کمک برای ویرایش فرم جستجوی سایت وردپرس

kimidoonekekie

تازه وارد
 سلام. خسته نباشید به اعضای محترم .

یک مشکل برام پیش اومده و شدیدا گرفتار شدم و خیلی نیاز به حلش دارم. اگر کسی میتونه کمکم کنه .​

من یک سایت وردپرسی با قالب آماده آگهی راه اندازی کردم . (تقریبا تو مایه دیوار) ، الان میخام شخصی سازیش کنم اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم .​

این آدرس سایت هست : 

مشکل از این قراره :​

ما توسط کلیک کردن روی دسته ها به آگهی های زیر مجموعه  دسته ها و سایز زیر دسته ها دسترسی داریم. که با کلیک کردن روی هر زیر دسته نمایش نتایج محدود تر میشه و البته یک فرم جستجو هم برای جستجو از بین اون نتایج میاره.​

این از تنظیمات قالب هست. داخل خود قالب امکان ساخت فرم و فعال کردن برای دسته خاص و فعال کردن جستجو در دسته خاص وجود داره .​

حالا ما میخایم نحوه نمایش اطلاعات در دسته ها و زیر دسته ها رو تغییر بدیم .​

نمایش فرم جستجو تغییراتی بکنه و المان هایی ( مثل لینک های مرتبط ) بهش اضافه بشه و یا نحوه نمایش برخی مقادیر جستجو (مثل انتخاب برند ) تغییر بکنه ( مثلا از حالت لیست کشویی به حالت نمایش تصویر لینک دار عوض بشه – مثلا برند ها به جای اینکه از لیست انتخاب بشوند با کلیک روی تصویر برند نتایج جستجو محدود بشه )​

و تغییراتی توی ظاهر فرم جستجو ایجاد کنیم.​

چطور میتونیم این کار رو بکنیم با توجه به اینکه :​

کد هامون رمز نگاری شده است و غیر قابل دسترس هست .​

2- ما وقتی کلیک میکنیم روی هر زیر دسته نتایج در یک صفحه نمایش داده میشود که برگه نیست ( که بشه اصلاح کرد)​

.

خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه.​

گیر افتادم .  ​

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
چطور میتونیم این کار رو بکنیم با توجه به اینکه کدهامون رمز نگاری شده است و غیر قابل دسترس هست .​
به ترتیب اولویت این روش‌ها میتونه به شما کمک کنه:

۱- از طراح قالب بخواهید نسخه کد نشده فایل‌ها رو در اختیار شما بذاره.

۲- ببینید با چی کد شده و اگر راهی برای دیکد کردنش وجود داشت، دیکدش کنید.

۳- از قالب دیگری استفاده کنید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

تنها راه حل برای شما شاید این افزونه یا افزونه های مشابه در مخزن باشه

با جستجو کلمه Search به گزینه های بیشتری نیز دسترسی دارید .

زیرا اولا خود وردپرس محدودیت هایی در جستجو داره (بخاطر امنیت بخاطر سئو و چند مسئله دیگر) اینکه برنامه نویس چگونه اون رو مناسب سازی کرده بهتره با خودش تماس بگیرید وقتی کد شده است دیگران نمی تونند بهش دست ببرند.

و اما یک سوال یعنی شما می خواهید بگویید کل قالب به صورت کد به شما تحویل داده شده است؟ چون برخی از چیزهایی که شما می خواهید کمی تغییرات در استایل را شامل می شود

موفق باشید

بالا