همگام نبودن ویژوال کامپوزر با فایرفاکس

Sajadszm

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید.

با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

از کدام نسخه ویژوال استفاده می کنید؟ نسخه آخر 5.5.5

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما باید ببینید این بخش از افزونه در حالت rtl فقط این اشکال را دارد یا خیر زبان وردپپرس را تغییر دهید و امتحان کنید .

ضمن اینکه شاید مستندات جدیدی در فایرفاکس ایجاد شده که باعث این خطا می شود بخش خطاها را بررسی کنید ( بر روی مرورگر کنرل + شیفت+ i رو بزنید بعد بخش کنسول رو نگاه کنید یا حتی رفرش کنید صفحه رو خطا وارنینگ و ارور باید آبی باشد تا دیده شود)

اگر کش دارید آنرا خالی کنید .موفق باشید

Sajadszm

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

شما باید ببینید این بخش از افزونه در حالت rtl فقط این اشکال را دارد یا خیر زبان وردپپرس را تغییر دهید و امتحان کنید .

ضمن اینکه شاید مستندات جدیدی در فایرفاکس ایجاد شده که باعث این خطا می شود بخش خطاها را بررسی کنید ( بر روی مرورگر کنرل + شیفت+ i رو بزنید بعد بخش کنسول رو نگاه کنید یا حتی رفرش کنید صفحه رو خطا وارنینگ و ارور باید آبی باشد تا دیده شود)

اگر کش دارید آنرا خالی کنید .موفق باشید
سلام دوباره.

با تغییر زبان حل نشد.

در تمام ورژن های فایرفاکس مشکل داره و صرفا مشکل از فایرفاکس من نیست.

پیشنهادتون چیه؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوباره.

با تغییر زبان حل نشد.

در تمام ورژن های فایرفاکس مشکل داره و صرفا مشکل از فایرفاکس من نیست.

پیشنهادتون چیه؟
با سلام دوست عزیز

تنها پیشنهاد بنده انتظار برای نسخه جدید و بروزرسانی است .

در غیر اینصورت خودتون باید دستبکار بشید یا اینکه به سازنده افزونه یه جوری این مشکل رو اطلاع رسانی کنید

موفق باشید

بالا