افزونه چاپ ادرس پستی سفارش

sam110

تازه وارد
سلام من تازه متوجه این انجمن شدم و خیلی خوشحال و تشکر میکنم چون خیلی بابت کمبود این مکان ها اذیت شدم و متاسفانه از سایت های که اسم شرکتم بهشان دادنند متاسفانه، خیلی سرم کلاه رفت
خوشحالم این جا بسته تر باشد کاش زو دتر میدونست نوبت خودم تلاش میکنم ادرس منتشر کنم فقط بخاطر تعدادی سایت های سود جو.

مزاحمت و مشکل من این است میخواهم از ادرس های که مشتری میزند پرنت بگیرم و روی بستها پست بزنم
نمیدانم کدام را دانلود کنم قبلا یک افزونه فاکتور بود که زیر سفارشات تعدادی پنچره فاکتور پستی و... میزد گم کردم
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشوم.🙏

masoud ashoori

کاربر عضو
درود بر شما
افزونه های صدور فاکتور زیادی وجود دارند که امکان چاپ برچسب پستی را هم دارند؛ میتوانید از افزونه صدور فاکتور زیر هم استفاده کنید:

sam110

تازه وارد
درود بر شما
افزونه های صدور فاکتور زیادی وجود دارند که امکان چاپ برچسب پستی را هم دارند؛ میتوانید از افزونه صدور فاکتور زیر هم استفاده کنید:
پولیه؟
مرسی ژ کاری کرده قسم خردم افزونه یک ریال پول ندهم.
خیره دو برابرش میدهم ولی خرید نه .

masoud ashoori

کاربر عضو
پولیه؟
مرسی ژ کاری کرده قسم خردم افزونه یک ریال پول ندهم.
خیره دو برابرش میدهم ولی خرید نه .
درود مجدد

لطفاً در این رابطه در گوگل جستجو بفرمائید؛ افزونه های رایگان و پولی بسیاری یافت میشود؛ اما قطعا افزونه های پولی امکانات بیشتری را در اخیار شما میگذارند و اگر قصدتان از داشتن یک وبسایت صرفاً سرگرمی نیست و هدفتان جدی است میبایست این هزینه بسیار اندک را کنید...!

2 مورد از افزونه هایی که توصیه میشوند:

بالا