گزینه فروش تکی در ووکامرس چیست

BahramElf

کاربر عضو
درود

دوستان در قسمت انبار داری محصولات ساده در ووکامرس 2 گزینه هست که بنده متوجه نشدم، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

1. هنگام ویرایش یا ثبت محصول در قسمت انبار گزینه ای هست تحت عنوان "مدیریت موجودی انبار؟ (فعال کردن مدیریت موجودی انبار در سطح محصول)" که میشه تیک زد و زمانی که فعال میشه تعداد میگیره، زمانی که این گزینه فعال نیست هم "وضعیت موجودی انبار" داریم که میشه موجود یا ناموجود رو مشخص کرد.

کار این گزینه دقیقا چیه و در چه مواقعی میشه فعالش کرد و ازش استفاده کرد؟

2. یک گزینه هم داریم "فروش تکی" که این مورد هم با تیک فعال میشه و کاربردش رو متوجه نشدم.

تصاویر پیوست شد.

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

alaki1

تازه وارد
مدیریت موجودی انبار یعنی شما مثلا مثلا بهش میگی من 20 تا از این محصول دارم و ووکامرس بیشتر از 20 تا نمیفروشه و وقتی تموم شد میزنه ناموجود 

فروش تکی هم یعنی این که فقط یدونه از اون میتونند سفارش بدند و امکان انتخاب تعداد برای این محصول به خصوص پنهان میشه

Alaric

کاربر عضو
@alaki1 دوست عزیزم من تیک این گزینه رو میزنم ولی بازم تعدادو نشون میده؟
اگه میخوای تعداد انبار رو تو صفحه محصول نشون نده باید بری از پیکربندی ووکامرس>محصولات>انبار گزینه نحوه نمایش موجودی انبار رو تنظیم کنی

alaki1

تازه وارد
@alaki1 دوست عزیزم من تیک این گزینه رو میزنم ولی بازم تعدادو نشون میده؟
اگه منظورتون تعداد کالا در انبار هست که دوستمون توضیح دادند اگه منظورتون فروش تکی هست که برای من که پنهان کرد 

جاویدان

کاربر عضو
@alaki1برای منو پنهان نمیکنه باید چیگار کنم؟
با سلام دوست عزیز

بسته به نوع قالب ممکن شما خطا داشته باشید

لطفا طبق راهنمایی دوستان اول گزینه ها را انجام داده و حتما گزینه ذخیره را بزنید اگر از کش سرور استفاده می کنید آن را خالی کنید کش مرورگر خودتان را نیز خالی کنید (Ctrl+F5 ) سپس بازبینی کنید

در صورت ادامه داشتن مشکل اعلام و آدرس سایت را نیز درج کنید یادتان باشد برای تست حتما از مدیریت سایت خارج شوید.

موفق باشید

بالا