وضعیت سفارشات ووکامرس

sargarmi

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید
در وضعیت سفارش : در انتظار پرداخت ووکامرس من یه مشکلی دارم. برای مثال من یه گوشی موجود می کنم و بعد یه نفر این گوشی رو انتخاب میکنه و تا مرحله در انتظار پرداخت میمونه و پرداخت نمیکنه
یک ساعت بعد یه نفر دیگه وارد میشه و همین گوشی رو انتخاب میکنه و پرداخت میکنه و سفارش برای فرد دوم ثبت میشه
حالا اون نفر اولی بعد از دو ساعت مثلا میره همون فاکتور رو پرداخت میزنه
اینجا مشکلی که برای من پیش میاد اینه که من فقط یه گوشی موجود کرده بودم نه دو تا و با کسری موجودی مواجه میشم
چطور میتونم این وضعیت در انتظار پرداخت رو مدیریت کنم ؟ نمیشه براش تایمر گذاشت که مثلا بعد از 15 دقیقه که طرف پرداخت نکرد کلا سفارشش کنسل شه ؟
متشکرم

مریمام

تازه وارد
امکانش هست
از منوی ووکامرس -> پیکربندی -> محصولات -> انبار -> نگهداری موجودی میتونید زمان رو تعیین کنید.

sargarmi

تازه وارد
امکانش هست
از منوی ووکامرس -> پیکربندی -> محصولات -> انبار -> نگهداری موجودی میتونید زمان رو تعیین کنید.
چون الان این رو نوشته :
نگهداری موجودی برای x دقیقه به این معنی است که در صورتی که سفارش در حال « در انتظار بررسی » است، به مدت x دقیقه سفارش قابل انجام است و بعد از آن لغو خواهد شد. خالی گذاشتن به معنی غیرفعال بودن این امکان است

مریمام

تازه وارد
ممنون از شما
فقط منظور از وضعیت در حال بررسی همون در انتظار پرداخت هست ؟
متشکرم
روی سایت من چون فقط پرداخت آنلاین هست حالت در انتظار بررسی وجود نداره و در انتظار پرداخت رو دارم و با همین گزینه بعد از ۱۲۰ سفارش رو لغو میکنم.
باز میتونید به صورت امتحانی یک سفارش تستی بذارید، زمان رو مثلا روی ۱۰دقیقه بذارید، وارد درگاه بشید اما انصراف رو بزنید بیاید بیرون،در این حالت باید یک سفارش در انتظار پرداخت ایجاد بشه
بعد از ۱۰دقیقه چک کنید ببینید لغو شده یا نه
برای احتیاط در همین بازه موجود رو هم چک کنید (قبل از رفتن به درگاه، بعد از انصراف از درگاه و بعد از لغو شدن سفارش)

مریمام

تازه وارد
به طور کلی هم اگر موجودی هارو به صورت عددی وارد کنید، زمانی که یک سفارش در انتظار پرداخت بشه موجودی براش رزرو میشه و فکر نکنم دیگه این مشکل پیش بیاد

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

بالا