چند سوال در مورد ایمیل بعد از خرید در ووکامرس

• نویسنده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

ap04

تازه وارد
سلام.

من وقتی در ووکامرس خرید آزمایشی انجام میدم. بالای ایمیل یک پیغام هشدار از طرف گوگل بالای جیمیل من نمایش داده میشه که به نظرم برای کاربر میتونه ترسناک باشه. به نظر شما راهی وجود داره این رو درست کنم ؟

ایمیلی که بعد از خرید از سایت برای کاربر فرستاده میشه آدرس جیمیل سایت هست. این ایمیل ا از طرف جیمیل من ارسال میشه ؟یا از طرف ووکامرس؟ اگر تعداد سفارش ها بالا بره، با توجه به محدودیت های جیمیل امکان اسپم شدن پیام ها وجود داره ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
هیچ ایمیلی از طرف جیمیل نباید ارسال بشود چون اصلا همچین چیزی امکان پذیر نیست . این اشتباه به این علت است که شما برای مدیریت سایت از جی میل استفاده کرده اید .
شما باید این تنظیمات رو انجام بدهید تا این مشکل را نداشته باشید. یک ایمیل سمت سرور در هاست بسازید. مثلا shop@site.ir
به پیکربندی ووکامرس بروید.
ایمیل ها را باز کنید
در انتهای همین بخش پیکربندی آدرس ایمیل - گزینه از آدرس - را از ایمیل فعلی به ایمیل جایگزین سمت سرور تبدیل کنید
سه گزینه اول ایمیل ها شامل : سفارش جدید - سفارش لغو شد -خرید ناموفق - سه مدیریت دارند
داخل هر بخش مدیریت این ایمیل ها وارد شده و ایمیل سمت سرور را جایگزین ایمیل خودتان کنید.
به این شکل ایمیل ها فقط به سرور خودتان و از طرف سایت به مشتری ارسال شده و خطرات و مشکلات بعدی را نخواهید داشت.
موفق باشید

ap04

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
هیچ ایمیلی از طرف جیمیل نباید ارسال بشود چون اصلا همچین چیزی امکان پذیر نیست . این اشتباه به این علت است که شما برای مدیریت سایت از جی میل استفاده کرده اید .
شما باید این تنظیمات رو انجام بدهید تا این مشکل را نداشته باشید. یک ایمیل سمت سرور در هاست بسازید. مثلا shop@site.ir
به پیکربندی ووکامرس بروید.
ایمیل ها را باز کنید
در انتهای همین بخش پیکربندی آدرس ایمیل - گزینه از آدرس - را از ایمیل فعلی به ایمیل جایگزین سمت سرور تبدیل کنید
سه گزینه اول ایمیل ها شامل : سفارش جدید - سفارش لغو شد -خرید ناموفق - سه مدیریت دارند
داخل هر بخش مدیریت این ایمیل ها وارد شده و ایمیل سمت سرور را جایگزین ایمیل خودتان کنید.
به این شکل ایمیل ها فقط به سرور خودتان و از طرف سایت به مشتری ارسال شده و خطرات و مشکلات بعدی را نخواهید داشت.
موفق باشید
سلام مجدد. خیلی ممنون دوست عزیز.
در سرور هاست ایمیل ایجاد کرده بودم امافکر نمیکردم در ووکامرس باید واردشون کنم.
ایمیلی که در سرور ساخته شده به غیر از ووکامرس در کدوم قسمت های وردپرس حتما باید استفاده بشه ؟

loknat.o

کاربر عضو
سلام مجدد. خیلی ممنون دوست عزیز.
در سرور هاست ایمیل ایجاد کرده بودم امافکر نمیکردم در ووکامرس باید واردشون کنم.
ایمیلی که در سرور ساخته شده به غیر از ووکامرس در کدوم قسمت های وردپرس حتما باید استفاده بشه ؟
در افزونهایی که پرداختی داری
مثل حمل و نقل
فاکتور ووکامرس
لیبل ووکامرس
اگر افزونه ایمیل یا خبر نامه داری .

بالا