مشکل با ویژگی ها

shuvvane

تازه وارد
سلام و عرض ادب!

بنده یه مشکلی دارم و خیلی گشتم تو نت نتونستم چیزی پیدا کنم ! اگر تکراریه باید ببخشید!
به پشتیبان قالب هم میگم میگه ووکامرس چنین قابلیتی نداره!

می خوام تو بخش ویژگیهای یه محصول ساده ! من بجای اسم رنگ شکل رنگ داشته باشم و یا به جای دارد و ندارد عکس یه تیک یا ضربدر داشته باشم!
تو خیلی از سایت ها دیدم و حتی از ووکامرس استفاده کردن !

لطفا راهنمایی کنید اگر افزونه هستش افزونه معرفی کنید!

عکس ها رو پیوست میکنم!

پیوست‌ها

• Screenshot 2021-05-06 010831.jpg
    Screenshot 2021-05-06 010831.jpg
    47.4 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • Screenshot 2021-05-06 213947.jpg
    Screenshot 2021-05-06 213947.jpg
    168.6 کیلوبایت · بازدیدها: 8

harbiline

Edris
درود
یک افزونه ای هستش به نام
Variation Swatcher for WooCommerce
این افزونه کاری که میخوایین رو انجام میده.

shuvvane

تازه وارد
درود
یک افزونه ای هستش به نام
Variation Swatcher for WooCommerce
این افزونه کاری که میخوایین رو انجام میده.
تشکر بابت پاسخ ولی متاسفانه اینها فقط و اکثرا برای متغیرهاست

بنده فقط می خوام تو بخش ویژگی های محصولات ساده بجای دارد یه علامت تیک بزارم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
علامت تیک می تونه از فونت باشه یا یک عکس این به شما بستگی داره کدوم رو فراخوان کنید. اگر قالب شما از font awesome پشتیبانی کنه به راحتی قادر هستید مشکل رو برطرف کنید . در غیر اینصورت می تونید یه عکس سبک تیک رو در گالری بارگذاری کنید و به محل مورد نظر الصاق کنید. توصیه نمیشه از افزونه ها زیاد برای این منظور استفاده کنید ولی افزونه های سمبل یا فونت در مخزن به کرات وجود دارد.
موفق باشید

shuvvane

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
علامت تیک می تونه از فونت باشه یا یک عکس این به شما بستگی داره کدوم رو فراخوان کنید. اگر قالب شما از font awesome پشتیبانی کنه به راحتی قادر هستید مشکل رو برطرف کنید . در غیر اینصورت می تونید یه عکس سبک تیک رو در گالری بارگذاری کنید و به محل مورد نظر الصاق کنید. توصیه نمیشه از افزونه ها زیاد برای این منظور استفاده کنید ولی افزونه های سمبل یا فونت در مخزن به کرات وجود دارد.
موفق باشید
تشکر بابت راهنماییتون ولی مشکل اینجاس که این علامت کوچیک رو نشون نمی ده !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چرا فکر می کنید نشون نمیده؟ بهتره آدرس سایتتون رو قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
طبق الگویی که مشخصه اگر شما از هر دو حالتی که گفته شد استفاده کنید نشون می ده فقط باید درست شورت کد یا تیک اجرا بشه.
مثلا خیلی ها اجبارشون در فونت در قالب به صورت الزامی !important است یعنی فقط فونت فارسی خوب در حالت عادی فونت فارسی هیچ الگویی این شکلی ندارد و فونت font awesome هم در ساختار مسدود یا فراخوانده نشده است قطعا نشان داده نخواهد شد.
دومین علت اینست که اگر کش دارید افزونه یا سرور باید هر دو خالی بشوند تا نمایش به درستی شکل بگیرد. بسیاری این مورد را نادیده می گیرند و فکر می کنند کش همه کارها را خودش انجام می دهد این به علت تنظیم نادرست یا عدم دقت است.
موفق باشید

shuvvane

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
چرا فکر می کنید نشون نمیده؟ بهتره آدرس سایتتون رو قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
طبق الگویی که مشخصه اگر شما از هر دو حالتی که گفته شد استفاده کنید نشون می ده فقط باید درست شورت کد یا تیک اجرا بشه.
مثلا خیلی ها اجبارشون در فونت در قالب به صورت الزامی !important است یعنی فقط فونت فارسی خوب در حالت عادی فونت فارسی هیچ الگویی این شکلی ندارد و فونت font awesome هم در ساختار مسدود یا فراخوانده نشده است قطعا نشان داده نخواهد شد.
دومین علت اینست که اگر کش دارید افزونه یا سرور باید هر دو خالی بشوند تا نمایش به درستی شکل بگیرد. بسیاری این مورد را نادیده می گیرند و فکر می کنند کش همه کارها را خودش انجام می دهد این به علت تنظیم نادرست یا عدم دقت است.
موفق باشید
ممنون بابت راهنماییتون!
باه کش رو خالی کردم هربار!

