بررسی قالب نال شده و رفع مشکلات

parseh

تازه وارد
سلام
دوستان یک قالب نال شده دارم که چندتا مشکل داره
1- بعضی از تغییرات ذخیره نمیشه و به حالت پیش فرض برمیگرده
2- بصورت مخفیانه به ssh سایت درخواست لاگین میده و بخاطر همین فایروال آی پی را بلاک میکنه

اگر کسی از دوستان میتونه بررسی و رفع مشکل کنه لطفا اطلاع بده تا قالب را براش ارسال کنم ( اسم قالب Clipper ) وردپرسی

ممنون

amin.hajihasani

تازه وارد
سلام
دوستان یک قالب نال شده دارم که چندتا مشکل داره
1- بعضی از تغییرات ذخیره نمیشه و به حالت پیش فرض برمیگرده
2- بصورت مخفیانه به ssh سایت درخواست لاگین میده و بخاطر همین فایروال آی پی را بلاک میکنه

اگر کسی از دوستان میتونه بررسی و رفع مشکل کنه لطفا اطلاع بده تا قالب را براش ارسال کنم ( اسم قالب Clipper ) وردپرسی

ممنون

سلام
از بابت مشکل شماره یک شما: قالب Clipper رو من توی دیدم این قالب خیلی ساده بودش، باز اگر تونستید با توجه به اینکه قالب نال شده، قالب رو توی پستی ارسال کنید.
اما از بابت مشکل دومتون: بهتره اول یه توضیح مختصر بدیم در رابطه با Secure Shell برای ارتباط گرفتن توی لینوکس از برنامه OpenSSH و با دستور SSH استفاده میشه، توی ویندوزم که از Kitty یا PHPstorm استفاده میکنیم. خوب اما ارتباط گرفتن با PHP نویسی یه مقداری متفاوته دو مدل رو من میدونم که شاید بتونه کمکت کنه که خط دستورات رو ببینی و بگردی دنبالشون تا تغییرشون بدید
روش اول باز کردن ارتباط هستش با PHP module ای به نام Secure Shell2:
PHP:
    // open a SSH connection (hostname = IP or network name of the remote computer)

$connection = ssh2_connect('hostname', 22);

// authenticate by login / password

ssh2_auth_password($connection, 'username', 'password');
و همینطور در ادامه میتونی دستور زیر و اجرا کنی:
PHP:
    // execute a shell command on the remote computer (eg. 'php -v' to know the PHP version)

$stream = ssh2_exec($connection, 'php -v');

// read the result from the remote computer to your local computer

stream_set_blocking($stream, true);

$stream_out = ssh2_fetch_stream($stream, SSH2_STREAM_STDIO);

// print the result in your local computer

echo stream_get_contents($stream_out);
این مقوله ارتباط SSH خیلی جالبه میتونی خیلی اطلاعات رو از ببینی و روشون کار کنی.

خوب یه روش دوم که ساده ترم هست. برنامه نویسها باز استفاده میکنن چون libssh2 در اصل یک PITA هستش و ارتباط گرفتن و کار کردن باهاش سخته؛ پیشنهاد دوم استفاده از هستش، یه مثال ساده بزنیم:
PHP:
<?php
include('Net/SSH2.php');

$ssh = new Net_SSH2('hostname', 22);
if (!$ssh->login('username', 'password')) {
    exit('Login Failed');
}

echo $ssh->exec('php -v');
?>

به هر حال موفق باشی،دست آخر اگر مشکل SSH رو توی قالبت پیدا کردی خوشحال میشم حتماً توی همین پست بنویسیش که کجای قالب بوده.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

parseh

تازه وارد
سلام
از بابت مشکل شماره یک شما: قالب Clipper رو من توی دیدم این قالب خیلی ساده بودش، باز اگر تونستید با توجه به اینکه قالب نال شده، قالب رو توی پستی ارسال کنید.
اما از بابت مشکل دومتون: بهتره اول یه توضیح مختصر بدیم در رابطه با Secure Shell برای ارتباط گرفتن توی لینوکس از برنامه OpenSSH و با دستور SSH استفاده میشه، توی ویندوزم که از Kitty یا PHPstorm استفاده میکنیم. خوب اما ارتباط گرفتن با PHP نویسی یه مقداری متفاوته دو مدل رو من میدونم که شاید بتونه کمکت کنه که خط دستورات رو ببینی و بگردی دنبالشون تا تغییرشون بدید
روش اول باز کردن ارتباط هستش با PHP module ای به نام Secure Shell2:
PHP:
    // open a SSH connection (hostname = IP or network name of the remote computer)

$connection = ssh2_connect('hostname', 22);

// authenticate by login / password

ssh2_auth_password($connection, 'username', 'password');
و همینطور در ادامه میتونی دستور زیر و اجرا کنی:
PHP:
    // execute a shell command on the remote computer (eg. 'php -v' to know the PHP version)

$stream = ssh2_exec($connection, 'php -v');

// read the result from the remote computer to your local computer

stream_set_blocking($stream, true);

$stream_out = ssh2_fetch_stream($stream, SSH2_STREAM_STDIO);

// print the result in your local computer

echo stream_get_contents($stream_out);
این مقوله ارتباط SSH خیلی جالبه میتونی خیلی اطلاعات رو از ببینی و روشون کار کنی.

