گرد کردن نمایش درصد در ووکامرس

milad73

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران گرامی؛

مشکلی که در حال حاضر برای طراحی سایت دارم اینکه که وقتی محصولی با تخفیف ارائه میشه، در سایت مانند عکس ارسالی میزان درصد تخفیف با یک رقم اعشار نمایش داده میشه، میخوام بدونم راهی هستش که این درصد گرد بشه یا حداقل نمایش داده نشه؟ پیشاپیش ازتون تشکر میکنم.

لینک سایت جهت بررسی بیشتر:

پیوست‌ها

• Opera Snapshot_2020-12-02_180834_off724.com.png
    Opera Snapshot_2020-12-02_180834_off724.com.png
    352.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
امکان حذف وجود دارد می توانید با CSS این بخش را مخفی کنید می توانید گر قالب شما تنظیمات حرفه ای داشته باشد تخفیف را مخفی کنید.
اما ساده ترین کار اینست که شما اصلا تخفیف ندهید و به جای آن از قیمت خودتان استفاده کنید و فقط قیمت را دستی تغییر بدهید.
چون شما چند اصل رو نادیده می گیرد
اول تخفیف برای چیست ؟ برای خودتان یا مشتری؟ یعنی اگر قصد دارید به خودتان تخفیف بدهید از شیوه بالا استفاده کنید.
دوم اینکه اگر تخفیف می دهید مشتری از کجا بفهمد شما تخفیف داده اید؟ این شیوه به ضرر شما در کوتاه مدت و دراز مدت تبدیل می شود.
سوم اینکه این نمایه بصری که میزان تخفیف را نشان می دهد به دلیل بعد روانشناسانه آن هست حتی در فروشگاه های حقیقی هم شما وقتی می روید میزان درصد تخفیف و حتی قیمت قبل را درج می کنند این مورد اصلا در عکس شما دیده هم نمی شود و متضرر خواهید بود.
چیزی که بنده می فهمم اینه که شما مانند برخی عزیزان در شروع فکر می کنید این به زیبایی کار لطمه می زند یا اصلا چه معنی دارد مشتری چیزی بداند ولی اصول فروش دیجیتال تقریبا بسیاری از قواعد کسب و کار سنتی را همیشه خواهد داشت . حالا اگر شما از تخفیف خوشتان نمی آید بحثش جداست ولی همیشه سعی کنید از دید میلیون ها مشتری احتمالی به سایت و فروشگاه نگاه کنید.
توصیه بنده به شما اینست در این موارد از دوستان بستگان و همکاران نظر بخواهید.
موفق باشید

milad73

تازه وارد
ممنون از پاسختون، مثله اینکه من منظورمو خوب مطرح نکردم، منظور من همون round کردن عدد هستش، مثلا به جای 8.1% بیاد و این عدد رو به 8% رند کنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یک حالت در نمایش اینگونه اینست که بسیاری یادشان می رود در تنظیمات ووکامرس - همگانی تعداد اعشار رو به صفر تبدیل کنند.
در بسیاری از موارد اینکار به شما قدرت اعداد رند می دهد.
ضمن زدن دکمه تشکر یا Like برای هم تشکر کردن است هم اطلاع رسانی به جهت بررسی مجدد موضوع از طرف افراد.
موفق باشید

milad73

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
یک حالت در نمایش اینگونه اینست که بسیاری یادشان می رود در تنظیمات ووکامرس - همگانی تعداد اعشار رو به صفر تبدیل کنند.
در بسیاری از موارد اینکار به شما قدرت اعداد رند می دهد.
ضمن زدن دکمه تشکر یا Like برای هم تشکر کردن است هم اطلاع رسانی به جهت بررسی مجدد موضوع از طرف افراد.
موفق باشید

این چیزی که شما میفرمایید برای قیمت هست،من منظورم نمایش درصدی هست که روی کارت محصول درج میشه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این مورد دقیقا برای همه منظور استفاده می شود.
کافیست در مسیر پیکربندی ووکامرس - همگانی - تعداد اعشارها را به با کلیک به صفر تبدیل و ذخیره کنید سپس تست بگیرید.
موفق باشید

milad73

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
این مورد دقیقا برای همه منظور استفاده می شود.
کافیست در مسیر پیکربندی ووکامرس - همگانی - تعداد اعشارها را به با کلیک به صفر تبدیل و ذخیره کنید سپس تست بگیرید.
موفق باشید

ممنون از پاسختون، ولی همونطور که گفتم این مورد روی نمایش درصد تاثیری نداره، این عدد روی 0 تنظیم شده بوده از اول

بالا