افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

jamshimi

کاربر عضو
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دولوپر افزونه عالی حمل و نقل فارسی

وقتی محصولات فیزیکی هست کادر شرکت ظاهر میشه . چطور میتونم اون رو هم غیر فعال کنم

qjh4_she.jpg

در حالت محصولات مجازی نشون داده نمیشه

همین طور در صفحه تسویه حساب ابتدا فیلد شهر نشون داده میشه و بعد نام استان می خوام برعکس بشه این هم اگه میشه راهنمایی بفرمایید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دولوپر افزونه عالی حمل و نقل فارسی

وقتی محصولات فیزیکی هست کادر شرکت ظاهر میشه . چطور میتونم اون رو هم غیر فعال کنم

qjh4_she.jpg

در حالت محصولات مجازی نشون داده نمیشه

همین طور در صفحه تسویه حساب ابتدا فیلد شهر نشون داده میشه و بعد نام استان می خوام برعکس بشه این هم اگه میشه راهنمایی بفرمایید
فیلد شهر و استان در تنظیمات ووکامرس فارسی(نسخه جدید) اضافه شده. کافیه از ووکامرس فارسی / ابزارها اقدام به تغییر تنظیمات کنید

amin_b1993

کاربر عضو
سلام
برای سایت فروشگاه تخت و کمد چوبی نیاز به قابلیتی دارمم که حمل و نقل بر اساس حجم محصول باشه
به این شکل که موقع ورود اطلاعات میزان حجم محصول رو وارد کنیم
و موقع سفارش دادن کاربر نشون بده که مثلا این 3 تا  محصولی که شما به سبد خرید اضافه کردی باید از طریق یک وانت بارگیری بشه و یا اگه مثلا یک محصول بهش اضافه شد بگه حالا دیگه وانت جوابگو نیست و باید با کامیون حمل و نقل انجام بشه
و به کاربر نشون بده که چه تعداد محوصل دیگه میتونی به سبد حریدت اضافه کنی تا کامیون پر بشه و ....

ترجیحا به شکل نمودار و خطی باشه روند پر شدن اون ماشین و کاربر ببینه که چقد دیگه فضای خالی داره.

کسی همچین چیزی تاحالا برخورد کرده؟؟ 
و پلاگین و یا راه حلی سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون از جواب های خوبتون

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
برای سایت فروشگاه تخت و کمد چوبی نیاز به قابلیتی دارمم که حمل و نقل بر اساس حجم محصول باشه
به این شکل که موقع ورود اطلاعات میزان حجم محصول رو وارد کنیم
و موقع سفارش دادن کاربر نشون بده که مثلا این 3 تا  محصولی که شما به سبد خرید اضافه کردی باید از طریق یک وانت بارگیری بشه و یا اگه مثلا یک محصول بهش اضافه شد بگه حالا دیگه وانت جوابگو نیست و باید با کامیون حمل و نقل انجام بشه
و به کاربر نشون بده که چه تعداد محوصل دیگه میتونی به سبد حریدت اضافه کنی تا کامیون پر بشه و ....

ترجیحا به شکل نمودار و خطی باشه روند پر شدن اون ماشین و کاربر ببینه که چقد دیگه فضای خالی داره.

کسی همچین چیزی تاحالا برخورد کرده؟؟ 
و پلاگین و یا راه حلی سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون از جواب های خوبتون
سلام

فروش براساس حجم فکر میکنم هست، اما به این شکل که حجم رو به وانت یا کامیون انطباق بده خیر. باید اختصاصی تهیه کنید.

mohsen_mn80

تازه وارد
سلام وقت بخیر 

من برای سایتم از طرف اداره پست یک پنل ای بازار دریافت کردم ایا امکان دارد این افزونه را به ای بازار لینک داد و دیگر نیازی نباشه بعد از ثبت مشتری برم و دونه دونه سفارشات توی ای بازارم ثبت کنم مستقیم در ای بازارم ثبت بشه و در ضمن هزینه ارسال را هم از همان طریق پنل ای بازار که هزینه درست هست بده.

متاسفانه خود ادراه پست افزونه برای ووکامرس نداره . 

لطفا راهنمایی کنید ممنون.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام وقت بخیر 

من برای سایتم از طرف اداره پست یک پنل ای بازار دریافت کردم ایا امکان دارد این افزونه را به ای بازار لینک داد و دیگر نیازی نباشه بعد از ثبت مشتری برم و دونه دونه سفارشات توی ای بازارم ثبت کنم مستقیم در ای بازارم ثبت بشه و در ضمن هزینه ارسال را هم از همان طریق پنل ای بازار که هزینه درست هست بده.

