مشکل در شناسایی فایل rtl توسط قالب

mohammad hossien

کاربر عضو
با عرض سلام و احترام

من یک قالب ووکامرس monsta را نصب کردم ولی نمیدونم چرا فایل rtl بارگذاری نمیشه و قالب در وردپرس فارسی هم چپ به راسته بجای راست به چپ شدن (مثل نوشته ها و هدر و ...) و مشکل دیگه اینکه با اینکه بخش های اصلی قالب را فارسی کردم مثل ادامه مطلب و ... ولی قالب فارسی نمیشه

قالب را همین جا قرار میدم و از دوستان و اساتید عزیز خواهش میکنم هرکس می تونه کمکم کنه

ممنون

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکلی دیده نشد؟

ضمنا این نسخه بروز نیست ! بهتره نسخه بروزتری رو استفاده کنید

و یه توصیه نسخه های 1.0.1 اصلا توصیه نمی شود مگر اینکه خودتان اقدام به طراحی کنید چون این نسخه ها قطعا مشکلات زیادی در اوایل کار دارند.

ضمنا فایل زبان باید به این شکل باشد fa_IR پس اصلاح کنید

و در پایان این قالب به شدت افزونه محور است یعنی به جای کدهای ساده تر حتی در بخش شورت کد هم از افزونه استفاده کرده که اصلا جالب نیست و در دراز مدت به مشکل می خورید

موفق باشید

mohammad hossien

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکلی دیده نشد؟

ضمنا این نسخه بروز نیست ! بهتره نسخه بروزتری رو استفاده کنید

و یه توصیه نسخه های 1.0.1 اصلا توصیه نمی شود مگر اینکه خودتان اقدام به طراحی کنید چون این نسخه ها قطعا مشکلات زیادی در اوایل کار دارند.

ضمنا فایل زبان باید به این شکل باشد fa_IR پس اصلاح کنید

و در پایان این قالب به شدت افزونه محور است یعنی به جای کدهای ساده تر حتی در بخش شورت کد هم از افزونه استفاده کرده که اصلا جالب نیست و در دراز مدت به مشکل می خورید

موفق باشید
یک دنیا تشکررر بابت جواب کاملتون

ببخشید اگه قالب را نصب کرده باشید با اینکه وردپرسم فارسی هست ولی مطالب چپ به راست هستن حتی برای متن های فارسی و کامنت ها و هدر و بقیه موارد هم همین طور

من خیلی دنبال قالب گشتم یعنی خیلی زیاد حدود 3 هفته اس کارم چرخیدن تو نت دنبال قالب خوبه از دموی 4 این خوشم اومده ولی با نظر شما که میگید قالب سنگینیه و افزونه محور میشه لطف کنید و یک قالب مناسب برای فروشگاه بدلیجات بهم معرفی کنید که از لحاظ زیبایی و کارآمدی خوب باشه و هم سبک🙏🙏

خیلی خیلی ممنونتون میشم

Mesmaili

کاربر عضو

ببخشید اگه قالب را نصب کرده باشید با اینکه وردپرسم فارسی هست ولی مطالب چپ به راست هستن حتی برای متن های فارسی و کامنت ها و هدر و بقیه موارد هم همین طور

من خیلی دنبال قالب گشتم یعنی خیلی زیاد حدود 3 هفته اس کارم چرخیدن تو نت دنبال قالب خوبه از دموی 4 این خوشم اومده ولی با نظر شما که میگید قالب سنگینیه و افزونه محور میشه لطف کنید و یک قالب مناسب برای فروشگاه بدلیجات بهم معرفی کنید که از لحاظ زیبایی و کارآمدی خوب باشه و هم سبک🙏🙏

خیلی خیلی ممنونتون میشم
سلام.

شما در تمفارست یا ژاکت و راستچین بگردید ببینید از چه قالبی خوشتون میاد. اسمش رو بگید اگر موجود باشه براتون قرار داده میشه.

جاویدان

کاربر عضو

خیلی خیلی ممنونتون میشم
با سلام دوست عزیز

موارد رو درست فرمودید بنده تست که گرفتم چون با نسخه اصلی فرق داشت حواسم به این نکات نبود. البته امکان دستکاری و درست کردن هست ولی چون بروزرسانی بعدی باعث می شود نسخه فعلی حذف شود کار کمی سخت می شود.

اگر منظورتون این هست به شما  قالب حرفه ای    (< دموهاش رو ببینید) رو توصیه می کنم

قالب سبکی نیست (البته اگر دموهای درون ریز رو قرار ندید اندازه فایل سبک هست ) پوسته سریعی هست اما نیازمندی های بالایی رو در سرور تقریبا می خواهد (هر چند با حداقل ها هم خوب کار می کند بر روی سرور های خارجی بازدهی بالایی دارد هنوز نفهمیدیم چرا ؟ :)) ) تمامی این موارد دمو مورد نظر شما رو در تنظیمات دارد البته باید خودتان هر کدام رو تنظیم کنید یعنی جا برای تنظیم فراوان دارد.

البته قالب های فراوان دیگری نیز هستند که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. نوع سلیقه شما نیازمند اطلاعات بیشتری برای پیشنهادات هست

موفق باشید

بالا