قالب صحیفه 5 فارسی

miladjef

کاربر عضو
به صورت کلی همچین قابلیتی در بخش تنظیمات در ورژن 5 وجودندارده

اما با استفاده از برگه ساز دو حات وجود داره که اخبار بدونه تصویر شاخص قرار می گیرند .می تونید از اون دو حالت استفاده کنید

alifiresoft

کاربر عضو
دوستان من مشکل نمایش ندادن گزینه های صفحه ساز قالب همزمان با فعال کردن gravity forms رو حل کزدم . 

آموزش : 

از طریق مسیر wp-content/plugins/gravityforms/css/tooltip.min.css فایل رو باز کنید. 

گزینه width:16px رو به min-width:16px نبدیل کنید مشکل حل میشه. 

موفق باشید. 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sagono

تازه وارد
به صورت کلی همچین قابلیتی در بخش تنظیمات در ورژن 5 وجودندارده

اما با استفاده از برگه ساز دو حات وجود داره که اخبار بدونه تصویر شاخص قرار می گیرند .می تونید از اون دو حالت استفاده کنید
دوست عزیز ورزن قبلی  هسته

miladjef

کاربر عضو
دوست عزیز ورزن قبلی  هسته
من زیاد با ورژن 4 کار نکردم اما اگر این موضوع راه حلی داشته باشه باید تو تنظیمات قالب باشه و اگر نه باید تو کدهای اصلی قالب دستکاری بشه(الته از صفحه ساز قبلی هم می تونید این کار رو انجام بدین)

baran2

تازه وارد
چطوري ميتونيم توي قسمت منو نوشته ها را به صورت دو قسمتي يعني بنويسيم (آموزش ويندوز بعد زيرش 7,8 ) نميخوام توي يك خط نوشته بشه

پیوست‌ها

• 40.bmp
    820.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9

miladjef

کاربر عضو
چطوري ميتونيم توي قسمت منو نوشته ها را به صورت دو قسمتي يعني بنويسيم (آموزش ويندوز بعد زيرش 7,8 ) نميخوام توي يك خط نوشته بشه

attachicon.gif
متاسفانه این قابلیت به صورت پیش فرض در قالب وجود نداره برای این کار باید فایل css رو  دستکاری کنید و فکر کنم بعد از دستکاری هم نتیجه ی دلچسبی نمایش داده نشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

diberater

تازه وارد
سلام به تمام دوستان و اساتید.

میخواستم برای نمایش ویدئو در سایت، از قسمتی که توی page bilder هست استفاده کنم اما نوشته «نمايش ويدئوی يوتيوب و يا vimeo به صورت  ریسپانسو» یعنی راهی نیست بشه از آپارات استفاده کنم؟اگر هست اگر نیاز به دستکاری توی کدها است بگید.

با تشکر

miladjef

کاربر عضو
سلام به تمام دوستان و اساتید.

میخواستم برای نمایش ویدئو در سایت، از قسمتی که توی page bilder هست استفاده کنم اما نوشته «نمايش ويدئوی يوتيوب و يا vimeo به صورت  ریسپانسو» یعنی راهی نیست بشه از آپارات استفاده کنم؟اگر هست اگر نیاز به دستکاری توی کدها است بگید.

با تشکر
من خودم از این بخش استفاده کردم اما ویدو ها رو نمایش نمیده.(نمی دونم شاید من اشتباه دارم) اما به طور کلی من به جای این تگ از تگ نمایش اخبار به روایت عکس استفاده می کنم هر چند که امکانات تگ اصلی نداره اما بهتره از  هیچی هست

diberater

تازه وارد
من خودم از این بخش استفاده کردم اما ویدو ها رو نمایش نمیده.(نمی دونم شاید من اشتباه دارم) اما به طور کلی من به جای این تگ از تگ نمایش اخبار به روایت عکس استفاده می کنم هر چند که امکانات تگ اصلی نداره اما بهتره از  هیچی هست
من از شما تشکر میکنم.

این طور که نمیشه باید یه راهی داشته باشه.

miladjef

کاربر عضو
با سلام

دوستان ترجمه قالب به روز رسانی شد برای دریافت قالب به پست اول مراجعه کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

djbehrouz

تازه وارد
با سلام و احترام

سایدبار این ورژن از قالب مثل اینکه باگ دارد.وقتی سایدباری را برای صفحات سایت از پنل اضافه میکنیم و در ابزارک شخصی سازی میکنیم با سایدبار صفحه اصلی تداخل پیدا میکند و در صفحه اصلی و صفحات یک سایدبار مشابه را نمایش میدهد.در صورتی که باید با توجه به ساختن یک سایدبار دیگر و ست کردن آن برای صفحات ، باید ساید بار صفحه اصلی با سایدبار صفحات متفاوت باشد.

