده اونم اینه که هر محصولی رو میخوام خرید کنم و میزنم افزودن به سبد خرید ، به سبد خرید منتقل میشه ولی میگه سبد خرید خالیه !

قبلا اینطوری نبود ، و درست بود ولی یه مدته اینطوری شده 

افزونه ها رو غیر فعال کردم ، گفتم شاید مشکل از یکی از افزونه ها باشه ولی مشکل برطرف نشد ، حتی قالب رو هم عوض کردم ولی مشکل برطرف نشد .

ممنون میشم بفرمایید مشکل از کجاس چون برای دریافت Enamad فقط لنگ همین یه موردم 

آدرس سایت :

pasargad.in

Alaric

کاربر عضو
با یه پوسته دیگه امتحان کنید ببینید این مشکل وجود داره یا نه

yasfile

تازه وارد
از بخش "ووکامرس > وضعیت" ببینید چه خطا هایی دارید
فقط همین خطا موجود بود در صورتی که برگه ی حساب کاربری شورتکد رو هم داره و مشکلی نداره 

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
فقط همین خطا موجود بود در صورتی که برگه ی حساب کاربری شورتکد رو هم داره و مشکلی نداره 

از مسیر ووکامرس-->پیکربندی-->سربرگ حساب کاربری--> برگه حساب من رو تنظیم کنید تا این خطا برطرف بشه

yasfile

تازه وارد
از مسیر ووکامرس-->پیکربندی-->سربرگ حساب کاربری--> برگه حساب من رو تنظیم کنید تا این خطا برطرف بشه
این کار انجام شده ولی خطا برطرف نمیشه 

اون خطا برطرف شد ولی مشکل اصلی که سبد خرید هستش برطرف نشده 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
نسخه ووکامرس و ووکامرس فارسیتون چنده؟

تو قسمت وضعیت خطایی ندارید؟ template قالب با نسخه جدید ووکامرس همخوانی دارن؟ خطایی تو این زمینه تو قسمت وضعیت ندارید؟

yasfile

تازه وارد
نسخه ووکامرس و ووکامرس فارسیتون چنده؟

تو قسمت وضعیت خطایی ندارید؟ template قالب با نسخه جدید ووکامرس همخوانی دارن؟ خطایی تو این زمینه تو قسمت وضعیت ندارید؟

نسخه WC:

3.3.3

نسخه وردپرس:

4.9.4

خیر ، خطایی ندارم 

با چندین قالب هم تست کردم ولی حل نشد 

yasfile

تازه وارد
در ضمن این رو هم بگم که با اپلیکیشن فروشگاه میشه خرید کرد و مشکلی نداره ، ولی با مرورگر نمیشه

yasfile

تازه وارد
افزونه رو حذف کردم و مجدد هم نصب کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست

alaki1

تازه وارد
دوست عزیز تمام افزونه هاتون رو غیر از ووکامرس غیر فعال کنید .. علی الخصوص همین افزونه ای که اپلیکیشن براتون ساخته

افزونه ی کش غیر فعال باشه

اگر تغییری در endpoints ها ایجاد کردید و  بین حروفش فاصله انداختید هم میتونه دلیلش باشه  order-pay و order-received اینا .. یادتون میاد دستکاری کرده باشید ؟؟

برید به ساختار لینک دهی وردپرس و یک بار فقط سیو کنید و تست کنید

yasfile

تازه وارد
دوست عزیز تمام افزونه هاتون رو غیر از ووکامرس غیر فعال کنید .. علی الخصوص همین افزونه ای که اپلیکیشن براتون ساخته

افزونه ی کش غیر فعال باشه

اگر تغییری در endpoints ها ایجاد کردید و  بین حروفش فاصله انداختید هم میتونه دلیلش باشه  order-pay و order-received اینا .. یادتون میاد دستکاری کرده باشید ؟؟

برید به ساختار لینک دهی وردپرس و یک بار فقط سیو کنید و تست کنید
قبل از اینکه اینجا تیکت بدم فکر میکردم ممکنه مشکل یکی از پلاگین ها باشه ، بهمین خاطر همه رو غیر از ووکامرس غیرفعال کردم و نتیجه رو بررسی کردم ، ولی مشکل برطرف نشد ، بهمین خاطر اینجا تاپیک ایجاد کردم و ذکر کردم ک تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم و حتی قالب رو نیز عوض کردم ولی نتیجه ای نداشت 

در endpoints ها هم مطمئنم تغییری ایجاد نکردم ، چون اصن به اون قسمت ها کاری نداشتم

اگه منظورتون از ساختار لینکدهی همون پیوند های یکتا هست ، انجام دادم و باز هم همون مشکل هستش 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
قبل از اینکه اینجا تیکت بدم فکر میکردم ممکنه مشکل یکی از پلاگین ها باشه ، بهمین خاطر همه رو غیر از ووکامرس غیرفعال کردم و نتیجه رو بررسی کردم ، ولی مشکل برطرف نشد ، بهمین خاطر اینجا تاپیک ایجاد کردم و ذکر کردم ک تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم و حتی قالب رو نیز عوض کردم ولی نتیجه ای نداشت 

در endpoints ها هم مطمئنم تغییری ایجاد نکردم ، چون اصن به اون قسمت ها کاری نداشتم

اگه منظورتون از ساختار لینکدهی همون پیوند های یکتا هست ، انجام دادم و باز هم همون مشکل هستش 
به قسمت ابزارهای ووکامرس برید ( به شکل یک تب در قسمت استاتوس ووکامرس هستش ) و اگه فروشگاه تون فعال نیست از بیشترش استفاده کنید .. فقط دقیق بخونید و بدونید هر کدوم چه کار میکنه استفاده از بعضی هاش برای فروشگاه ساخته شدتون ممکنه مشکل ایجاد کنه .. شاید لازم باشه یه سری از تنظیمات رو دوباره بعدا انجام بدید

اگه اینکارا رو انجام دادید و هیچ اروری هم نمیده ووکامرس و نتیجه نگرفتید باید با هاستینگ در میون بذارید 

بالا