Ali_Wm

تازه وارد
سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان 

میخاستم تاپیک جداگانه باز کنم ولی ترجیح دادم همینجا سوالم رو مطرح کنم .

بنده بدنبال یک افزونه همکاری در فروش  هستم که بشه برای تک تک محصولات درصد مجزایی رو تعیین کرد . آیا همچین افزونه ای وجود داره ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

با تشکر 

پیوست‌ها

• download.png
    download.png
    32.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

omidrastegar

کاربر عضو

بنده بدنبال یک افزونه همکاری در فروش  هستم که بشه برای تک تک محصولات درصد مجزایی رو تعیین کرد . آیا همچین افزونه ای وجود داره ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

با تشکر 
سلام

این افزونه این مورد رو داره اما از اینم میتونی استفاده کنی:

m0h4mm4d

کاربر عضو

با تشکر 
سلام . اول یک درصد کلی تعیین میکنی و بعد زیر هر محصول یک فیلد اضافه میکنه که اگر اون را پر کنی میتونی پیش فرض کلی درصد سایت را برای اون محصول خاص تغییر بدی . اگر فیلد خالی باشه از پیش فرض سایت استفاده میکنه .

Ali_Wm

تازه وارد
سلام . اول یک درصد کلی تعیین میکنی و بعد زیر هر محصول یک فیلد اضافه میکنه که اگر اون را پر کنی میتونی پیش فرض کلی درصد سایت را برای اون محصول خاص تغییر بدی . اگر فیلد خالی باشه از پیش فرض سایت استفاده میکنه .
سلام ممنون و متشکر بنده این افزونه رو نصب کردم بی نهایت سایتم رو سنگین کرد و  پاکش کردم پس اول باید یک درصد کلی تعیین کنم بعدش باز برای هر محصول درصد جداگانه قرار بدم .مرسی از راهنماییتون  

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام ممنون و متشکر بنده این افزونه رو نصب کردم بی نهایت سایتم رو سنگین کرد و  پاکش کردم پس اول باید یک درصد کلی تعیین کنم بعدش باز برای هر محصول درصد جداگانه قرار بدم .مرسی از راهنماییتون  

سلام . خواهش میکنم .

وقتی درصد کلی قرار میدید برای همه اعمال میشه . ولی اگر بنا به نیاز برای دسته بندی یا یک محصول تکی یک درصد جداگانه تعیین کردید . اون درصدی که جزیی تر هست اعمال میشه .

مثلا درصد کلی 5 درصد هست . درصد دسته بندی 8 درصد و درصد بعضی محصولات 12 درصد .

برای همه 5 درصد اعمال میشه .

برای دسته بندی هایی که 8 درصد تعیین شده ، درصد کلی که 5 درصد هست نادیده گرفته میشه و 8 درصد اعمال میشه .

برای محصولی که 12 درصد تعیین شده ، درصد کل سایت و درصد دسته بندی هر چی باشه نادیده گرفته میشه و 12 درصد اعمال میشه .

دقیقا مثل تعیین css هست اگر بلد باشید .

omiddev

تازه وارد
سلام من هر دو افزونه AffiliateWP v2.0.4 و affiliatewp-persian رو نصب کردم همه کار های تنظیمات رو هم انجام دادم ولی بازم هییییچ ارجاعی رو قبول نمیکنه .مشکلش چیه؟

فرشید

تازه وارد
سلام به دوستان​

بنده این افزونه رو نصب کردم اما گزینه ی واحد پول «تومان» و «ریال» در قسمت تنظیمات بین دیگر واحدهای پولی وجود ندارد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.​

با ووکامرس اینتگریت هم شده و توی ووکامرس واحد پولیمان تومان است.​

توی اینترنت هرچه جست و جو کردم نوشته شده بود که این واحد ها به نسخه های جدید اضافه شده. اما برای من که از نسخه ۲.۲.۱۲ استفاده می کنم وجود نداره.​

ellio

تازه وارد
سلام دوستان 

من هم مشکل بالایی این دوستمون رو دارم 

واحد ریال و تومان اصلا در این نسخه وجود نداره

حتی افزونه ریال و تومان نصب کردیم کد ریال و تومان در functions هم وارد می کنیم اما تغییری نمیکنه

ضمننا در فیلد (رایانامه پرداخت) وقتی کاربر میخواد شماره کارت بانکی خودش رو وارد کنه شماره کارت قبول نمیکنه

