افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

MahdiY

راهبر انجمن
@MahdiY

از کد های زیر برای حذف فیلد های اضافی برای محصولات مجازی استفاده می کنم

منتهی بعد از بروزرسانی به ورژن 1.1 وقتی محصول مجازی باشه خطای زیر میده و سفارش ثبت نمیشه

ممنون میشم بررسی بفرمایید.

سلام و عرض ادب،

من هم در نسخه جدید با محصولات مجازی مشکل دارم و شهر و استان را نامعتبر می زنه.

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید..

من هم مشکل دوستان رو دارم و پس از اینکه اقدام به پرداخت میشه شهر و استان رو نامعتبر میشناسه..

منتهی برای کالای فیزیکی این ارور رو میده

لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید..
سلام

نسخه 1.1.1 منتشر شد و این مشکل حل شد. لطفا بروزرسانی فرمایید و ضمن تست این مسئله نتیجه اون رو اعلام کنید.

The U3F

تازه وارد
@MahdiY

سلام.

بنده ووکامرس 3.5.2 با نسخه 1.1.1 افزونه شما رو نصب دارم ولی همچنان مشکل در صفحه checkout هستش

• استان انتخاب شده معتبر نمی باشد.
  • شهر انتخاب شده معتبر نمی باشد.
  • صورتحساب کد پستی کد پستی نامعتبر است.

m_shafiei2006

تازه وارد
سلام

بعد از آپدیت به نسخه 1.1.1 دو مورد زیر نماش داده میشد :

استان انتخاب شده معتبر نمی باشد.

شهر انتخاب شده معتبر نمی باشد. 

بعد ووکامرس را به 3.5.3 آپدیت کردم مشکل برطرف نشد.

بعد خود هسته وردپرس را به 5.0.2 آپدیت کردم ولی باز هم مشکل برطرف نشد.

بعد از دیدن تاپیک 244 ووکامرس فارسی را پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکل استان برطرف شد ولی شهر برطرف نشده.

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

بعد از آپدیت به نسخه 1.1.1 دو مورد زیر نماش داده میشد :

استان انتخاب شده معتبر نمی باشد.

شهر انتخاب شده معتبر نمی باشد. 

بعد ووکامرس را به 3.5.3 آپدیت کردم مشکل برطرف نشد.

بعد خود هسته وردپرس را به 5.0.2 آپدیت کردم ولی باز هم مشکل برطرف نشد.

بعد از دیدن تاپیک 244 ووکامرس فارسی را پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکل استان برطرف شد ولی شهر برطرف نشده.

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون
سلام

آدرس سایتتون رو قرار میدید؟

MahdiY

راهبر انجمن
ممنون از پاسخ شما.

mohomi.ir 

الان دوباره چک کردم هم استان و شهر را ایراد میگیرد ولی فقط زمانی که لاگین نشده باشد.
در حالتیکه لاگین هست مشکلی نیست
برای چند مرحله ای کردن سفارشات از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

این مشکل فکر میکنم بخاطر چند مرحله ای بودن هست. بررسی می شود.

m_shafiei2006

تازه وارد
برای چند مرحله ای کردن سفارشات از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

این مشکل فکر میکنم بخاطر چند مرحله ای بودن هست. بررسی می شود.
از افزونه فارسی صورت حساب چند مرحله ای ووکامرس استفاده میکنم

الان این افزونه را غیرفعال کردم ولی باز هم مشکل وجود دارد.

ghasemi.hussein

تازه وارد
سلام

ممنون از افزونه بسیار خوبتون.

اگه امکان داشته باشه یکم سریعتر hook های افزونه رو اعلام کنین تا ساخت افزونه بر اساس اون ممکن باشه.

میخوام افزونه ارتباط با پنل بازار الکترونیک رو بنویسم

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

ممنون از افزونه بسیار خوبتون.

اگه امکان داشته باشه یکم سریعتر hook های افزونه رو اعلام کنین تا ساخت افزونه بر اساس اون ممکن باشه.

