تغییرات در افزونه

hani2200

تازه وارد
سلام

دوستان محصولات رایگان رو 0 تومان نمایش میده چطوری بجای صفر تومان کلمه رایگان رو قرار بدیم؟ادرس سایت هم میزارم ببینید

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
دوستان اصلا کدی در این رابطه هست؟
کد:
function raygan( $args ) {

$free_download_text = 'دانلود رایگان';
	$variable_pricing = edd_has_variable_prices( $args['download_id'] );
	if ( $args['price'] && $args['price'] !== 'no' && ! $variable_pricing ) {
		$price = edd_get_download_price( $args['download_id'] );
		if ( 0 == $price ) {
			$args['text'] = $free_download_text;
		}
	}
	return $args;
}
add_filter( 'edd_purchase_link_args', 'raygan' );

آخرین ویرایش توسط مدیر:

banit

تازه وارد
از چه سرویس اسکریپتی استفاده می کنی؟ وردپرس؟ یا سیستم دیگه؟

چرا با پشتیبان تماس نمیگیری؟

hani2200

تازه وارد
سلام

کد بالا رو زدم ولی همون 0 تومان هست.پیوست

از وردپرس استفاده میکنم پشتیبان ندارم

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hani2200

تازه وارد
کدی نیست این 0 تومان صفحه اصلی به رایگان تبدیل بشه؟

faryad0312

تازه وارد
کدی نیست این 0 تومان صفحه اصلی به رایگان تبدیل بشه؟
شما اگر میخاهید محصول رو رایگان بزارید نیازی دیگه به گزاشتن درگاه پرداخت نیست مستقیم در جایی که میخاهید شورت کد محصول رو بزارید برایه فروش یک دکمه ببسازید و لینک مستقیم فایل رو بزارید به جایه دکمه ی خرید محصول 

hani2200

تازه وارد
این کار اصولی نیست چون باید یه دسته به همون نام درست کنم تو صفحه اصلی هم دسته نمایش نمیده چون دسته های edd فعال هست.قبلا کدش رو داشتم ولی سیستم رو عوض کردم الان ندارم دوستانی که میتونن راهنمایی کنن

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
این کار اصولی نیست چون باید یه دسته به همون نام درست کنم تو صفحه اصلی هم دسته نمایش نمیده چون دسته های edd فعال هست.قبلا کدش رو داشتم ولی سیستم رو عوض کردم الان ندارم دوستانی که میتونن راهنمایی کنن
سلام  ، شما باید کد loop قالبتون رو اینجا بذارید تا من بدونم داره با چه دستوراتی قیمت رو نشون میده تا بتونم کمکتون کنم.

شاید این بهتون کمک کنه:

function get_download_price() {

$price = edd_get_download_price(get_the_ID());

if ( $price == "0.00" ) {
echo 'رایگان';
} else {
echo 'تومان'.$price;
}
}

بعد از اینکه کد بالا رو تو function.php قالبتون گذاشتین  <?php get_download_price() ?> رو هرجا بذارید قیمت محصول رو نشون میده.

hani2200

تازه وارد
سلام

ممنون خیلی لطف کردین ولی جواب نداد.کد براتون گذاشتم.تو سایت هم محصول پولی هست هم محصول رایگان،میخوام وقتی رایگان باشه 0 تومان نمایش نده جاش رایگان باشه الان کلمه رایگان اومد ولی 0 تومان حذف نشده.عکس و کد پیوست شد فقط کدهای loop نمیدونم کجاس  :109:

<?php $item_props = edd_add_schema_microdata() ? ' itemprop="offers" itemscope itemtype="http://schema.org/Offer"' : ''; ?>
<span <?php echo $item_props; ?> class="woocommerce-Price-amount amount"><?php edd_price(get_the_ID());?>
<span class="price_index woocommerce-Price-currencySymbol"></span></span>
</span>

amin_b1993

کاربر عضو
سلام

دوستان محصولات رایگان رو 0 تومان نمایش میده چطوری بجای صفر تومان کلمه رایگان رو قرار بدیم؟ادرس سایت هم میزارم ببینید

اگه از ووکامرس برای فروشگاهت استفاده میکنی یکی از امکانات خوب ووکامرس فارسی همینه مورده که شما نیاز دارید
به این شکل که وقتی به محصولات قیمت نمیدید خودش تماس بگیرید نشون میده (که البته میتونید متن ، ظاهر و عمکردش رو هم تغییر بدید)