از font awesome هم استفاده کردم نشد!

فکر کنم همونی که گفتید مسدود کردن باشه! چون طراح قالب میگفت چنین چیزی اصلا امکان نداره تو ووکامرس ( پس بفرمایید اینو چطور درست کنم که بتونم ایکن هام نمایش داده بشن!
قالب دیجی لند !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بنده به شما می گویم کش منظورم کلو فلر هم هست ! هر چند برای دیدن بار اول سایت شما مجبور به استفاده از فیلتر شکن شدم که اصلا خوب نیست دوم دامنه کام شما اگر هویت ایرانی دارد حتما آنرا تغییر دهید تا به مشکلات بسیاری از کاربران که دامنه خارجی خود را از دست داده اند دچار نشوید .
بنده سایت شما رو بررسی کردم به این نتیجه رسیدم طراح قالب شما شاید هیچی بارش نیست یا کم اطلاع و صفر کیلومتر هستند یا اصلا طراح نیست و صرفا یه قالب رو برای شما خریده و نصب کرده است وگرنه با یک بررسی ساده می فهمید مشکل چیه !
در ساختار قالب شما هر نوشته حتی کلمات : دارد یا 2 درگاه یا مشکی یا چین ، هر چیزی که در بخش اطلاعات جامع قرار دارد یک تگ لینک دار است که به یک دسته بندی نهایی یا زیر دسته منتهی می شود! این یعنی ساختار قالب بر اساس تگ های متعدد چیدمان شده است این یعنی شما اگر بخواهید این تگها را به عکس یا فونت تغییر دهید به مشکل جدی خواهید خورد و خروجی ندارید .
برای فهمیدن این موضوع کافیه با یک رایانه و یک موس روی کلمات فوق بروید و پایین مرورگر را مشاهده کنید که آدرس نهایی بعدی را به شما نشان می دهد! برای درک بهتر روی هر کدام از کلمات کلیک کنید یک خروجی متفاوت خواهید داشت! این یعنی حجم مشخصی دسته بندی متفاوت برای مشتری
این مورد در سایت های دیگر که شما گفته اید اینگونه نیست زیرا آنها از شکل نوشتار ساده برای این عمل استفاده می کنند مثل دیجی کالا یا هر سایتی که منظور شماست برای همین مشکلی ندارد .
توصیه جدی اینست که یا به این لینک های پر تگ پرفایده اکتفا کنید و دسترس کاربر را برای جستجوی بیشتر و جستجوگر های مرورگرها و ربات هایشان باز بگذارید یا اینکه منافع زیاد آنرا در مقابل یک ظاهر گرافیکی بی اهمیت بیخیال شده و این حالت را به متن ساده تغییر دهید! نکته توصیه شخص بنده اینست که اتفاقا همین دارد و ندارد از برخی شیوه های گرافیکی بهتر عمل می کنند و فشار کمتری نیز به سرور و مخاطب وارد می شود و پهنای کمتری هم مصرف می کند
ضمنا متاسفانه نقشه ساز سایت شما لینک های 404 زیادی درون خودش دارد که قطعا لیست این خطا اگر در وبمستر گوگل ثبت نام داشته باشید بلند بالا خواهد بود! بهتره برخی از این لینکها مثل سبد خرید و حساب کاربری و صفحه پرداخت را از دسترس نقشه ساز خارج کنید هم به لحاظ امنیتی و هم به لحاظ کیفیتی ! برخی از این لینک ها هم اصلا فعال نیستند و قطعا هیچ سودی ندارد و بزودی خود گوگل این بخشهای شما را از دسترس خارج کرده و غیر قابل استفاده برای شما خواهد شد که رفع آن به سختی امکان پذیر می شود!
موفق باشید

بالا