قالب صحیفه 5 فارسی

ricardo

تازه وارد
دوستان یکی لطف می کنه لینک دانلود آخرین نسخه قالب صحیفه 5.6.8 رو که بدون دستکاری باشه رو بزاره؟
ظاهرا تم فارست گزارش داده، گوگل هم داره سایت هایی که قالبهاشو رایگان گذاشته بودن ، از نتایج جستجو حذف میکنه !

اگه کسی آخرین ورژن رو بدون دستکاری گیر اورد اینجا بزاره لطفا !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dehnavi

راهبر انجمن
ظاهرا تم فارست گزارش داده، گوگل هم داره سایت هایی که قالبهاشو رایگان گذاشته بودن ، از نتایج جستجو حذف میکنه !

اگه کسی آخرین ورژن رو بدون دستکاری گیر اورد اینجا بزاره لطفا !
خیر این کار توسط ایرانیان غیور و بعضا حسود می باشد که تنها به سایت های اسکریپتی بسنده نکرده و سایت های مثل پی سی دانلود رو ریپورت میکنن

واقعا برای این افراد تاسف خورد .

ricardo

تازه وارد
خیر این کار توسط ایرانیان غیور و بعضا حسود می باشد که تنها به سایت های اسکریپتی بسنده نکرده و سایت های مثل پی سی دانلود رو ریپورت میکنن

واقعا برای این افراد تاسف خورد .
آخه سایت های خارجی که این قالب رو میزاشتن برا دانلود هم از گوگل حذف شدن !

من این قالب رو از سایت های خارجی دانلود میکردم، چون ایرانیا، رایگان دانلود میکردن بعد هزار جای قالب لینک سایتشون رو میزاشتن بعد میفروختن به ملت !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
بیشتر سایت های ایرانی که ورژن های قبلی گذاشتند تو صفحه اول گوگل هستند!!

اما هیچ کدوم ورژن 5.6.8 رو ندارند

ricardo

تازه وارد
@jamshimi از وقتی ورژن جدید اومده، من سایت های انگلیسی رو زیر و رو کردم ولی هنوز موفق به دانلود نشدم !!!

بالاخره گیرش میارم تا چند روز دیگه !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
@jamshimi از وقتی ورژن جدید اومده، من سایت های انگلیسی رو زیر و رو کردم ولی هنوز موفق به دانلود نشدم !!!

بالاخره گیرش میارم تا چند روز دیگه !
ممنونم

من واقعا دنبال نسخه ای می گردم که هیچ گونه دستکاری نشده باشه اکه گیر آوردید همین جا بزارید لطفا

jamshimi

کاربر عضو
جوینده یابنده است

لینک دانلود اخرین ورژن 5.6.8 بدون هیچ گونه دستکاری خدمت دوستان

کد:
http://uploadboy.me/39ys2tskjk4d/Sahifa.Theme.5.6.8.rar.html

jamshimi

کاربر عضو
در این قالب چطور میشه یک کد کوتاه تبلیغاتی رو در تمامی پست های سایت فراخوانی کرد؟

در حالت عادی با قرار دادن کد [ads1] در هر پستی که می خواهیم ارسال کنیم بعد از منتشر کردن پست، اون تبلیغ نشون داده میشه 

اما وقتی در فایل single.php در محل مورد نظر کد [ads1] میزارم تنها بعد این کار عینا همین نوشته [ads1] در پست ظاهر میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در این قالب چطور میشه یک کد کوتاه تبلیغاتی رو در تمامی پست های سایت فراخوانی کرد؟

در حالت عادی با قرار دادن کد [ads1] در هر پستی که می خواهیم ارسال کنیم بعد از منتشر کردن پست، اون تبلیغ نشون داده میشه 

اما وقتی در فایل single.php در محل مورد نظر کد [ads1] میزارم تنها بعد این کار عینا همین نوشته [ads1] در پست ظاهر میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
<?php echo do_shortcode('[ads]');?>

این کد رو باید در single قرار بدید.