برای این کار ووکامرس فارسی رو نصب کنید و از قسمت ابزارها این ویژگی رو فعال کنید

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام

ممنون خیلی لطف کردین ولی جواب نداد.کد براتون گذاشتم.تو سایت هم محصول پولی هست هم محصول رایگان،میخوام وقتی رایگان باشه 0 تومان نمایش نده جاش رایگان باشه الان کلمه رایگان اومد ولی 0 تومان حذف نشده.عکس و کد پیوست شد فقط کدهای loop نمیدونم کجاس  :109:

<?php $item_props = edd_add_schema_microdata() ? ' itemprop="offers" itemscope itemtype="http://schema.org/Offer"' : ''; ?>
<span <?php echo $item_props; ?> class="woocommerce-Price-amount amount"><?php edd_price(get_the_ID());?>
<span class="price_index woocommerce-Price-currencySymbol"></span></span>
</span>

خواهش می کنم  :53:

شما این رو حذف کنید:

<?php edd_price(get_the_ID());?>

بجاش اینو بذارید:

<?php get_download_price() ?>

اگه حل نشد اطلاع بدین یه فکر دیگه ای برداریم.

hani2200

تازه وارد
سلام

ممنون حل شد خیلی لطف کردین.شرمنده اگه امکان داره اینم راهنمایی کنید

تویه دسته ها از تابع the_archive_title استفاده میکنم ولی تو صفحه دسته که اول (مارکت دسته:) هست وقتی تابع single_tag_title رو میزارم مشکل تو صفحه دسته ها حل میشه فقط نام دسته هست ولی تو صفحه اصلی که همان domin.ir/downloads هست نام صفحه هم میره.عکس پیوست کردم. صفحه downloads که اسمش رو به shop تغییر دادم

صفحه دسته ها

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام

ممنون حل شد خیلی لطف کردین.شرمنده اگه امکان داره اینم راهنمایی کنید

تویه دسته ها از تابع the_archive_title استفاده میکنم ولی تو صفحه دسته که اول (مارکت دسته:) هست وقتی تابع single_tag_title رو میزارم مشکل تو صفحه دسته ها حل میشه فقط نام دسته هست ولی تو صفحه اصلی که همان domin.ir/downloads هست نام صفحه هم میره.عکس پیوست کردم. صفحه downloads که اسمش رو به shop تغییر دادم

صفحه دسته ها

می بخشید عکس اول به درستی آپلود نشده و برای همین دقیقا متوجه منظورتون نشدم.

hani2200

تازه وارد
سلام

شرمندم خیلی اذیت کردم

من از تگ the_archive_title برای نمایش عنوان صفحه که با تگ h1 هست استفاده میکنم ولی قبل از عنوان (نام دسته:) هست برای حذف کلمه دسته: از تابع  single_tag_title استفاده کردم حالا تو این  مشکلم رفع شده و کلمه دسته: حذف شده اما تو این   عنوان به کلی حذف شده ایا تابعی هست تو صفحه دسته فقط نام دسته و تو صفحه فروشگاه فقط نام فروشگاه رو نمایش بده.

وقتی از تابع the_archive_title استفاده میکنم به شکل زیر نمایش میده:

دسته مارکت ((صفحه فروشگاه))

دسته مارکت:مدیریت اجرایی ((صفحه دسته ها))

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام

شرمندم خیلی اذیت کردم

من از تگ the_archive_title برای نمایش عنوان صفحه که با تگ h1 هست استفاده میکنم ولی قبل از عنوان (نام دسته:) هست برای حذف کلمه دسته: از تابع  single_tag_title استفاده کردم حالا تو این  مشکلم رفع شده و کلمه دسته: حذف شده اما تو این   عنوان به کلی حذف شده ایا تابعی هست تو صفحه دسته فقط نام دسته و تو صفحه فروشگاه فقط نام فروشگاه رو نمایش بده.

وقتی از تابع the_archive_title استفاده میکنم به شکل زیر نمایش میده:

دسته مارکت ((صفحه فروشگاه))

دسته مارکت:مدیریت اجرایی ((صفحه دسته ها))
بابا این حرفا چیه دشمنت شرمنده.

if ( is_archive() || is_tax() ) {
the_archive_title;
} else {
the_title;
}

آرزوی موفقیت براتون دارم.

hani2200

تازه وارد
سلام.یک دنیا تشکر

اینو چطوری تو کد زیر قرار بدم؟

کد: