سفارشی سازی قالب

zahra_nazari

تازه وارد
سلام، من قالب رایگان خریدم، بعد از درون ریزیایی که انجام دادم دیدم قالب سایت اصلا برام بالا نیومده و ظاهرش خیلی بهم ریختست ولی محتوا درونش هست، اسلایدرش هم اصلا بالا نیومده، تیکت زدم بهشون، گفتند که باید سفارشی سازی انجام بدم تا بیان بالا برام و من اصلا اینو بلد نیستم، اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم

جاویدان

کاربر عضو
سلام، من قالب رایگان خریدم، بعد از درون ریزیایی که انجام دادم دیدم قالب سایت اصلا برام بالا نیومده و ظاهرش خیلی بهم ریختست ولی محتوا درونش هست، اسلایدرش هم اصلا بالا نیومده، تیکت زدم بهشون، گفتند که باید سفارشی سازی انجام بدم تا بیان بالا برام و من اصلا اینو بلد نیستم، اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم
با سلام دوست عزیز
اولا قالب رایگان رو نمی خرند بلکه اسمش روش هست رایگان.
اینکه شما چگونه همچین کاری کردید رو کاری نداریم ولی بهتره اولا بگویید نام قالب چیست آدرس سایت شما کدام است سپس مشکل را دیده و طبق آن به شما کمک و راهنمایی شود.
موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
قالب های رایگان به علت مخرب بودن اگثر گدهای استفاده شده درونشون اصلا به درد طراحی سایت اصولی و آینده دار نمیخوره. با ی مبلغ کم بهتره قالب ووردپرس کاربردی و سالم بخرین. قالب های رایگان معمولا برای تست بعضی نکات و آموزش استفاده میشه. برای باید از قالب های پولی استفاده کنید .
با سلام دوست عزیز
بهتره برای تبلیغات از شیوه درست استفاده کنید!!! به قوانین انجمن و کشور احترام جدی بگذارید!!
این رو یک هشدار جدی بدونید و و منطقی و کاملا اون رو درک کنید. این مورد به نفع شما و جامعه جهانی وب چه طراحان و چه خریداران است.
تخریب بخشی از جامعه وب به جهت سوء استفاده تجاری بدون استدلال درست صدرصد اشتباه و به ضرر کل جامعه وب است، ضمنا قالب های رایگان موجود در مخزن وردپرس که شما ازش برای مقاصد تجاری استفاده می کنید حداقل تست امنیت می شوند ولی قالب های مورد نظر شما چطور؟
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا