مشکل مشکل ویرایش و ارسال پست یا کاربر جدید بعد از انتقال هاست و تعویض دیتابیس

amirfff

تازه وارد
سلام، من بتازگی سایتمو با کلی دردسر انتقال دادم از هاست به vps و الان یه مشکلی دارم و اون این هست که متوجه شدم با این سایت رو درست نشون میده، ولی اگر بخوام یه پست ادیت کنم یا یه کاربر ادیت کنم، یا اضافه کنم، همه چیز بهم میریزه و به فنا میره، و ممکنه ارور 500 هم بده، ولی بعدش کار میکنه، منتها انگار جداول بهم ریخته باشن تو دیتابیس، صفحه ی سایت بهم میریزه!
بعد از انتقال دیتابیسو عوض کردم، و فایل wpconfig رو متناسب با اون درست کردم!

amirfff

تازه وارد
درود
وقت بخیر @amirfff

لینک سایت لطفا

🌺
Amatistrading.com
من متوجه شدم الان که رو گوشی کلا داغونه
دیشبم سرچ کردم انگار مشکل از سریالایز شدن دیتابیسه چون اسم دیتابیس عوض شده، مقدار کاراکترا عوض شذه، وردپرس گیر میده
شماراه حلی دارین؟

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام، من بتازگی سایتمو با کلی دردسر انتقال دادم از هاست به vps و الان یه مشکلی دارم و اون این هست که متوجه شدم با این سایت رو درست نشون میده، ولی اگر بخوام یه پست ادیت کنم یا یه کاربر ادیت کنم، یا اضافه کنم، همه چیز بهم میریزه و به فنا میره، و ممکنه ارور 500 هم بده، ولی بعدش کار میکنه، منتها انگار جداول بهم ریخته باشن تو دیتابیس، صفحه ی سایت بهم میریزه!
بعد از انتقال دیتابیسو عوض کردم، و فایل wpconfig رو متناسب با اون درست کردم!
سلام فکر میکنم مشکل اولیه از اقزونه راکت بوده و مشکل بعدی از دستکاری دیتابیس هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

amirfff

تازه وارد
سلام فکر میکنم مشکل اولیه از اقزونه راکت بوده و مشکل بعدی از دستکاری دیتابیس هست

اصلا هر کاری کردم فایده نداشت، افزونه ی راکتو غیر فعال کردم، اسم دیتابیسو دوباره عوض کردم، کلا نمیشه
درود
وقت بخیر @amirfff

لینک سایت لطفا

🌺
ببخشید شما کسیو میشناسین که اینکارو بکنه؟ فقط مشکل دیتابیسه انگار!
کسی از مشکل سریالایز شدن دیتابیس میدونه؟

حسن غویشه

کاربر عضو
درود

اصلا هر کاری کردم فایده نداشت، افزونه ی راکتو غیر فعال کردم، اسم دیتابیسو دوباره عوض کردم، کلا نمیشه

خیر متاسفانه اکثر اشخاصی که در زمینه وردپرس فعالیت دارند (افزونه کار هستند) و اینطور نیست که برنامه نویس حرفه ای باشند که به سمت وردپرس کشیده شده اند

🌹

mohammad hossien

کاربر عضو
درود

خیر متاسفانه اکثر اشخاصی که در زمینه وردپرس فعالیت دارند (افزونه کار هستند) و اینطور نیست که برنامه نویس حرفه ای باشند که به سمت وردپرس کشیده شده اند

🌹
سلام لطفا درباره همه نظر ندین دوست عزیز
ممنون:confused:

• Like

mohammad hossien

کاربر عضو

اگر هنوز مشکلتون حل نشده تمایل داشتین اطلاعات سایت را خصوصی بفرستید تا بررسی کنم

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام لطفا درباره همه نظر ندین دوست عزیز
ممنون:confused:

درود

متن رو دوباره مطالعه نمایید نوشتم "اکثر اشخاصی که در زمینه وردپرس فعالیت دارند "

نمیدونم "همه" رو از کجا آوردید (هیچ جا و در هیچ شرایطی نمیشه از همه (%100) حرف زد)

کافیه چند دقیقه در گوگل دنبال برنامه نویس حرفه ای که در زمینه وردپرس فعالیت داشته باشه بگردید تا متوجه بشید اوضاع در چه حاله!

🌹

mohammad hossien

کاربر عضو
درود

متن رو دوباره مطالعه نمایید نوشتم "اکثر اشخاصی که در زمینه وردپرس فعالیت دارند "

نمیدونم "همه" رو از کجا آوردید (هیچ جا و در هیچ شرایطی نمیشه از همه (%100) حرف زد)

کافیه چند دقیقه در گوگل دنبال برنامه نویس حرفه ای که در زمینه وردپرس فعالیت داشته باشه بگردید تا متوجه بشید اوضاع در چه حاله!

🌹
بله متوجه منظورتون شدم، قید همه من اشاره به اکثر اشخاص شما داره
دوست عزیز جهت اطلاعتون باید عرض کنم برنامه نویس حرفه ای که در زمینه وردپرس دارن فعالیت میکنن کم نیست، با تمام احترام نمیدونم شما چطور سرچ کردین که نتونستین پیدا کنید
خیلی از دوستان در همین انجمن برنامه نویس حرفه ای هستن که به دلیل مشغله کاری کمتر فرصت میکنن اینجا فعالیت کنن، بخوام اسم ببرم ممکن هست دوستانی از قلم بیفتن ولی همین اندازه بگم که شما لطف کنید به لیست مدیران پرشین اسکریپت و همین انجمن مراجعه کنید مثلا آقا محمد عزیز یا آقای ستوده مدیر ووکامرس فارسی که پلاگین های زیادی نوشتن چه بانکی و چه غیر بانکی و گراویتی فرم فارسی را ایجاد کردن و دوستان دیگری که این همه پوسته و افزونه فارسی ایجاد کردن
اگر کسی php در حد حرفه ای بلد نباشه چطور میتونه یک قالب یا پلاگین حرفه ای بنویسه؟
شما با گراویتی فرم فارسی کار کردین؟ فیلدهای کد ملی و کدپستی که راستی آزمایی دارن و ... همه بصورت حرفه ای هستن

پس لطفا قبل از نظر دادن همه جوانب را مد نظر بگیرین

ممنون 🌺

حسن غویشه

کاربر عضو
پست رو کلا به حاشیه بردیم :|

فکر نکنم لازم باشه اکثریت رو معنی کنم بعد 1400 سال بصورت کامل در زبان پارسی جا افتاده!

تو این پست هم مسئله دیتابیسه نه PHP

لطفا تمومش کنیم

تا همین الان هم موارد قوانین رو به قدر کافی زیر پا گذاشتیم

😘

• Like
بالا