مشکل در گراویتی فرم

• نویسنده موضوع rez0ow
  • تاریخ شروع

rez0ow

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان . دوستان من از گراویتی فرم و workflow در سایتم استفاده میکنم . ولی مشکلی که دارم افرادی که فرمشون رو ارسال میکنن نمیتونن توی پروفایلشون فرم های ارسالیشون رو ببینن و همین طور مدیرانی که فرم هارو بررسی و تایید میکنن بعد از تایید فرم نمیتونن پیشینه کاری خودشون رو مشاهده کنن . منم هرچی گشتم توی گراویتی و workflow نتونستم کاری کنم . اگر کسی راهی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

mssp

تازه وارد
با درود

میتونید از افزونه gravity view استفاده نمایید که کاربر فرم هایی رو که پر کرده ببینه.

ولی در مورد مدیر که گفتید نمیتونه با gravity flow فرم هایی رو که پر کرده ببینه، فکر نکنم اینطور باشه.

پیروز باشید

rez0ow

تازه وارد
با سلام خدمت شما دوست عزیز شما برای حل این مشکل چند راه دارید، یکی اینکه باید افزونه ی ساخت حساب کاربری برروی گراویتی رو فعال نمایید تا بعد از ارسال فرم حساب کاربری ساخته شود و دوم اینکه باید حساب های کاربری را در دیتابیس با دیتابیس خود فرم یکی نمایید تا با یکدیگر ادقام شوند.
سلام وقتتون بخیر . ممنونم بابت توضیحاتتون . من افزونه ثبت نام گراویتی فرم رو نصب کردم و امتحانش کردم ولی این قابلیت ها رو نداشت . ولی در رابطه با یکی کردن دیتابیس ها میشه بیشتر توضیح بدید چطور باید این کار رو انجام بدم ؟

rez0ow

تازه وارد
با درود

میتونید از افزونه gravity view استفاده نمایید که کاربر فرم هایی رو که پر کرده ببینه.

ولی در مورد مدیر که گفتید نمیتونه با gravity flow فرم هایی رو که پر کرده ببینه، فکر نکنم اینطور باشه.

پیروز باشید
سلام وقت بخیر . ممنون از پاسخ گوییتون . در رابطه با گراویتی فلو باید بگم مدیران تعریف شده میخوان موارد رد شده و تایید شده از سمت خودشون رو در دسته بندی ببیند . از طریق بخش استاتوس گراویتی فلو این کار قابل انجام هست ولی مشکلی که وجود داره هرفرد فرم های خودش تنها رو نمیبینه و فرم های تایید شده یا رد شده از سمت دیگر مدیران هم میتونن ببینند که درگیرش هستم بتونم دسترسی رو محدود کنم در این زمینه . در رابطه با گراویتی ویو که فرمودید . این قابلیت در پنل کاربری هر فرد بصورت جداگانه قابل انجام هست ؟ منظورم این هست از طریق افزودنی گراویتی ویو میتونم کاری کنم که من در پنل کاربری خودم فقط فرم هایی که از طرف من ارسال شده رو ببینم و تمام فرم ها رو مشاهده نکنم ؟!

behsaa

تازه وارد
سلام دوست عزیز

مطابق با بررسی پیام های شما و افزونه های نامبرد شده، در توضیحات تکمیلی، باید مد نظر قرار بدید، با گراویتی فرم و ورک‌فلو، امکان راه اندازی سیستم گردش کار و مدیریت به ترتیبی که می فرمایید وجود نداره. در این خصوص چند راه هست میتونید آزمایش بفرمایید.

- استفاده از سیستم های فرم ساز دیگر ( بجز گراویتی فرم)
( به علت ناشناخته بودن وضعیت جدول های پایگاه داده بواسطه تکمیل فرم ها در گراویتی و البته گراویتی ویو، پوشش دهنده تمام نیاز شما نیست)

- از یک سیستم گزارش ساز، جهت ساخت گزارشات دلخواه استفاده بفرمایید. نمونه هایی از سیستم های اوپن سورس (غیر تجاری) با زبان پی اچ پی وجود داره. البته باید در انتخاب هم دقت کنید.
( این اقدام باعث میشه بتونید گزارشات ساخته شده رو در صفحات دلخواه وردپرس قرار بدید و پنل های دلخواه بسازید و البته نیاز هست فرم ها رو با کد های کوتاه در صفحات مرتبط قرار بدید)

