قسمت مالیات در ووکامرس فارسی

فاطمهع

تازه وارد
سلام

من همه تنظیمات مربوط به قسمت مالیات رو انجام دادم ولی گزینه مالیات در صورتحساب نمایش داده نمیشه ؟؟؟؟ دلیلش چی هست؟؟؟؟؟؟؟

فاطمهع

تازه وارد
از یه نگاه بنداز ببین
مشکلشو درست کردم
الان یه مشکل دیگه دارم اونم کار کردن با افزونه woocommerce multi-step checkout هستش جالبه همه با نسخه فری دارن کار میکنن ولی من نمیتونم اینم لینک دانلود افزونه

جاویدان

کاربر عضو
مشکلشو درست کردم
الان یه مشکل دیگه دارم اونم کار کردن با افزونه woocommerce multi-step checkout هستش جالبه همه با نسخه فری دارن کار میکنن ولی من نمیتونم اینم لینک دانلود افزونه
با سلام دوست عزیز
نسخه ای که شما نشان داده اید نسخه پرمیوم است نسخه free رایگان در مخزن موجود است و براحتی کار می کند
موفق باشید

فاطمهع

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
نسخه ای که شما نشان داده اید نسخه پرمیوم است نسخه free رایگان در مخزن موجود است و براحتی کار می کند
موفق باشید
شما لینکو چک کنید متوجه میشید که بصورت رایگان قرار داده شده

جاویدان

کاربر عضو
شما لینکو چک کنید متوجه میشید که بصورت رایگان قرار داده شده
با سلام دوست عزیز
یکبار چیزی که بنده نوشتم رو بخونید دو آدرس رو هم مقایسه کنید. بنده نسخه رایگان معرفی کردم که امکانات کمتری دارد شما نسخه سایت انجمن قرار داده اند که پرمیوم هست .
به هر حال قصد ما اینه که بفهمیم مشکل شما چیست و رفع اون رو انجام بدهیم .
اینکه چرا شما نمی تونید استفاده کنید مهمتر است چون این افزونه قبلا تست شده و مشکلی دیده نشده است.
لطفا نوع ایراد فعال شدن یا نشدن یا خطای نمایش داده شده را اطلاع رسانی کنید.
موفق باشید

فاطمهع

تازه وارد
من کلا میخام ظاهر ووکامرسو عوض کنم اصلا قشنگ نیست قسمتای پرداخت و صورتحساب و...... چه راه حلی به نظرتون میرسه؟؟؟؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره آدرس سایت رو قرار بدید تا بر اساس اون نظریات مناسبتری را دریافت کنید.
برخی اوقات انتخاب اشتباه در قالب یا استفاده از افزونه های متعدد باعث مشکلات بعدی می شود.
این یعنی شاید لازم باشد تغییرات بیشتری را فقط یکبار اعمال کنید تا زمان را مدیریت نمایید و درگیری ظواهر نشوید
افزونه های تغییر پرداخت در مخزن موجود هستند افزونه های پرمیوم دیگری هم در انجمن سایت و وب موجود است که بر اساس نیاز شما باید انتخاب شود
موفق باشید

فاطمهع

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
بهتره آدرس سایت رو قرار بدید تا بر اساس اون نظریات مناسبتری را دریافت کنید.
برخی اوقات انتخاب اشتباه در قالب یا استفاده از افزونه های متعدد باعث مشکلات بعدی می شود.
این یعنی شاید لازم باشد تغییرات بیشتری را فقط یکبار اعمال کنید تا زمان را مدیریت نمایید و درگیری ظواهر نشوید
افزونه های تغییر پرداخت در مخزن موجود هستند افزونه های پرمیوم دیگری هم در انجمن سایت و وب موجود است که بر اساس نیاز شما باید انتخاب شود
موفق باشید
اینکه فرمودید افزونه های تغییر پرداخت وجود داره ، میشه یه نمونه رو معرفی کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بر اساس نیاز هر کاربر گزینه های مختلفی وجود دارد
مثلا گراویتی فرم - افزونه Checkout Field Editorافزونه -Price Based on Country for WooCommerce - افزونه های فراوان دیگری هم هستند مثلا مجموعه های مدیریت کاربری چون ولی باید دید منظور شما از تغییر پرداخت چیست ؟
گاهی شما نظرتان فقط ظاهر صفحه پرداخت است که مرتبط با قالب شماست که در بسیاری مواقع به راحتی قابل اصلاح است گاهی موارد جزئی تر و دقیقتری می خواهید که نیازمند افزونه جانبی است.