jamshimi

کاربر عضو
دوستان ورژن 5.6.9 هم ریلیز شده اگه کسی داره لطفا لینک رو بزاره

jamshimi

کاربر عضو
من هر کاری می کنم نمی تونم این رو فعال کنم (فعال کردن افزونه Instanow و نمایش پست های اینستاگرام در سایدبار)

کسی هست که تونسته باشه این کار رو انجام بده

jamshimi

کاربر عضو
ستون سمت راست و پایین بلوک اینستاگرام رو مشاهده بفرمایید می خوام دقیقا این قابلیت رو فعال کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه با تشکر

jamshimi

کاربر عضو
ستون سمت راست و پایین بلوک اینستاگرام رو مشاهده بفرمایید می خوام دقیقا این قابلیت رو فعال کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه با تشکر
دوستان ممکنه از هاست باشه این مشکل؟

کسی تا به حال فعال نکرده این پلاگین Instanow؟

jamshimi

کاربر عضو
چطور میشه فید سایت با این آدرس رو غیر فعال کرد؟ و همین طور فید نظرات این قالب رو چطور میشه غیر فعال کرد؟

کد:
htt://mysite.com/Tiehome/Feed

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چطور میشه فید سایت با این آدرس رو غیر فعال کرد؟ و همین طور فید نظرات این قالب رو چطور میشه غیر فعال کرد؟

کد:
htt://mysite.com/Tiehome/Feed
کد:
function wpb_disable_feed() {
wp_die( __('No feed available,please visit our <a href="'. get_bloginfo('url') .'">homepage</a>!') );
}

add_action('do_feed', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rdf', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss2', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_atom', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss2_comments', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_atom_comments', 'wpb_disable_feed', 1);

jamshimi

کاربر عضو
function wpb_disable_feed() {
wp_die( __('No feed available,please visit our <a href="'. get_bloginfo('url') .'">homepage</a>!') );
}

add_action('do_feed', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rdf', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss2', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_atom', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss2_comments', 'wpb_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_atom_comments', 'wpb_disable_feed', 1);

ممنونم از شما استاد عزیز

با این کد کل فید سایت غیر فعال میشه

من فقط میخوام هموم آدرسی که عرض کردم به اضافه فید نظرات غیر فعال کنم به طوری که در نرم افزارهای فیدخوان وقتی آدرس سایت وارد بشه اون دو تا فید نشون داده نشه

internet

تازه وارد
دوستان در قالب صحیفه بخش نوشته ها چند نسخه رو هم روی لوکال هم روی هاست نصف کردم ولی این منو که در زیر می بیند نمیاد چیکار کنم موندم؟!

You must be registered for see images attach

jamshimi

کاربر عضو
دوستان کلاس دکمه سرچ و جستجو در محصولات ووکامرس برای ویجت جستجو در قالب صحیفه در کدوم فایل قرار دارد؟

وقتی ووکامرس به آخرین نسخه ادیت کردم دکمه جستجو این شکلی شده

kha.JPG

وقتی به نسخه پایین تر با همون قالب بر می گردم دکمه جستجو درسته

ok.JPG

فقط و فقط تنها همین دکمه مشکل داره و بقیه دکمه ها و... درسته

در خود سایت پیشنمایش ورژن جدید صحیفه هم کلاس دکمه جستجو از بین رفته

ممنون میشم بررسی و راهنمایی فرمایید که چطور کلاس دکمه اضافه بشه به اون کلمه جستجو

https://themes.tielabs.com/demo.php?theme=sahifa

jffz_bott.jpg

jamshimi

کاربر عضو
دوستان چطور میتونم در قالب صحیفه بخش صفحه محصول تب های توضیحات، نظرات رو مانند قالب جنه به صورت نوار افقی قرار بدم

آدرس آنلاین پیش نمایش صفحه محصول قالب جنه

https://jannah.tielabs.com/demo/product/black-pullover/

آدرس آنلاین پیش نمایش صفحه محصول صحیفه

کد:
https://themes.tielabs.com/demo.php?theme=sahifa

jamshimi

کاربر عضو
چطور میشه برای هر موضوع در این قالب یک ساید بار دلخواه درست کرد؟ الان حالت پیشفرض فقط ساید بار برگه ووکامرس داره

بالا