میخوام افزونه ارتباط با پنل بازار الکترونیک رو بنویسم
سلام

نسخه های فعلی افزونه کاملا دارای هوک هستند و براحتی می توانید آن را بدون تغییر هسته شخصی سازی کنید. هوک ها بزودی در آدرس زیر مستند خواهند شد:

تا اون زمان (نه چندان نزدیک!) سوالی در مورد هوک ها دارید بپرسید و بگید نیازتون کجاست تا هوکش رو معرفی کنم.

ghasemi.hussein

تازه وارد
سلام

نسخه های فعلی افزونه کاملا دارای هوک هستند و براحتی می توانید آن را بدون تغییر هسته شخصی سازی کنید. هوک ها بزودی در آدرس زیر مستند خواهند شد:

تا اون زمان (نه چندان نزدیک!) سوالی در مورد هوک ها دارید بپرسید و بگید نیازتون کجاست تا هوکش رو معرفی کنم.
چند تا چیز رو نیاز دارم:

۱- از اون جایی که کلا لیست شهر و استان ها  و کد مخصوص به هر یک رو از سایت شرکت پست می‌گیرم، به هوکی نیاز دارم تا بتونم اون لیست رو جایگزین لیست فعلی بکنم. فرمت لیست مثل چیزی هست که ووکامرس فارسی استفاده می‌کنه فقط نام شهر ها، تعداد شهر ها و کد مخصوص هر یک عوض شده.

۲- برای روش های پستی پیشتاز و سفارشی هوکی نیاز دارم که بتونم خروجی تابع های محاسبه قیمت شما رو به عددی که از سامانه پست می گیرم تغییر بدم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
چند تا چیز رو نیاز دارم:

۱- از اون جایی که کلا لیست شهر و استان ها  و کد مخصوص به هر یک رو از سایت شرکت پست می‌گیرم، به هوکی نیاز دارم تا بتونم اون لیست رو جایگزین لیست فعلی بکنم. فرمت لیست مثل چیزی هست که ووکامرس فارسی استفاده می‌کنه فقط نام شهر ها، تعداد شهر ها و کد مخصوص هر یک عوض شده.

۲- برای روش های پستی پیشتاز و سفارشی هوکی نیاز دارم که بتونم خروجی تابع های محاسبه قیمت شما رو به عددی که از سامانه پست می گیرم تغییر بدم.
به ترتیب از هوک های زیر استفاده کنید:

1. در حال حاضر وجود نداره! در نسخه بعدی اضافه خواهیم کرد.

2. pws_add_rate

ghasemi.hussein

تازه وارد

2. pws_add_rate
خروجی package['destenation']['state']  و package['destenation']['city'] یک عدد متناظر با هر شهر یا استان است. لیست این اعداد متناظر رو نیاز دارم. برای تابع ها شرکت پست باید کد خاص هر شهر / استان رو بفرستم.

اپدیت: کدتون رو خوندم خودم جواب رو پیدا کردم.

به نظر میاد محاسبه قیمت یک مشکل کوچیک داره. متد محاسبه قیمت بعد از انتخاب نام شهر کارشو انجام میده. اما بعد از اینکه کاربر یک استان رو انتخاب میکنه اولین شهر موجود در دیتابیس در فیلد شهر میاد. بنابراین در حالت هایی که کاربر همون شهر مد نظرش باشه باید یک بار فیلد شهر رو باز کنه و دوباره روی اسم شهر کلیک کنه تا قیمت نشون داده بشه که زیاد جالب نیست. یا باید یک گزینه انتخاب کنید قبل از اولین شهر هر استان اضافه کنید یا بعد از انتخاب خودکار شهر هم متد محاسبه قیمتت را فراخوانی کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghasemi.hussein

تازه وارد

2. pws_add_rate
همچنین نیاز به یه فیلتر دارم که آرایه ای که در تابع init_form_field به instance_form_field نسبت میدین رو تغییر بدم. فیلد هایی مثل شهر مبدأ(در پنل شرکت پست بایدتعریف بشه)، بیمه و مالیات وقتی خود شرکت پست محاسبه قیمت کنه دیگه معنا ندارن.