شما بدون تعیین محدوده فکریتان نمی توانید به دنبال چیز نامعلوم باشید چون ممکن است مسیر اشتباه را بروید. ضمنا کسی از پس زمینه ذهنی شما تا وقتی بیان نکنید اطلاع ندارد چون فعلا کسی قادر به غیبگویی نیست
حداقل شات اسکرین یا آدرس سایت را قرار دهید .
موفق باشید

آخرین ویرایش:

فاطمهع

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
بر اساس نیاز هر کاربر گزینه های مختلفی وجود دارد
مثلا گراویتی فرم - افزونه Checkout Field Editorافزونه -Price Based on Country for WooCommerce - افزونه های فراوان دیگری هم هستند مثلا مجموعه های مدیریت کاربری چون ولی باید دید منظور شما از تغییر پرداخت چیست ؟
گاهی شما نظرتان فقط ظاهر صفحه پرداخت است که مرتبط با قالب شماست که در بسیاری مواقع به راحتی قابل اصلاح است گاهی موارد جزئی تر و دقیقتری می خواهید که نیازمند افزونه جانبی است.

شما بدون تعیین محدوده فکریتان نمی توانید به دنبال چیز نامعلوم باشید چون ممکن است مسیر اشتباه را بروید. ضمنا کسی از پس زمینه ذهنی شما تا وقتی بیان نکنید اطلاع ندارد چون فعلا کسی قادر به غیبگویی نیست
حداقل شات اسکرین یا آدرس سایت را قرار دهید .
موفق باشید
من میخام این ظاهررو تغییر بدم ، مثلا همه اینا بره درست داخل جدول مرتب قرار بگیره . میخام قشنگش کنم خیلی سادس

پیوست‌ها

• 1.JPG
    1.JPG
    23.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 2.JPG
    2.JPG
    23.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما از قالب avada نسخه 6.2.2 استفاده می کنید . توصیه بروزرسانی به نسخه 7.0.2 هستش تا ظاهر بهتری رو دریافت کنید. اگر قالب را خریداری کردید که سرتان کلاه رفته اگر نسخه نال و رایگان گرفتید می تونید از نسخه آخر در منابع انجمن استفاده کنید. البته توصیه ما در همه حال خرید نسخه اورجینال از فروشنده اصلی اون هست که در سایت تم فارست می باشد.
این حداقل ظاهری هست که باید دریافت کنید.
اگر بعد از بروزرسانی همچنان ظاهر آن رضایتمند نبود چند راهکار ساده تر وجود دارد که شامل استفاده از بویلدر قالب یا راهکار های Css است
موفق باشید

harbiline

Edris
ظاهر قسمت پرداخت و نمایش محصولات مربوط به دیزاین خوده قالب داره..
شما وقتی قالبی دارید که CSS هاش اصلا زیبا نیستش نمیتونید به اجبار بهش یه چیزی رو تحمیل کنید...بهترین راه اینه ک یا قالب رو عوض کنید یا اینکه CSS های اختصاصی واسش طراحی کنید.

