تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

پیام یزدانیان

کاربر عضو
درود خسته نباشید
من تموم امروز رو دورش بودم متاسفانه موفق به راه اندازی نشدم
کاملا طبق اموزش پیش میرم ولی در اخر این ارور هنگام تست میاد
پاسخ
[object Object]

و چیزی ارسال نمیشه
هنگام ثبت نام هم روی لودینگ گیر میکنه
ببخشید درگیر آپدیت جدید و اصلاح برخی مشکلات بودم. برای همین آموزش ب تعویق می افتاد.
بعد از اپدیت دوم نگارش 7 دیجیت فارسی ، آموزش رو قرار میدم تا بتونید استفاده کنید.
اگر هم زودتر نیاز دارید نصب و راه اندازی بشه با دریافت هزینه جزئی انجام میشه در تلگرام میتونید پیام بدهید.

....................

سلام.
سه مورد هست که می خواستم بررسی بفرمائید.
1- بنده نصب کردم افزونه رو و برای فرم ورود به سایت صرفا موبایل و کد تایید رو قرار دادم. اما توی فرم ورود، فقط فیلد شماره موبایل نمایش داده می شه و دکمه ای که کاربر بتونه روی اون کلیک کنه و کدتایید براش ارسال بشه نمایش داده نمی شه. دکمه، فقط زمانی نشون داده می شه که توی فرم ورود، گزینه "رمز عبور" رو هم فعال کرده باشیم. آخرین نسخه نال افزونه که دانلود کردم، توی لیست فیلدهای مربوط به ورود، یک گزینه اضافه تر هست و اونم OTP یا کد یکبار مصرف هست که توی افزونه شما نیست.
2- موقع خرید، شماره موبایلی توی صفحه پرداخت ووکامرس از کاربر دریافت می شه اما این شماره موبایل بعد از انجام خرید، توی سایت ثبت نمی شه و کاربر دیگه ای با همین شماره موبایل می تونه ثبت نام کنه. لازم به ذکره که این اتفاق، فقط در صورتی می افته که کاربر موقع خرید شماره اش رو وارد کنه. در واقع کاربر با وارد کردن شماره تلفن در فرآیند خرید، عضو سایت نمی شه.
3- موقع ذخیره، پیام و تصویر خطا بودن تنظیمات و لایسنس رو نشون می ده. هرچند متن پیام، تایید ذخیره هست و تغییرات اعمال شده هم ذخیره می شن اما ظاهر خوبی نداره و چون سایت رو برای مشتری می خوام درست کنم، بهتره این گزینه همون شکل درستش باشه.
من از قالب فلت سام استفاده می کنم. ممنون می شم راهنمایی و بررسی بفرمائید.
موارد شما هم در نگارش دوم نسخه 7 حل می شوند.
1 حل شد. 2 = برای نسخه 7 نگارش جدید دو نسخه قرار میدهیم . یک نسخه با استایل جدید و استاندارد رایگان و یک نسخه دیگر با برخی امکانات ویژه مثل همین مورد 2 ( خود سازنده افزونه برای این مورد یک ادان قرار داده اند ولی در 100 درصد مواقع 20 درصد درست کار نمی کرد . ) ولی توی نسخه ویژه ما امکانات خوب و قابل توجه و عالی برای استفاده کنندگان از دیجیت قرار داده ایم.
3= حل میکنم چشم . هرچند چیز مهمی نیست اصلا ک بخواید بهش اهمیت بدید.

در همین تایپیک و در کانال اعلام میشود جزئییات بیشتر.
دوستان عزیز افزونه با سامانه هایی ک قرارداده شده اند درست و سالم و بدون ایراد کار می کند . و بارها تست شده .
دمو هم قرار داده شده ک مطمن شوید از این موضوع .

rainsoft2008

تازه وارد
ببخشید درگیر آپدیت جدید و اصلاح برخی مشکلات بودم. برای همین آموزش ب تعویق می افتاد.
بعد از اپدیت دوم نگارش 7 دیجیت فارسی ، آموزش رو قرار میدم تا بتونید استفاده کنید.
اگر هم زودتر نیاز دارید نصب و راه اندازی بشه با دریافت هزینه جزئی انجام میشه در تلگرام میتونید پیام بدهید.

....................

موارد شما هم در نگارش دوم نسخه 7 حل می شوند.
1 حل شد. 2 = برای نسخه 7 نگارش جدید دو نسخه قرار میدهیم . یک نسخه با استایل جدید و استاندارد رایگان و یک نسخه دیگر با برخی امکانات ویژه مثل همین مورد 2 ( خود سازنده افزونه برای این مورد یک ادان قرار داده اند ولی در 100 درصد مواقع 20 درصد درست کار نمی کرد . ) ولی توی نسخه ویژه ما امکانات خوب و قابل توجه و عالی برای استفاده کنندگان از دیجیت قرار داده ایم.
3= حل میکنم چشم . هرچند چیز مهمی نیست اصلا ک بخواید بهش اهمیت بدید.