BabakhaniA

تازه وارد
سلام وقت بخیر بندهچندتا تا سوال داشتم.

یک اینکه علت مغایرت هزینه پستی با پنل ebazar چیه ؟ با اینکه اطلاعات محصولاتی  ( وزن - ابعاد محصول )  که داخل سایت پست ادد شدن عینا داخل ووکامرس وورپرس هم ادد شدن  اما هنگام ثبت سفارش هزینه پستی هر دو با هم متفاوته 

دوم اینکه بنده هم نیاز به اتصال افزونه به پنل پست (ebazar) رو دارم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید 

و در نهایت اگر کسی در جهت اتصال ووکامرس به پنل اداره پست تجربه داره کمک کنه ممنون میشم 

MahdiY

راهبر انجمن
خروجی package['destenation']['state']  و package['destenation']['city'] یک عدد متناظر با هر شهر یا استان است. لیست این اعداد متناظر رو نیاز دارم. برای تابع ها شرکت پست باید کد خاص هر شهر / استان رو بفرستم.

اپدیت: کدتون رو خوندم خودم جواب رو پیدا کردم.

به نظر میاد محاسبه قیمت یک مشکل کوچیک داره. متد محاسبه قیمت بعد از انتخاب نام شهر کارشو انجام میده. اما بعد از اینکه کاربر یک استان رو انتخاب میکنه اولین شهر موجود در دیتابیس در فیلد شهر میاد. بنابراین در حالت هایی که کاربر همون شهر مد نظرش باشه باید یک بار فیلد شهر رو باز کنه و دوباره روی اسم شهر کلیک کنه تا قیمت نشون داده بشه که زیاد جالب نیست. یا باید یک گزینه انتخاب کنید قبل از اولین شهر هر استان اضافه کنید یا بعد از انتخاب خودکار شهر هم متد محاسبه قیمتت را فراخوانی کنید.
از تابع get_terms و با ورودی taxonomy برابر state_city می توانید لیست استان ها و شهر ها را دریافت کنید.

همچنین با تابع get_term می توانید با استفاده از شناسه یک شهر یا استان، به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید.

همچنین نیاز به یه فیلتر دارم که آرایه ای که در تابع init_form_field به instance_form_field نسبت میدین رو تغییر بدم. فیلد هایی مثل شهر مبدأ(در پنل شرکت پست بایدتعریف بشه)، بیمه و مالیات وقتی خود شرکت پست محاسبه قیمت کنه دیگه معنا ندارن.
این فیلتر در حال حاضر وجود ندارد.

emran.askari

تازه وارد
دوستان وقت بخیر

این افزونه آپدیت نمیشه؟ ظاهراً تعرفه های پست بالا رفته.من تمام بسته هایی که میفرستم 3-4 هزار تومان گاهاً بیشتر هم میشه اختلاف داره با نرخی که افزونه در نظر میگیره، با اونکه وزن محصولات همه درسته و در هزینه های اضافی هم مبلغی رو به عنوان بسته بندی و هزینه کارتن در نظر گرفتم.چظور باید متوجه شد که تعرفه ها دقیقاً همون تعرفه های اداره پست هست.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام وقت بخیر بندهچندتا تا سوال داشتم.

یک اینکه علت مغایرت هزینه پستی با پنل ebazar چیه ؟ با اینکه اطلاعات محصولاتی  ( وزن - ابعاد محصول )  که داخل سایت پست ادد شدن عینا داخل ووکامرس وورپرس هم ادد شدن  اما هنگام ثبت سفارش هزینه پستی هر دو با هم متفاوته 

دوم اینکه بنده هم نیاز به اتصال افزونه به پنل پست (ebazar) رو دارم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید 

و در نهایت اگر کسی در جهت اتصال ووکامرس به پنل اداره پست تجربه داره کمک کنه ممنون میشم 
تفاوت هزینه ها بررسی می شود.

پنل ebazar را چگونه می توان گرفت؟ راهنمایی بفرمایید تا یدونه پنل به عنوان تست بگیریم و روی افزونه پیاده سازی کنیم.

بالا