متاسفانه خود ادراه پست افزونه برای ووکامرس نداره . 

لطفا راهنمایی کنید ممنون.
سلام

از طریق ایمیل در ارتباط باشید تا این مورد را بررسی کنیم.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام 

من برای ارسال درون شهری نیاز به دو روش پیک موتوری و وانت دارم که بر اساس وزن محصول انتخاب بشه مثلا موتور وزن زیر ۵۰ کیلو و وانت بالای ۵۰ کیلو و بقیه نرخ بر اساس مسافت محاسبه بشه مثل نرخ الو پیک یا اسنپ . آیا برای شما امکانش هست به این شکل که روش حمل و نقل در بازارهای سنتی هستش نرم افزار در بیارید که افراد بیشتری بتونن به راحتی استفاده کنن
سلام

این مورد باید بصورت اختصاصی پیاده سازی شود. انشالله در نسخه پرو در نظر گرفته می شود.

سلام خسته نباشید. من تو فروشگاهم 6 عدد کندو با وزن هر کدام 15 کیلوگرم انتخاب کردم و شهرهای مختلف رو امتحان کردم. دیدم که قیمت پست پیشتاز و سفارشی فقط وقتی استان مبدا رو انتخاب می کنم کم میشه و تو دیگر استان ها قیمت ثابت می ماند و جالب اینه که هزینه پست سفارشی بالاتر از هزینه پست پیشتاز هست. من که نا امید شدم از استفاده این پلاگین. ممکن هست که این مشکل رو توضیح دهید؟ من تصاویر انتخاب شهرهای مختلف و بی تاثیر بودن آن بر نرخ پست رو براتون پیوست کرده ام. لازم به ذکر هست که من 2000 تومان هزینه اضافه برای تمامی استان ها و 2 درصد هزینه بیشتر برای تمامی استان ها انتخاب کرده ام.
سلام

این مربوط به تعرفه های اداره پست هست. انتظار دارید برای هر استان یک قیمت بدهد؟ خیر. چنین نیست

در تعرفه جدید صرفا درون استانی یا برون استانی مطرح هست. (بحث استان مجاور حذف شده است)

موقع تسویه حساب  روش حمل و نقل نوشته شده حمل و نقل 1(مورد مشخص شده) چطور ویرایش کنم این کلمه رو 

You must be registered for see images attach
سلام

مربوط به قالب و تنظیمات سایت شماست.

سلام

من افزونه رو نصب کردم اول خیلی خوب کار میکرد، ولی یه تغییراتی تو سایت دادم و افزونه رو مجدد فعال کردم دیگه درست کار نمیکنه، مشکل هم اینه زمانی که برای یک سری شهرهای خاص تیپاکس و پیک موتوری انتخاب میشه ارور میده و میزنه: "روش های حمل و نقل در دسترس نیستند. خواهشمند است دوباره آدرس خود را بررسی کنید و یا چنانچه هر کمکی می خواهید با ما تماس بگیرید." همه تنظیمات هم درسته هم برای استان فعاله هم برای شهر ولی کار نمیکنه. جالب اینجاست پست پیشتاز و سفارشی کار میکنند فقط تیپاکس و پیک موتوری این مشکل رو دارند. انگار اصلا نمیشناسه این دو روش. تو پست های قبلی میخوندم بعضی از دوستان هم این مشکلو بهش برخورد کرده بودند ولی روش خاصی ندیدم اشاره شده باشه. خواهشاً اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم. 

یه مورد دیگه هم این که افزونه زمانی که کامل پاک میکنیم با همه فولدر ها و دوباره نصب میکنیم تنظیمات قبلیش باقی میمونه و از بین نمیره میخواستم بدونم تنظیماتشو زمانی که افزونه رو پاک کردیم از کجا باید پاک کنیم.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

افزونه persian woocommerce shipping نسخه 1 منتشر شد.

در این نسخه تمرکز بر Refactoing، بهبود سرعت لود و سازگاری با نسخه های جدید ووکامرس و وردپرس بود.

هرگونه پیشنهاد و یا اشکال را از طریق ایمیل اطلاع دهید.

mehrdadBEST

تازه وارد
سلام 

من افزونه 

Persian WooCommerce Shipping

را نصب کردم بعد دستم خورد اشتباهی استان اصفهانشو پاک کردم الان نمدونم چطور میشه دوباره استان اصفهانو اوردش 

چند بار هم پاک کردم افزونه رو دوباره نصبش کردم ولی درست نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام 

من افزونه 

Persian WooCommerce Shipping

را نصب کردم بعد دستم خورد اشتباهی استان اصفهانشو پاک کردم الان نمدونم چطور میشه دوباره استان اصفهانو اوردش 

چند بار هم پاک کردم افزونه رو دوباره نصبش کردم ولی درست نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

کمی جستجو!