در این خصوص، فعالیت جالب و چالش برانگیزی در دست اقدام دارید. اگر تونستید این فعالیت رو انجام بدید حتماً نتایج اون رو به اشتراک بگذارید. من موارد مشابهی در سیستم مدیریت محتوای دروپال دیدم. اما در وردپرس کسی سراغ این کار نمیاد و علت اون پوشش وبلاگی/سایت محور/فروشگاه اینترنتی این سیستم مدیریت محتوا هست. لطفاً اگر براتون مقدور هست. نتایج این تحقیقات رو در همین جا به اشتراک بگذارید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mssp

تازه وارد
سلام وقت بخیر . ممنون از پاسخ گوییتون . در رابطه با گراویتی فلو باید بگم مدیران تعریف شده میخوان موارد رد شده و تایید شده از سمت خودشون رو در دسته بندی ببیند . از طریق بخش استاتوس گراویتی فلو این کار قابل انجام هست ولی مشکلی که وجود داره هرفرد فرم های خودش تنها رو نمیبینه و فرم های تایید شده یا رد شده از سمت دیگر مدیران هم میتونن ببینند که درگیرش هستم بتونم دسترسی رو محدود کنم در این زمینه . در رابطه با گراویتی ویو که فرمودید . این قابلیت در پنل کاربری هر فرد بصورت جداگانه قابل انجام هست ؟ منظورم این هست از طریق افزودنی گراویتی ویو میتونم کاری کنم که من در پنل کاربری خودم فقط فرم هایی که از طرف من ارسال شده رو ببینم و تمام فرم ها رو مشاهده نکنم ؟!
بله با استفاده از گراویتی ویو و یک اکستنشن یعنی advanced filtering می توانید مقصود خود را به طور کامل پیاده کنید.

اکستنشن گراویتی ویو که عرض کردم این قابلیت را اضافه می کند که کاربر فقط فرمی را که خود او پر کرده ببیند نه همه فرم ها را. منظور بنده اکستنشن زیر است:

اینم مستندات و راهنمای چیزی که می خواهید:

قبلا سر یک پروژه از همه این موارد استفاده کردم و به خوبی جواب می دهد

پیروز باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rez0ow

تازه وارد
بله با استفاده از گراویتی ویو و یک اکستنشن یعنی advanced filtering می توانید مقصود خود را به طور کامل پیاده کنید.

اکستنشن گراویتی ویو که عرض کردم این قابلیت را اضافه می کند که کاربر فقط فرمی را که خود او پر کرده ببیند نه همه فرم ها را. منظور بنده اکستنشن زیر است:

پیروز باشید
ممنونم از پاسخ گویی خوبتون . بله دقیقا همون چیزی بود که میخواستم . بازم ممنونم لطف کردید

rez0ow

تازه وارد

پیروز باشید
سلام مجدد وقتتون بخیر . ببخشید یک مشکل در رابطه با افزونه advanced filtering داشتم توی اینترنت نتوسنتم جواب درستی پیدا کنم باز مزاحم شما شدم .

مشکلی که داره این افزونه برای هر فرم گراویتی بصورت جداگانه باید این تنظیمات اعمال بشه و در صفحه بایگانی اعضا من باید تمام shourtcode ها رو قرار بدم که اگر فرمی کامل نباشه ظاهر صفحه رو بد جلوه میده . منظورم این هست قابلیتی نداره این افزونه که برای یوزر ها جوری تعریف شه که بایگانی تمام فرم های ارسالی خودشون رو با یک بار تنظیم gravityview بشه تعریف کرد و برای هر فرم گرویتی فرم نخوام یه صفحه ایجاد کنم ؟!

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم میدونم بد توضیح دادم :D

ممنون میشم راهنمایی کنید

mssp

تازه وارد
سلام مجدد وقتتون بخیر . ببخشید یک مشکل در رابطه با افزونه advanced filtering داشتم توی اینترنت نتوسنتم جواب درستی پیدا کنم باز مزاحم شما شدم .

مشکلی که داره این افزونه برای هر فرم گراویتی بصورت جداگانه باید این تنظیمات اعمال بشه و در صفحه بایگانی اعضا من باید تمام shourtcode ها رو قرار بدم که اگر فرمی کامل نباشه ظاهر صفحه رو بد جلوه میده . منظورم این هست قابلیتی نداره این افزونه که برای یوزر ها جوری تعریف شه که بایگانی تمام فرم های ارسالی خودشون رو با یک بار تنظیم gravityview بشه تعریف کرد و برای هر فرم گرویتی فرم نخوام یه صفحه ایجاد کنم ؟!

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم میدونم بد توضیح دادم :D

ممنون میشم راهنمایی کنید
درود

اگر در تنظیمات افزونه چنین قابلیتی پیدا نکرده باشید پس این قابلیت رو نداره. 

تا اونجا که یادمه برای هر فرم باید یک view ایجاد کنید.

بالا