خوب یه روش دوم که ساده ترم هست. برنامه نویسها باز استفاده میکنن چون libssh2 در اصل یک PITA هستش و ارتباط گرفتن و کار کردن باهاش سخته؛ پیشنهاد دوم استفاده از هستش، یه مثال ساده بزنیم:
PHP:
<?php
include('Net/SSH2.php');

$ssh = new Net_SSH2('hostname', 22);
if (!$ssh->login('username', 'password')) {
    exit('Login Failed');
}

echo $ssh->exec('php -v');
?>

به هر حال موفق باشی،دست آخر اگر مشکل SSH رو توی قالبت پیدا کردی خوشحال میشم حتماً توی همین پست بنویسیش که کجای قالب بوده.

سلام
ممنون از پاسخگویی شما

لینک قالب :
secure).zip.html

حتما بررسی میکنم ولی تا الان طبق راهنمایی دوستان چیزی پیدا نکردم

amin.hajihasani

تازه وارد
با درود
خوب من فقط یه آنالیزی تمام فایلهای پوسته رو کردم و نتیجه رو اینجا خدمتتون عرض میکنم. امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.
از بابت سوال اولتون: حقیقتاً من روی هاست رایگان گیگفا این قالب رو امتحان کردم و مشکل خاصی در تغییرات ندیدم، البته لازم میدونم که بگم دامنه تغییرات من کم بوده و اگر باز مورد خاصی برای تغییر بودش نهایتاً از داخل قالب برای تغییرات اقدام بفرمایید.
از بابت سوال دوم: حدوداً همه فایل های قالب رو بررسی کردم که در ادامه گزارش اون رو به اختصار خدمتتون عرض میکنم؛
در زمینه اینکه آیا کدی رو با PHP نوشته باشند که ارتباط با سرور خاصی رو بگیره توی 505 فایل PHP قالب پیش از نصب و پس از نصب هیچ چیزی نبود، اما توی فایلهای JavaScript از لحاظ ارتباط SSH صرفاً یک ارتباط لحظه ای با سایت زیر بودش:
خوب حتماً میدونید که این یک سایت بسیار بزرگ ارئه دهنده پکیج های جاوا هستش طوری که تا این لحظه بیش از 1,007,368 پکیج نصب شده درون مخزن خود دارد.
You must be registered for see images attach

همانطور که میدونید یک سازنده میتونه برخی از کدهای خودش رو اختصار کنه و به صورت درون ریز داخل این مخازن نصب کنه و بعداً اونها رو در صورت نیاز فراخونی کنه، در ادامه به بررسی بقیه خط کدهای جاوا در قالب میپردازیم.
همینطور فایلهای جاوااسکریپی زیر ارتباط با SSH دارند که میتونید خط کدها رو عوض یا پاک کنید:

Theme address\\clipper\assets\js\lib\foundation\foundation.js
این آیتم قبل از نصب قالب وجود دارد اما پس از نصب متغیرها تغییر میکنند و دیگر این خط و کد نیست.
Line number: 5261
JavaScript:
url: /^(https?|ftp|file|ssh):\/\/(((([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(%[\da-f]{2})|[!\$&'\(\)\*\+,;=]|:)*@)?(((\d|[1-9]\d|1\d\d|2[0-4]\d|25[0-5])\.(\d|[1-9]\d|1\d\d|2[0-4]\d|25[0-5])\.(\d|[1-9]\d|1\d\d|2[0-4]\d|25[0-5])\.(\d|[1-9]\d|1\d\d|2[0-4]\d|25[0-5]))|((([a-zA-Z]|\d|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(([a-zA-Z]|\d|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])*([a-zA-Z]|\d|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])))\.)+(([a-zA-Z]|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(([a-zA-Z]|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])*([a-zA-Z]|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])))\.?)(:\d*)?)(\/((([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(%[\da-f]{2})|[!\$&'\(\)\*\+,;=]|:|@)+(\/(([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(%[\da-f]{2})|[!\$&'\(\)\*\+,;=]|:|@)*)*)?)?(\?((([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(%[\da-f]{2})|[!\$&'\(\)\*\+,;=]|:|@)|[\uE000-\uF8FF]|\/|\?)*)?(\#((([a-zA-Z]|\d|-|\.|_|~|[\u00A0-\uD7FF\uF900-\uFDCF\uFDF0-\uFFEF])|(%[\da-f]{2})|[!\$&'\(\)\*\+,;=]|:|@)|\/|\?)*)?$/,
  • Theme address\\clipper\assets\js\lib\foundation\foundation.min.js
Line number: 1
Code: (code was so long in one line, just find “ftp|file|ssh” and change it to “ftp|file”)

• Theme address\\clipper\package-lock.json
Line number: 2491
JavaScript:
          "integrity": "sha512-cQKh8igo5QUhZ7lg38DYWAxMvjSAKG0A8wGSVimP07SIUEK2UO+arSRKbRZWtelMtN5V0Hkwh5ryOto/SshYIg==",
Line number: 2854
JavaScript:
              "integrity": "sha512-cQKh8igo5QUhZ7lg38DYWAxMvjSAKG0A8wGSVimP07SIUEK2UO+arSRKbRZWtelMtN5V0Hkwh5ryOto/SshYIg==",
Line number: 3567
JavaScript:
        "sshpk": "^1.7.0"
Line number: 4147
JavaScript:
Line number: 5648
JavaScript:
    "sshpk": {
Line number: 5650
JavaScript:
      "resolved": "https://registry.npmjs.org/sshpk/-/sshpk-1.15.1.tgz",

آخرین ویرایش:
بالا