Ahmadreza_b

تازه وارد
با سلام

در صورت امکان راهنمایی فرمایید که چگونه می‌شود شهرهای هر استان را به صورتی مرتب کرد که فقط مراکز استان‌ها در بالا قرار گیرند و انتخاب پیش‌فرض باشند؟

با تشکر

asiaeizadeh

تازه وارد
ایا این افزونه با دکان سازگاری داره

مثلا وقتی در یک سفارش سه فروشنده مختلف از سه نقطه مختلف هستند و وزن های هر محصول هم متفاوته ایا برای هر فروشنده جداگانه دقیقه محاسبه میکنه
؟

w3develop

تازه وارد
وقتی این افزونه رو نصب کردم کلا سیستم فروشم از کار افتاد چون مشتری دیگه نمیتونه شهر و استانش رو انتخاب کنه.

بعدش هم قیمت حمل و نقل میلیونی می افته!

کلا مشکل دار شد بعد از نصب . یا من بلد نیستم از این سیستم استفاده کنم یا واقعا مشکلی داره افزونه!

MahdiY

راهبر انجمن
ایا این افزونه با دکان سازگاری داره

مثلا وقتی در یک سفارش سه فروشنده مختلف از سه نقطه مختلف هستند و وزن های هر محصول هم متفاوته ایا برای هر فروشنده جداگانه دقیقه محاسبه میکنه
؟
سلام

خیر این افزونه برای چند فروشندگی طراحی نشده است. ضمن اینکه خیلی منطقی نیست برای سفارش سه تا کالا از سه فروشنده، سه تا هزینه پست پرداخت بشه.

وقتی این افزونه رو نصب کردم کلا سیستم فروشم از کار افتاد چون مشتری دیگه نمیتونه شهر و استانش رو انتخاب کنه.

بعدش هم قیمت حمل و نقل میلیونی می افته!

کلا مشکل دار شد بعد از نصب . یا من بلد نیستم از این سیستم استفاده کنم یا واقعا مشکلی داره افزونه!
سلام

آموزش کانفیگ افزونه در تاپیک مربوطه را مطالعه کنید. چنین مشکلی گزارش نشده است.

MahdiY

راهبر انجمن
نسخه 1.1 منتشر شد.

این نسخه که با آخرین نسخه ووکامرس (3.5.1) کاملا سازگار می باشد دارای تغییرات زیر بوده است:

1. ذخیره نام استان و شهر ها بجای شناسه آن ها در دیتابیس. به همین دلیل افزونه با تمامی افزونه های صدور فاکتور و برچسب سازگار خواهد بود

2. اعتبار سنجی استان و شهر انتخاب شده

3. افزودن فیلترهای جدید جهت مشخص کردن کلاس های فیلد شهر و محله و همچنین اولویت نمایش در صفحه تسویه حساب

4. شروع به کار صفحه مستندات فنی در آدرس زیر

jamshimi

کاربر عضو
@MahdiY

از کد های زیر برای حذف فیلد های اضافی برای محصولات مجازی استفاده می کنم

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields', 1000, 1 );
function custom_override_checkout_fields( $fields ) {
global $woocommerce;
$hasPhysicalProduct = false;
if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) {
// Cart is not empty, now loop through the cart
$cart = $woocommerce->cart->get_cart();
foreach ( $cart as $key => $values ) {

$_product = wc_get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] );

if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) {
if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') {
$hasPhysicalProduct = true;
break;
}
}
}
}

if ($hasPhysicalProduct == false)
{
unset($fields['billing']['billing_address_1']);
unset($fields['billing']['billing_address_2']);
unset($fields['billing']['billing_company']);
unset($fields['billing']['billing_city']);
unset($fields['billing']['billing_postcode']);
unset($fields['billing']['billing_country']);
unset($fields['billing']['billing_state']);
}
return $fields;
}

منتهی بعد از بروزرسانی به ورژن 1.1 وقتی محصول مجازی باشه خطای زیر میده و سفارش ثبت نمیشه

error.JPG

ممنون میشم بررسی بفرمایید.

Design

تازه وارد
سلام و عرض ادب،

من هم در نسخه جدید با محصولات مجازی مشکل دارم و شهر و استان را نامعتبر می زنه.

You must be registered for see images attach

Rghaf

تازه وارد
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید..

من هم مشکل دوستان رو دارم و پس از اینکه اقدام به پرداخت میشه شهر و استان رو نامعتبر میشناسه..

منتهی برای کالای فیزیکی این ارور رو میده

لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید..

بالا