پیغام please include an '@' in the email adress میده, یعنی میگه یک ایمیل وارد کنید اگر این قسمت باید ایمیل وارد بشه پس کاربر شماره کارت خودشو کدوم قسمت باید وارد کنه؟ لطفا مارو در این مورد راهنمایی کنید واقعا نیاز به راهنمایی داریم 

خیلی ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ellio

تازه وارد
سلام دوستان 

کسی راهنمایی مون نمیکنه چطور باید مشکلات بالارو حل کنیم

mehran11

تازه وارد
مدیریت پرشین اسکریپت لطفا این افزنه رو به صورت اختصاصی شبیه به سایت راستچین کنید و در سایت قرار بدید تا خرید کنیم با تشکر و این همه مشکل رو هم کاربران نداشته باشن​

ellio

تازه وارد
سلام دوستان 

من هم مشکل بالایی این دوستمون رو دارم 

واحد ریال و تومان اصلا در این نسخه وجود نداره

حتی افزونه ریال و تومان نصب کردیم کد ریال و تومان در functions هم وارد می کنیم اما تغییری نمیکنه

ضمننا در فیلد (رایانامه پرداخت) وقتی کاربر میخواد شماره کارت بانکی خودش رو وارد کنه شماره کارت قبول نمیکنه

پیغام please include an '@' in the email adress میده, یعنی میگه یک ایمیل وارد کنید اگر این قسمت باید ایمیل وارد بشه پس کاربر شماره کارت خودشو کدوم قسمت باید وارد کنه؟ لطفا مارو در این مورد راهنمایی کنید واقعا نیاز به راهنمایی داریم 

خیلی ممنونم
سلام چرا هیچ کسی کمکی به ما نمیکنه؟

لطفا راهنمایی کنید واقعاً گیر کردم

@ellio @farshid6421 

سلام وقت بخیر
این کد را به فانکشن قالبتون اضافه کنید تا واحد ریال و تومان اضافه بشه :

کد:
if( class_exists( 'Affiliate_WP' ) ) {

function affwp_custom_add_currency( $currencies ) {
		$currencies['تومان'] = 'تومان';
		$currencies['ریال'] = 'ریال ایران';
		return $currencies;
	}
	add_filter( 'affwp_currencies', 'affwp_custom_add_currency' );

}

ellio

تازه وارد
@ellio @farshid6421 

سلام وقت بخیر
این کد را به فانکشن قالبتون اضافه کنید تا واحد ریال و تومان اضافه بشه :

if( class_exists( 'Affiliate_WP' ) ) {

function affwp_custom_add_currency( $currencies ) {
$currencies['تومان'] = 'تومان';
$currencies['ریال'] = 'ریال ایران';
return $currencies;
}
add_filter( 'affwp_currencies', 'affwp_custom_add_currency' );

}

سلام دوست عزیز ممنون از شما بابت راهنمایی

در قسمتی که کاربر باید شماره کارت خودشو وارد کنه هم کمی توضیح میدید چطور باید این فیلد اضافه کنیم؟

من همین افزونه ای که پرشین اسکریپت قرار داده نصب کردم اما در فرم ثبت نام فیلدی که بازاریاب باید شماره کارت خودشو وارد کنه وجود نداره به جاش رایانامه پرداخت وجود داره که شماره کارت بانکی داخلش وارد میشه پیغام please include an '@' in the email adress و اعداد قبول نمیکنه 

لطفا در این مورد هم کمی راهنماییمون کنید 

با تشکر

@ellio 

از چه افزونه ای برای ورود و ثبت نام استفاده می کنید؟

در کل می توانید با افزونه گراویتی فرم هر فیلدی که بخواید ایجاد کنید و کار باهاش ساده هست.

ellio

تازه وارد
از افزونه پوسته‌ی ورود من tml استفاده می کنم

از افزونه گرویتی فرم هم استفاده کردم اما چون هر دو افزونه آژاکسی هست نمیدونم چطوری باید تنظیمشون کرد

مثلاً افزونه اتصال affiliatewp به gravity نصب میکنیم تیک فعالسازی گرویتی در  affiliatewp هم میزنیم فرم affiliate wp هم برای گرویتی درست میکنیم

اما بعد از ثبت فرم،  زمانی که  بازاریاب باید وارد پنل کاربری affiliate بشه بجاش وارد صفحه تایید گرویتی فرم میشه! چجوری باید صفحه تایید گرویتی فرم به پنل کاربری affilitewp تغییر داد؟

بالا