مشکل بروزرسانی وردپرس

hharddy

کاربر عضو
سلام چند روز هست که با بروزرسانی وردپرس مشکل دارم, این اتفاق موقع بروزرسانی افزونه ها هم بعضی اوقات رخ میدهد.
موقع بروزرسانی وردپرس صفحه خاکستری باقی میمونه و هیچ پیغامی هم نمی نویسه.
افزونه ها رو هم غیرفعال کردم امتحان کردم تغییر ایجاد نشد.
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
نسخه php سرورتون رو از 7.1 به 7.3 ارتقا بدهید . اگر ندارید حتما از پشتیبانی بخواهید فعال کند زمان زیادی برای آنها نمی برد. بزودی همه مجبور هستند از 5.6 دل بکنند
مطمئن بشید قالبتون بروز هست
در مدیریت وردپرس - ابزارها - سلامت سایت رو باز کنید و منتظر باشید تا نتیجه نهایی رو براتون بنویسه گاها خطاها و مشکلات موجود در اون نمایان می شود.
دیباگ رو فعال کنید و خطاهای احتمالی رو ببینید.
شما از وردپرس 5.2.4 استفاده می کنید و این با نسخه 3.8 وکامرس احتمالا همخوانی نداشته باشد . بهتر است اگر قالب و افزونه ها بروز هستند اقدام به بروزرسانی کنید.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

hharddy

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
نسخه php سرورتون رو از 7.1 به 7.3 ارتقا بدهید . اگر ندارید حتما از پشتیبانی بخواهید فعال کند زمان زیادی برای آنها نمی برد. بزودی همه مجبور هستند از 5.6 دل بکنند
مطمئن بشید قالبتون بروز هست
در مدیریت وردپرس - ابزارها - سلامت سایت رو باز کنید و منتظر باشید تا نتیجه نهایی رو براتون بنویسه گاها خطاها و مشکلات موجود در اون نمایان می شود.
دیباگ رو فعال کنید و خطاهای احتمالی رو ببینید.
شما از وردپرس 5.2.4 استفاده می کنید و این با نسخه 3.8 وکامرس احتمالا همخوانی نداشته باشد . بهتر است اگر قالب و افزونه ها بروز هستند اقدام به بروزرسانی کنید.
موفق باشید

سلام ورژن PHP روی 7.1 بود که با 7.3 هم تست کردم اما فرقی نکرد.
سلامت سایت هم خطایی نشون نمیده فقط میگه افزونه هارو بروزرسانی کن.
موقع بروزرسانی ووکامرس هم همین مشکل هست ولی باقی افزونه ها اوکی هستن.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من هم برام چنین مشکلی رخ داده.
مجبور شدم دستی اپدیت کنم
علت سمت سروری برام نداشت! انگار مشکلی در وردپرس org هست...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظر می رسد بخش دیگری از مشکل مرتبط با محدودیت های اینترنت و اثراتش در هفته های گذشته باشد
بهتر است با پشتیبانی سرور و وزارت ارتباطات در میان بگذارید احتمالا هنوز بخشی هایی دسترسی به وب جهانی ندارند یا مسدود هستند یا فراموش شده باز شوند.
چون بنده با سایت تست بروزرسانی چندین باره داشتم و مشکلی دیده نمی شود.
برای تست بهتره بخش افزونه ها رو تست بگیرد ببینید واکنش نمایش جستجو به چه شکلی است.
امیدواریم این مشکل در خود وردپرس اطلاع رسانی و حل شود
موفق باشید

hharddy

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظر می رسد بخش دیگری از مشکل مرتبط با محدودیت های اینترنت و اثراتش در هفته های گذشته باشد
بهتر است با پشتیبانی سرور و وزارت ارتباطات در میان بگذارید احتمالا هنوز بخشی هایی دسترسی به وب جهانی ندارند یا مسدود هستند یا فراموش شده باز شوند.
چون بنده با سایت تست بروزرسانی چندین باره داشتم و مشکلی دیده نمی شود.
برای تست بهتره بخش افزونه ها رو تست بگیرد ببینید واکنش نمایش جستجو به چه شکلی است.
امیدواریم این مشکل در خود وردپرس اطلاع رسانی و حل شود
موفق باشید
ممنون با پشتیبانی مطرح کردم پاسخ ندادن هنوز.

بالا