تغییر در متن ارسال شده وردپرس

aminiran

تازه وارد
سلام وقت بخیر

دوستان بنده تازه با پرشین اسکریپت آشنا شدم و  ای کاش زودتر پیداتون میکردم ☺️

بنده در لوکال دارم کار میکنم و یه مورد رو واقعا نمیدونم چطور و از کجا باید اصلاحش کنم، لطفا راهنماییم کنید

مورد : بنده زمانی که در قسمت مطلب وردپرس ( 2. ) میزارم، بعد از انتشار تبدیل میشه به ( /2  ) !!

واقعا دیگه خسته شدم پیداش نمیکنم.. و اصلا نمیدونم مرتبط با چی هست! بجای نقطه یه اسلش میاد قبل عدد..

وردپرس آخرین نسخه و قالب اسمی نداره که بگم تقریبا دوستان ویرایش کردند و یه چیزی دراوردن ازش..

لطفا راهنمایی کنید باید از کدوم قسما اصلاحش کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اولین روش اینه که شما با یک قالب پیش فرض تست بگیرید ببینید این مشکل هنوزم هست یا خیر.

دوم اگر افزونه ای فعال دارید لیستشون رو بنویسید.

سوم دقیق تر بفرمایید کدام قسمت این مشکل رو دارید عکسی چیزی ازش ارسال کنید

موفق باشید

aminiran

تازه وارد
سلام به شما

خیر فقط روی این قالب اینطور هست و افزونه ها رو هم غیرفعال کردم کامل..

مشخص نیست کجای قالب چنین چیزی تعریف شده! و چطور!

برای همین گفتم شاید اطلاع داشته باشید شما دوستان

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی

همانطور که ذوست عزیزمون اعلام کردند میبایست:

دقیق تر بفرمایید کدام قسمت این مشکل رو دارید عکسی چیزی ازش ارسال کنید 
تا بتوانیم راهنماییتان کنیم.
اگر سایتتان فروشگاهی است و منظورتان اعداد در کالاها میباشد با مراجعه به بخش پیکربندی افزونه ووکامرس میتوانید تعیین نمایید:
You must be registered for see images attach

کسبُنِت (kasbonet)

تازه وارد
@aminiran برای حل این مشکل بهتر است اعداد را ابه شکل 1- مثال 2- مثال دو 3- الی آخر قرار بدید

به این شکل مشکل شما حل می‌شود

aminiran

تازه وارد
باسلام مجدد

You must be registered for see images attach

@masoud ashoori و @جاویدان تصویری به پیوست کردم، همانطور که می بینید در سمت راست در ویرایشگر وردپرس اینطور نوشتم اما بعد از انتشار به این صورت در آومده!

@کسبُنِت (kasbonet) عزیز بله میدونم اگر طور دیگه ای بنویسم درست نمایش داده میشه، اما برای برای من این مهمه که این درست نمایش داده بشه..

ممنونم راهنمایی کنید از کجا باید اصلاحش کنم که دیگه اینطور نشه؟

ممکنه از لوکال باشه؟ هرچند میدونم ربط نداره..

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

الان اینجوری بهتر شد یک عکس مشکل شما رو دقیق تر نشون داد.

نکاتی مطرح است!!! شما از کدام نسخه وردپرس و یا وکامرس استفاده می کنید؟ آیا گوتنبرگ برای شما فعال است؟ آیا نسخه کلاسیک ادیتور نصب و فعال است ؟

آیا با قالب های دیگری تست گرفته اید ؟

آیا نسخه لوکال php شما از 7 بالاتر است؟

آیا ادیتور دیگری نیز فعال است؟ آیا قالب شما نسخه بروزی برای وردپرس و وکامرس شماست؟

تا دریافت پاسخ های شما یک شیوه ساده در این ادیتور مرسوم است

یکی از شیوه های ساده استفاده کردن از فهرست عددی برای شماره گذاری متناوب بدون نیاز به کاری از سوی شماست البته این خودش یک تست برای صحیح کار کردن یا نادرست بودن و داشتن خطایی که شما می بینید نیز هست!!

یکی از نکاتی که باید فهمید اینست که قالب شما از شورت کدها در بخش ویرایشگر استفاده می کند یا خیر ؟ زیرا برخی شورت کدها دقیقا این خاصیت را می توانند تغییر دهند

باید دید وقتی شما ذخیره را در حالت دیداری انجام می دهید آیا در حالت متن نیز صحیح انجام می گیرد یا کدی یا فونت کدی باعث ایجاد مشکل می شود؟ گاهی تفسیر یک فونت می تواند باعث ایجاد تغییرات نیز شود مثلا در فونتی غیر استاندارد شما به جای داشتن . می شود سایر عوامل حتی / رو گذاشت!! همه اینها فرضیات است.

مشکل اینجاست در لوکال شما باید کمترین مشکل را داشته باشید اما توجه به برخی تغییرات از سوی شما نیز می تواند با دست خوردن اشتباهی در یک بخش ایجاد شود.

یک نکته دیگر اینکه شما خروجی نهایی رو به چه شکلی برای ما ارسال کردید !! در انتشار پست اینگونه است یا در ویرایش مطلب نیز اینگونه است ؟

موفق باشید

aminiran

تازه وارد
@جاویدان بسیار ممنونماز این همه نوشتن..

پاسخ سوالات :

وردپرس اخرین نسخه، کلاسیک ادیتور

روی تمام قالب ها همینطور است.

بله php 7  استفاده میکنم.

خیر هیچ ادیتوری فعال نیست. / بله قالب بروز شده برای این نسخه وردپرس و پی اچ پی است (به گفته دوستان البته که انجام دادن).

از حالت شماره گذاری خود ادیتور استفاده میکنم درست است اما دستی مینویسم مشکا دار می شود.

و حالا توضیح بنده:

در آخرین نسخه وردپرس و  پی اچ پی 7 دقیقا این متن زیر رو کپی کنید و انتشار بدید آیا همین اتفاق برای شما هم می افتد که بنده میگم یا به درستی نمایش داده می شود؟

1.جمله اول

2.جمله دوم

3.جمله سوم

لطفا بررسی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aminiran

تازه وارد
جواب پیدا شد

دوستان مشکل پیدا شد، با فعال یا غیرفعال کردن گزینه:  استفاده از «٫» به جای «.» به عنوان نشانه اعداد اعشاری. در افزونه وردپرس فارسی این مشکل بر طرف شد.

از @جاویدان و @masoud ashoori برای راهنمایی و توجه به این پست تشکر می کنم..

کلا پیشنهاد میدم به دوستان دو گزینه بخش قواعد نگارشی این افزونه رو هرگز فعال نکنند.

🌹

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
جواب پیدا شد

دوستان مشکل پیدا شد، با فعال یا غیرفعال کردن گزینه:  استفاده از «٫» به جای «.» به عنوان نشانه اعداد اعشاری. در افزونه وردپرس فارسی این مشکل بر طرف شد.

از @جاویدان و @masoud ashoori برای راهنمایی و توجه به این پست تشکر می کنم.. 

کلا پیشنهاد میدم به دوستان دو گزینه بخش قواعد نگارشی این افزونه رو هرگز فعال نکنند. 

🌹
با سلام دوست عزیز

بسیار خوشحالیم که شما پس از پیدا کردن جواب مشکلات آن را با دیگران به اشتراک گذاشته اید :53: :53: :) . این شیوه بسیار خوبی برای راهنمایی سایرین است . امیدواریم سایر دوستان سوال کننده نیز این شیوه را در پیش بگیریند و تایپک ها را رها نکنند. :68:

و در جواب سوال قبلی شما بنده قبل از هر پاسخی تست می گیرم ، و مشکلی دیده نشد البته بدون داشتن این افزونه مورد اشاره شما.

موفق باشید

aminiran

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

بسیار خوشحالیم که شما پس از پیدا کردن جواب مشکلات آن را با دیگران به اشتراک گذاشته اید :53: :53: :) . این شیوه بسیار خوبی برای راهنمایی سایرین است . امیدواریم سایر دوستان سوال کننده نیز این شیوه را در پیش بگیریند و تایپک ها را رها نکنند. :68:

و در جواب سوال قبلی شما بنده قبل از هر پاسخی تست می گیرم ، و مشکلی دیده نشد البته بدون داشتن این افزونه مورد اشاره شما.

موفق باشید
ما آفریده شده ایم برای کمک به هم..

بله چون کل مشکل دقیقا همین گزینه اس که اشاره کردم در افزونه، با فعال نکردن افزونه به هیچ عنوان چنین مشکلی پیش نمیاد

موفق باشید

بالا