مشکل در Restrict content pro

• نویسنده موضوع leoson
  • تاریخ شروع

leoson

تازه وارد
دوستان من افزونه اشتراک طلایی رو دارم سطحای اشتراکو ساختم همه چیو انجام دادم منتهی اخرین نرحله که راه اندازی کردم یه مشکل بد اتفاق افتاد

اونم اینه که فرد اشتراکو میزنه میخره برمیگرده به سایت

اول اینکه مثلا مبلغ ۱۵ هزار تومن پرداختی تبدیل میشه به حدود ۱.۵ میلیون تومن

از اون گذشته اکانتش بلافاصله بعد از اکتیو شدن منقضی میشه و تاریخی که به عنوان انقضا ثبت شده ۱۹۷۰ هست

و باید اون تاریخو درست کنم و اکتیو رو بزنم تا فعال بشه

چطور حل کنم این مشکلو ؟

hamid99

کاربر عضو
سلام چه نسخه ای استفاده میکنید ، چه درگاهی رو فعال کردین و یه اسکرین  از اشتراک های که ایجاد کردیی بفرستین 

احتمال 90 درصد مشکل درگاه

leoson

تازه وارد
درگاه بانک تازه نوشته افزونرو برام نداشت قبلا

مثل اینکه از اون هست مشکل گفتم بهشون ببینم حل میکنن

درگاه بانکم کمیاب شده خدا بخیر کنه با این قانون جدید شاپرک

hamid99

کاربر عضو
درگاه بانک تازه نوشته افزونرو برام نداشت قبلا

مثل اینکه از اون هست مشکل گفتم بهشون ببینم حل میکنن

درگاه بانکم کمیاب شده خدا بخیر کنه با این قانون جدید شاپرک
مال زرین پال رو بهشون بدین  که مثل همون درست کنن چون من همین زرین پال رو بدون مشکل تونستم استفاده کنم 

soosmar

کاربر عضو
من حدودا 2 سالی میشه که با این افزونه دارم کار می کنم...

حدس من هم روی این هست که مشکل از درگاه باشه، چون من هم به این مشکل برخوردم وقتی که درگاه رو از زرین پال به نکست پی تغییر دادم. ( البته نه دقیقا مشکل شما ولی مشابه )
+
آخرین نسخه افزونه رو هم از همین سایت پرشین اسکریپت دانلود و توی سایتتتون نصب کنین.

روز به خیر

leoson

تازه وارد
@hamid99 اره دادم ببینم کی تحویل میدن

@soosmar  بدبختیم دیگه پی دات ای ار از اونجا غیرفعال شده معلوم نیس تا کی - نکست پی و پردانو تا قوانین پرداخت یاری حل نشده درگاه نمیدن زرین پالم که سر یه اشتباه بچگانه دوسال پیش توقیف کردن اکانتو منم چون کلا استفاده نمیکردم جدی نگرفتم الانم میگه برو دفترخونه طلایی فعال کن منم هنوز وقت نکردم - موند همین درگاه بانک که افزونرو نداشت تازه بخاطر من شروع کردن به زدن که اینطور شده 😐 

soosmar

کاربر عضو
@hamid99 اره دادم ببینم کی تحویل میدن

@soosmar  بدبختیم دیگه پی دات ای ار از اونجا غیرفعال شده معلوم نیس تا کی - نکست پی و پردانو تا قوانین پرداخت یاری حل نشده درگاه نمیدن زرین پالم که سر یه اشتباه بچگانه دوسال پیش توقیف کردن اکانتو منم چون کلا استفاده نمیکردم جدی نگرفتم الانم میگه برو دفترخونه طلایی فعال کن منم هنوز وقت نکردم - موند همین درگاه بانک که افزونرو نداشت تازه بخاطر من شروع کردن به زدن که اینطور شده 😐 
من توصیه می کنم بری سراغشو طلایی کنی خودتو!
چون هم 0.5درصد میشه کارمزدش، هم اینکه یه طرحی داره به نام سه شنبه طلایی، مخصوص طلایی ها!
خیلی هم وقت نمی گیره، یه دفتر خونس و یه پست کردنش... ( از من یه چیزی تو مایه های 2ساعت وخ گرفت )

leoson

تازه وارد
@soosmar خب دقیقا تو دفترخونه چی بگیم ؟ میترسم برم بگم بگن این چیه ؟ یه توضیح بدین برم انجام بدم تموم شه

بالا