فاطمهع

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
شما از قالب avada نسخه 6.2.2 استفاده می کنید . توصیه بروزرسانی به نسخه 7.0.2 هستش تا ظاهر بهتری رو دریافت کنید. اگر قالب را خریداری کردید که سرتان کلاه رفته اگر نسخه نال و رایگان گرفتید می تونید از نسخه آخر در منابع انجمن استفاده کنید. البته توصیه ما در همه حال خرید نسخه اورجینال از فروشنده اصلی اون هست که در سایت تم فارست می باشد.
این حداقل ظاهری هست که باید دریافت کنید.
اگر بعد از بروزرسانی همچنان ظاهر آن رضایتمند نبود چند راهکار ساده تر وجود دارد که شامل استفاده از بویلدر قالب یا راهکار های Css است
موفق باشید
خب خب من اومدم با یه مشکل جدید ، این مورد انتقال وجه به کارت رو فعال که میکنم بعد از کیلیک رو پرداخت فقط سبد خالی میشه و یه ایمیل برای خریدار ارسال میشه آیا این درسته یا نه ؟؟ چون من انتظار داشتم که وارد یه صفحه جدید بشه برای پرداخت . فکر کنم باید افزونه بانکی نصب کنم درسته؟؟؟؟؟

فاطمهع

تازه وارد
ظاهر قسمت پرداخت و نمایش محصولات مربوط به دیزاین خوده قالب داره..
شما وقتی قالبی دارید که CSS هاش اصلا زیبا نیستش نمیتونید به اجبار بهش یه چیزی رو تحمیل کنید...بهترین راه اینه ک یا قالب رو عوض کنید یا اینکه CSS های اختصاصی واسش طراحی کنید.
مرسی بابت راهنماییتون

جاویدان

کاربر عضو
خب خب من اومدم با یه مشکل جدید ، این مورد انتقال وجه به کارت رو فعال که میکنم بعد از کیلیک رو پرداخت فقط سبد خالی میشه و یه ایمیل برای خریدار ارسال میشه آیا این درسته یا نه ؟؟ چون من انتظار داشتم که وارد یه صفحه جدید بشه برای پرداخت . فکر کنم باید افزونه بانکی نصب کنم درسته؟؟؟؟؟
با سلام دوست عزیز
شیوه کارت به کارت همین است .
یعنی فعال سازی توسط شما و ثبت شماره حساب یا شبا یا کارت
تایید پرداخت به این شیوه توسط مشتری
تکمیل فرآیند خرید توسط مشتری و در پایان نمایش شماره حساب
خالی شدن سبد خرید و منظور شدن در حساب کاربری من
ارسال ایمیل به خریدار حاوی اطلاعات پرداخت
اما مشکلات و کاربرد این شیوه در چیست ؟
اولین مشکل اینست که مشتری باید مستقیم به یک درگاه بانکی آنلاین یا کیوسک بانکی مراجعه کرده و پرداخت را نهایی نموده و تراکنش فوق را برای شما ارسال کند نحوه دریافت این اطلاعات اگر به درستی مدیریت نشود باعث ضرر خواهد شد. حتما به نکته دقت کنید.
بسیاری از خریداران پس از دریافت اطلاعات اولیه از مراجعه به ایمیل خودداری می کنند و اگر در صفحه کاربری من اطلاعات واریز وجه در سفارش نباشد شاید این خرید نهایی نشود. پس حتما به این قضیه فکر کنید.
پرداخت این شیوه به عنوان مکمل در هنگامی که درگاه آنلاین در دسترس نباشد مناسب است.البته نه همیشه.
نکته مهم اینجاست شما تحت هیچ عنوان نباید فراموش کنید که پس از دریافت اطلاعات پرداخت تایید شده به سرعت باید تغییر وضعیت سفارش را انجام دهید. ارسال ایمیل خودکار انجام می شود ولی پیامک در این مورد بسیار کاربردی است.
موفق باشید

Sajad__Afshar

تازه وارد
مشکلشو درست کردم
مشکل عدم محاسبه مالیات رو چطور حل کردی؟

بالا