اتصال وردپرس به هاست دانلود

msayber

تازه وارد
سلام
من یک سایت دارم که فایل های صوتی رو در اون قرار میدم .
الان یک هاست دانلود خریدم و می خوام فایل ها رو روی هاست دانلود آپ لود کنم.
افزونه های و نصب کردم اما چون قدیمیه درست کار نمیکنه! و فایل ها درست آپلود نمیشه .
حالا دوتا سوال
آیا افزونه ای بهتر برای اینکار میشناسید ؟
اگر من فایل های رو مستقیم روی هاست دانلود آپلود کنم میشه اونا رو به لیست مدیا های وردپرس اضافه کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر قصد دارید که صرفا از سرور دانلود برای پخش استفاده کنید مشکلی در آپلود دستی ندارید و به راحتی امکان پذیر است.
حتی اگر قصد فروش فایل ها را هم داشته باشید بازهم مشکلی در آپلود دستی ندارید و کافیست از ووکامرس در این بخش استفاده کنید.
ضمنا فایلهایی که در بیرون سرور اصلی بارگذاری می کنید به علت خارج بودن دسترسی در لیست مدیا ثبت نمی شود مگر با افزونه و ادرس دهی آنها
البته سایت هایی چون که افزونه مرتبط دارند نیز می تونه براتون مفید باشه.
در تمامی این افزونه ها اگر به هر علتی دسترسی نداشته باشید باید تمامی لینک ها رو اصلاح کنید
موفق باشید

msayber

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اگر قصد دارید که صرفا از سرور دانلود برای پخش استفاده کنید مشکلی در آپلود دستی ندارید و به راحتی امکان پذیر است.
حتی اگر قصد فروش فایل ها را هم داشته باشید بازهم مشکلی در آپلود دستی ندارید و کافیست از ووکامرس در این بخش استفاده کنید.
ضمنا فایلهایی که در بیرون سرور اصلی بارگذاری می کنید به علت خارج بودن دسترسی در لیست مدیا ثبت نمی شود مگر با افزونه و ادرس دهی آنها
البته سایت هایی چون که افزونه مرتبط دارند نیز می تونه براتون مفید باشه.
در تمامی این افزونه ها اگر به هر علتی دسترسی نداشته باشید باید تمامی لینک ها رو اصلاح کنید
موفق باشید

افزونه ای میشناسید که بشه با اون لینک فایل رو از سرور بیرونی در مدیا ثبت کرد ؟ چون این کار برای من مهمه

بالا