بی زحمت یک تست کنید ببینید این باگ درسته یا مشکل از تنظیمات قالب هست که بنده انجام ندادم.

با تشکر

miladjef

کاربر عضو
با سلام و احترام

سایدبار این ورژن از قالب مثل اینکه باگ دارد.وقتی سایدباری را برای صفحات سایت از پنل اضافه میکنیم و در ابزارک شخصی سازی میکنیم با سایدبار صفحه اصلی تداخل پیدا میکند و در صفحه اصلی و صفحات یک سایدبار مشابه را نمایش میدهد.در صورتی که باید با توجه به ساختن یک سایدبار دیگر و ست کردن آن برای صفحات ، باید ساید بار صفحه اصلی با سایدبار صفحات متفاوت باشد.

بی زحمت یک تست کنید ببینید این باگ درسته یا مشکل از تنظیمات قالب هست که بنده انجام ندادم.

با تشکر
سلام

این قالب یک سایدبار داره. و این سایدبار برای همه بخش های قالب استفاه میشه و شما فقط میتونید در برگه های مختلف سایدبار را به چپ یا راست منتقل کنید و مابقی برگه ها و نوشته ها به صورت پیش فرض از تنظیمات قالب استفاده می کنند.

در صورت امکان از سایدبرا که می گین(به صورت جدا ساختین) یک عکس بگیرید.(یادتون باشه من دارم درباره نسخه 5 این قالب(یعنی 5 به بعد) توضیح می دم.)

baran2

تازه وارد
سلام
چطوري ميتونم در قسمتي كه در عكس ضميمه مشخص كردم يك عكس يا بنر قرار دهم

پیوست‌ها

• a.bmp
    610.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش توسط مدیر:

djbehrouz

تازه وارد
سلام

این قالب یک سایدبار داره. و این سایدبار برای همه بخش های قالب استفاه میشه و شما فقط میتونید در برگه های مختلف سایدبار را به چپ یا راست منتقل کنید و مابقی برگه ها و نوشته ها به صورت پیش فرض از تنظیمات قالب استفاده می کنند.

در صورت امکان از سایدبرا که می گین(به صورت جدا ساختین) یک عکس بگیرید.(یادتون باشه من دارم درباره نسخه 5 این قالب(یعنی 5 به بعد) توضیح می دم.)
نه اینطور نیست،در ورژن جدید(5 به بعد) قابلیت سفارش سازی سایدبار اضافه شده و شما میتوانید به تعداد دلخواه سایدبار اضافه کنید و برای صفحات مورد نظر ست کنید و برای هر قسمت از سایدبارها از ابزارک دلخواه استفاده نمایید.با اسکرین شات های زیر فکر کنم متوجه این موضوع می شوید.

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

miladjef

کاربر عضو
نه اینطور نیست،در ورژن جدید(5 به بعد) قابلیت سفارش سازی سایدبار اضافه شده و شما میتوانید به تعداد دلخواه سایدبار اضافه کنید و برای صفحات مورد نظر ست کنید و برای هر قسمت از سایدبارها از ابزارک دلخواه استفاده نمایید.با اسکرین شات های زیر فکر کنم متوجه این موضوع می شوید.

attachicon.gif

attachicon.gif
بله- حق با شماست در واقع شما با استفاده از بخش تنظیمات قالب و قسمت سایدبار ها این کار رو انجام دادید.اما این بخش همانطور که گفتید داری باگ هست و در قسمت ابزارک نمی توان به آن ابزارکی اضافه کرد من بررسی می کنم تا ببینم این باگ قالب رفع شدن هست یا نه

baran2

تازه وارد
سلام

فایل پیوستی a.bmp

دریافت پیوست

حجم: 610.24K دریافت ها: 2
من خودم از قسمت تبلیغات صحیفه عکس را میزارم ولی من میخوام گوشه سمت چپ باشه ولی خیلی فاصله میافته تا کنار صفحه باید چیکار کنم؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
سلام

attachicon.gif
از بخش تنظیمات قالب  بخش تبلیغات وقسمت بنر بالای سایت استفاده کنید.

یادتون باشه اگر عکسی به عنوان پس زمینه هست باهم تداخل ایجاد می کنه(پس زمینه هدر نه پس زمینه کلی)

بالا