مشکل در افزونه Yoast SEO Premium

• نویسنده موضوع sahin
  • تاریخ شروع

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان من یه مشکلی در افزونه Yoast SEO Premium دارم اونم اینه که در گوگل اسم سایتمو عنوان قبلیم میزنه اما وقتی افزونه را غیر فعال میکنم اسمش در گوگل همون جدیه میشه چرا؟؟

کسی میتونه کمکم کنه

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام وقت بخیر تو تنظیمات صفحه اول بررسی کنید . حتما اونجا مقداری وارد کردین برای سئو. البته از روی متاها هم میشه فهمید یکبار افزونه فعال باشه یکبار غیر فعال

sahin

کاربر عضو
سلام خیلی بررسی کردیم بازم مشکلم رفع نشد

sahin

کاربر عضو
سلام خداروشکر مشکل حل شد

یه سوال دیگه چطوری یه سایت در کلمات کلیدی دیگه میتونه بیاد صفحه اول گوگل سایتم در کلمات کلیدی دیگر صفحه سومه گوگل هست بعضی ها هستند در صفحه دوم گوگل در اون کلمه کلیدی یهو میاد صفحه اول چطوریه؟

tpark

کاربر عضو
سلام خداروشکر مشکل حل شد

یه سوال دیگه چطوری یه سایت در کلمات کلیدی دیگه میتونه بیاد صفحه اول گوگل سایتم در کلمات کلیدی دیگر صفحه سومه گوگل هست بعضی ها هستند در صفحه دوم گوگل در اون کلمه کلیدی یهو میاد صفحه اول چطوریه؟

گوگل بیش از 210 فاکتور موثر برای چینش نتیجه های جستجو در نظر میگیره.
سردسته بندی فاکتورهای موثر مورد بررسی گوگل:
  • Domain Factors
  • Page-Level Factors
  • Site-Level Factors
  • Backlink Factors
  • User Interaction
  • Special Google Algorithm Rules
  • Brand Signals
  • On-Site Webspam Factors
  • Off-Site Webspam Factors

هر سایتی با هر کلمه کلیدی که میانگین امتیاز بالاتری در فاکتورهای موثر داشته باشه بالاتر قرار خواهد گرفت.
میتونید راجع به فاکتورهای بالا و بهینه سازی اونها جستجو کنید.

sahin

کاربر عضو
الان اون سایت هایی که مثل تبلیغات کلیکی و تبلیغات جستجوی گوگل مثل صباویژن آیا تاثیری بر بالا اومدن سایت در صفحه اول گوگل داره؟

tpark

کاربر عضو
الان اون سایت هایی که مثل تبلیغات کلیکی و تبلیغات جستجوی گوگل مثل صباویژن آیا تاثیری بر بالا اومدن سایت در صفحه اول گوگل داره؟
بله، خیلی کم
اینها سایت های B2B هستند.
خیلی ارتباط مستقیم با گوگل و SERP ندارند ولی باعث افزایش بازدید خواهند شد.
درج بنر تبلیغاتی به منظور بهبود گوگل قوانین خاص خودش رو داره که متاسفانه در ایران و در این آژانس ها رعایت نمیشه.

sahin

کاربر عضو
بله، خیلی کم
اینها سایت های B2B هستند.
خیلی ارتباط مستقیم با گوگل و SERP ندارند ولی باعث افزایش بازدید خواهند شد.
درج بنر تبلیغاتی به منظور بهبود گوگل قوانین خاص خودش رو داره که متاسفانه در ایران و در این آژانس ها رعایت نمیشه.
افزایش بازدید توی اومدن به صفحه اول گوگل تاثیر نداره

tpark

کاربر عضو
افزایش بازدید توی اومدن به صفحه اول گوگل تاثیر نداره
اگر جمله تون سوالیه، بله، داره.
بازدید های referral و direct از سایت امتیاز مثبت و کمک کننده محسوب میشه.
ولی تاثیرش برای صفحه اول آوردن و یا صفحه اول موندن ناچیزه و در برابر ساید موارد خیلی تعیین کننده نیست.

sahin

کاربر عضو
اگر جمله تون سوالیه، بله، داره.
بازدید های referral و direct از سایت امتیاز مثبت و کمک کننده محسوب میشه.
ولی تاثیرش برای صفحه اول آوردن و یا صفحه اول موندن ناچیزه و در برابر ساید موارد خیلی تعیین کننده نیست.
یه سوال دیگه چرا در بخش slug برگه میخوام کلمه فارسی بنویسم این بخش هم میخوره و به صورت %d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%db%8c%d8%b2%d8%af میشه چکار کنم؟

tpark

کاربر عضو
یه سوال دیگه چرا در بخش slug برگه میخوام کلمه فارسی بنویسم این بخش هم میخوره و به صورت %d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%db%8c%d8%b2%d8%af میشه چکار کنم؟
به خاطر اینکه وردپرس uri ها رو با استفاده از تابع url_encode داخل دیتابیس ذخیره میکنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

بیژن

تازه وارد
با سلام من این افزونه رو به تازگی آپ دیت کردم ترجمش پاک شد باز دوباره به حالت قبل درش اوردم بازم ترجمش پاک شده چه کار میتونم بکنم که ترجمش برگرده؟

sahin

کاربر عضو
با سلام من این افزونه رو به تازگی آپ دیت کردم ترجمش پاک شد باز دوباره به حالت قبل درش اوردم بازم ترجمش پاک شده چه کار میتونم بکنم که ترجمش برگرده؟
سلام برین بخش بروز رسانی های وردپرس بخش ترجمه ها را به روز کنید مشکلتون حل میشه

بیژن

تازه وارد
با سلام مجدد نسخه به روز شده افزونه را از سایت پرشین اسکریپ دانلود کردم، چه طوری میتونم افزونه را که اکنون در هاست نصب هست رو به ورژن جدید به روز رسانی کنم؟

sahin

کاربر عضو
با سلام مجدد نسخه به روز شده افزونه را از سایت پرشین اسکریپ دانلود کردم، چه طوری میتونم افزونه را که اکنون در هاست نصب هست رو به ورژن جدید به روز رسانی کنم؟
[/QUدرود کاری که نداره افزونه را توی هاستون آپلود کنید و از زیپ خارجش کنید

بالا