در همین تایپیک و در کانال اعلام میشود جزئییات بیشتر.
دوستان عزیز افزونه با سامانه هایی ک قرارداده شده اند درست و سالم و بدون ایراد کار می کند . و بارها تست شده .
دمو هم قرار داده شده ک مطمن شوید از این موضوع .
سلام
برادر این زدی حل شد منظورتون توی همین نسخه فعلی هست که توی دیجیتس وی پی هست ؟ یا خیر همون نسخه ای که قراره بیادش

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام روزتون بخیر
بنده میتونم به شماره های ایرانسل ارسال کد کنم ولی نمیتونم به شماره های همراه اول کد ارسال کنم ! مشکل از کجاست ؟
چنین مشکلی در افزونه وجود ندارد . اگر از جایی دیگر دانلود کرده اید ، اون رو پاک کنید و نسخه مارو نصب کنید. با تشکر

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام
برادر این زدی حل شد منظورتون توی همین نسخه فعلی هست که توی دیجیتس وی پی هست ؟ یا خیر همون نسخه ای که قراره بیادش
در نسخه جدید ک قرار میگیره حل شده ( هنوز ارسال نشده تو سایت تا تکمیل بشه قرار میگیره و اطلاع رسانی میشه )
تو نسخه رایگان قرار میگیره این ویژگی 1 _ عزیز

sajad0913

تازه وارد
سلام.من افزونه دیجیتس رو نصب کردم.فقط چند تا مشکل داشتم
1- صفحه لاگین رو که میزنم داخل سایتم.وارد همون ورود به سایت پیشفرض قالب میشه چیکار کنم؟؟
2- صفحه ثبت نام رو که میزنم وارد صفحه لاگین و ثبت نام میشه
3- (مهمتر) صفحه ورود و صفحه ثبت نام آیتم هاش خیلی در همه
لطفا عکس رو نگاه کنین

پیوست‌ها

• login.JPG
    login.JPG
    32.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11

rayshman

تازه وارد
با سلام، ما از پنل کاوه نگار استفاده میکنیم. اعتبارسنجی ثبت نام در سایت ما بین المللی انجام میشه. بنابراین طبق عکس زیر با شماره بین المللی کاوه نگار افزونه را تنظیم کردیم. در حال حاضر با شماره های داخلی مشکلی نیست. پیامک ارسال میشه. اما شماره های خارج ایران خطا میگیریم. تصویر لاگ پنل را ارسال کردم. پشتیبانی کاوه نگار گفتند شماره از افزونه بدون کد کشور ارسال میشه و برای همین خطا میگیریم. گفتند باید به شکل 0090 برای مثال درخواست ارسال بشه. مشکل از کجاست؟

پیوست‌ها

• tempsnip.jpg
    tempsnip.jpg
    95.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • tempsnip2.jpg
    tempsnip2.jpg
    73.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10

پیام یزدانیان

کاربر عضو
با سلام، ما از پنل کاوه نگار استفاده میکنیم. اعتبارسنجی ثبت نام در سایت ما بین المللی انجام میشه. بنابراین طبق عکس زیر با شماره بین المللی کاوه نگار افزونه را تنظیم کردیم. در حال حاضر با شماره های داخلی مشکلی نیست. پیامک ارسال میشه. اما شماره های خارج ایران خطا میگیریم. تصویر لاگ پنل را ارسال کردم. پشتیبانی کاوه نگار گفتند شماره از افزونه بدون کد کشور ارسال میشه و برای همین خطا میگیریم. گفتند باید به شکل 0090 برای مثال درخواست ارسال بشه. مشکل از کجاست؟
سلام در تلگرام با من در ارتباط باشید .

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام.من افزونه دیجیتس رو نصب کردم.فقط چند تا مشکل داشتم
1- صفحه لاگین رو که میزنم داخل سایتم.وارد همون ورود به سایت پیشفرض قالب میشه چیکار کنم؟؟
2- صفحه ثبت نام رو که میزنم وارد صفحه لاگین و ثبت نام میشه
3- (مهمتر) صفحه ورود و صفحه ثبت نام آیتم هاش خیلی در همه
لطفا عکس رو نگاه کنین
دوست عزیزم همه این موارد در آپدیت جدید اصلاح شده است و ظاهر افزونه به این صورت ک ارسال کردید نیست ( بخاطر اینکه تنظیمات را درست انجام ندادید )
ولی مشکلی نیست.
پس از آپدیت ، آموزش کامل قرار داده میشه برای شما عزیزان.

ramin8040

تازه وارد
سلام لطفا وب سرویس ippanel رو هم اضافه کنید یا یکی راهنمایی کنه چطور خودمون اضافه‌ش کنیم

mahdiagho

تازه وارد
سلام. امکانش هست که یه زمان حدودی برای نهایی شدن آپدیت بفرمائید؟ ممنونم

mahdiagho

تازه وارد
سلام. بنده یه پنل از زیرشاخه های فراپیامک دارم. می خوام سامانه من هم توی افزونه قرار داده بشه منتها با قابلیت وب سرویس خدماتی. مستندات وب سرویس هم موجوده. البته احتمالا قبلا ملاحضه کردید.
امکانش هست؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام. بنده یه پنل از زیرشاخه های فراپیامک دارم. می خوام سامانه من هم توی افزونه قرار داده بشه منتها با قابلیت وب سرویس خدماتی. مستندات وب سرویس هم موجوده. البته احتمالا قبلا ملاحضه کردید.
امکانش هست؟
با اقای مجیدی در تماس باشید. ایدی تلگرام : @mammadir

Hajiyj

تازه وارد
سلام من این افزونه را نصب کردم کلا مشکلات زیادی در سایت من داره تنظیمات ذخیره نمی‌شوند صفحه ثبت نام و ورود هم به هم ریخته است مثلا در فیلد شماره تلفن چیزی که تایپ می‌کنم قابل دیدن نیست بقیه فیلد هم مشکلاتی دارند

ALIR110

تازه وارد
سلام سال نو مبارک
تو نسخه جدید امکان داره قابلیت ذخیره سازی با صفر هم ایجاد کنید؟

بالا