تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

این تاپیک برای پشتیبانی از افزونه Digits ایجاد شده

برای دانلود افزونه به سایت Digits-WP.ir مراجعه کنید

لطفا:

برای افزودن وبسرویس جدید تنها با شماره 051.91004490 داخلی 3 تماس بگیرید و در اینجا مطرح نکنید. تنها سوالات و مشکلات را در اینجا مطرح کنید

baliqir

تازه وارد
سلام خسته نباشید

وقتی افزونه رو فعال میکنیم این خطا رو میده

Fatal error: Call to a member function isMuPlugin()

لطفا راهنمایی کنید

M.okhlian

تازه وارد
@Mohammad 

سلام و خسته نباشید

من امروز افزونه رو از طریق سایت فراز اس ام اس گرفتم

ولی هیچگونه تغییراتی توی تنظیمات نمیتونم انجام بدم و وقتی تغییری رو ذخیره میکنم توی Loading میمونه 

ممنون میشم کمک کنید . 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

araz1araz

تازه وارد
سلام منم همین مشکل دوست عزیزمون رو دارم و موقعی که میخوایم تنظیمات رو ذخیره کنیم توی لود گیر میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
@Mohammad 

سلام و خسته نباشید

من امروز افزونه رو از طریق سایت فراز اس ام اس گرفتم

ولی هیچگونه تغییراتی توی تنظیمات نمیتونم انجام بدم و وقتی تغییری رو ذخیره میکنم توی Loading میمونه 

ممنون میشم کمک کنید . 

سلام منم همین مشکل دوست عزیزمون رو دارم و موقعی که میخوایم تنظیمات رو ذخیره کنیم توی لود گیر میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده
لطفا مشخصات ورود به مدیریت سایتتون رو برای من از طریق پ.خ ارسال کنید. بررسی صورت بگیره

سلام خسته نباشید

وقتی افزونه رو فعال میکنیم این خطا رو میده

Fatal error: Call to a member function isMuPlugin()

لطفا راهنمایی کنید
نسخه PHP سایتتون چنده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان یک بروزرسانی عرضه شد. مجدد دانلود کنید.

araz1araz

تازه وارد
الان نسخه جدید رو دانلود و نصب کردم و بخوبی تنظیمات انجام گرفت و در حال کار می باشد.

ممنون از    عزیز بابت رفع مشکل 

aidin.profile

تازه وارد
سلام خسته نباشید من جدیدترین ورژن رو از سایتی که گفتین داتلود و نصب کردم اما هر تغییری توی تنظیمات میدم دکمه ذخیره تغییرات غیره فعاله و زمانی که درگاه پیامکی رو انخاب میکنم برای مثال ملی پیامک هیچ اتفاقی نمی افته یعنی قسمت تنظیماتش نمیاد
You must be registered for see images attach

aidin.profile

تازه وارد
سلام خسته نباشید من جدیدترین ورژن رو از سایتی که گفتین دانلود و نصب کردم اما هر تغییری توی تنظیمات میدم دکمه ذخیره تغییرات غیره فعاله و زمانی که درگاه پیامکی رو انخاب میکنم برای مثال ملی پیامک هیچ اتفاقی نمی افته یعنی قسمت تنظیماتش نمیاد

البته من تست کردم فهمیدم وقتی در قسمت ثبت نام بروی فعال سازی لایسنس کلیک میشه این اتفاق می افته 

مگه نباید فعالش کرد ؟
حالا هر کاری میکنم پاک میکنم و دوباره نصب میکنم نمیشه که نمیشه یعنی همینجوری قسمت ذخیره تغیرات غیر فعاله الان باید چیکار کرد ؟

You must be registered for see images attach

aidin.profile

تازه وارد
من مجدد دانلود کردم از سایتتون و قبلی رو پاک کردم و اینو نصب کردم اما همچنان نمیشه تغییرات داد و دکمه ذخیره تغییرات هم غیرفعاله

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ما گقتیم که روی فعال سازی کلیک نکنید دیگه :) به همین خاطر چنین اتفاقی رخ میده! مشخصات بفرستید چک کنم ببینم راهکار چیه...

lahijsabz

کاربر عضو
سلام دوستان

یه قسمت داره تو استایل هر چه قدر کوچیک و بزرگ می کنم صفحه رو چیزی نشون نمی ده هیچ جوره هم نمیشه بستش

ansari.behnam

تازه وارد
سلام با تشکر  کد پیشفرض نباشه و کاربر با صفر مثلا 091... شمارشو وارد کنه بهتر نیست؟ چون کسی که با موبایل میخواد ثبت نام یا ورود شه فقط شماره موبایل ایران داره و خیلی از کاربرها نمیدونن که باید شمارشونو بدونه صفر وارد کنن اونجا کمی معطل میشن، یا باید بالای فرم نوشت شماره رو بدونه صفر وارد کنید

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام

منم دقیقا همین مشکل را دارم

میشه لطفا راه حل را بفرمایید

خیلی ممنون

afsanehpm

تازه وارد
سلام

من این افزونه را از سایت پنل اس ام اس  فراز اس ام اس تهیه کردم و به من گفتند که در بخش پیکربندی send as sample را بلی قرار دهید اما متاسفانه این گزینه برای من غیرفعال است. 

باید چه اقدامی انجام دهم؟

ممنونم از شما

ansari.behnam

تازه وارد
سلام 2 تا سوال دارم

1- چرا در تنظیمات استایل  وقتی  فرم و صفحه و ماژول  سفارشی سازی میشه عکس و رنگ اضافه میشه ذخیره تنظیمات رورو میزنم گزینه استایل مورد نظر باز CLAVIUS میشه و  در فرم ورود و ثبت نام تغییری انجام نمیشه ؟

2- کد تایید برای من با اینکه از گزینه تنظیمات پنل پیامکی - گزینه send as sample رو بلی وارد کردم خیلی دیر میاد بعضی وقتها بالای 5 دقیقه؟ پنل اس ام اس من فراز هست

peymanweb

تازه وارد
سلام در تنظیمات، نام کاربری را روی خیر قرار می دهم تا در هنگام ثبت نام کاربر فقط شماره موبایل و رمز وارد کند اما با اینکه نام کاربری روی خیر قرار می دهم باز هم همچنان نام کاربری در ثبت نام وجود دارد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shamimi
بالا