قالب صحیفه 5 فارسی

diberater

تازه وارد
سلام و عرض ادب

برای فعال کردن اون اسلایدر

مدیریت وردپرس - برگه ها - همه برگه ها - پیدا کردن برگه Homepage - default - ویرایش برگه

خوب حالا قسمت

شبکه پست های ویژهرو پیدا کنید و فعالش کنید!

برای تاریخ هم...

مدیریت وردپرس - sahifa - تنظیمات پوسته - تنظیمات هدر - فعال کردن تاریخ امروز

موفق باشید
با سلام.

اگر امکانش هست کامل تر توضیح بدهید.

شبکه پست های ویژه رو فعال کردم اما نماش نمیده(آیا نیازی هست که برچسب بسازم؟)

با تشکر

diberater

تازه وارد
بعد از کلی تلاش تونستم شبکه پست های ویژه و اسلایدر رو فعال کنم اما توی برگه جدا است یعنی یه منو اضافه شده و هنگامی که روی اون کلیک بشه به اون صفحه میره و نمایش میده.

miladjef

کاربر عضو
شما به آدرس زیر برید

نمایش=>سفارشی سازی=>برگه ایستا

و برگه ای که بهش پست های ویژه و اسلایدر اضفه کردین رو به عنوان برگه ایستا انتخاب کنید تا اون برگه به عنوان صفحه ی اصلی شما در نظر بگیرید

baran2

تازه وارد
سلام

من برای نمایش پست ها توی قالبم حالت خبری را انتخاب کردم

بعد میخوام یه همچین چیزی مثل تصویر زیر درست کنم که 4 تا عکس بزارم و زیرش یه سری لینک قرار بدم چطوری میتونم این کار را بکنم

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
سلام

من برای نمایش پست ها توی قالبم حالت خبری را انتخاب کردم

بعد میخوام یه همچین چیزی مثل تصویر زیر درست کنم که 4 تا عکس بزارم و زیرش یه سری لینک قرار بدم چطوری میتونم این کار را بکنم
کدوم قسمت از قالب می خواین قرار بدین؟

(با عکس)

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. من چطور میتونم فونت این قالب رو تغییر بدم؟ میخوام یک سری فونت داخل فولدر قالب قرار بدم که از قسمت مدیریت قالب بتونم انتخابش کنم. 

توی فولدر فونت خود قالب هم ریختم اما کار نمکینه. 

miladjef

کاربر عضو
سلام. من چطور میتونم فونت این قالب رو تغییر بدم؟ میخوام یک سری فونت داخل فولدر قالب قرار بدم که از قسمت مدیریت قالب بتونم انتخابش کنم. 

توی فولدر فونت خود قالب هم ریختم اما کار نمکینه. 

فکر کنم بهترین راه دست زدن تو ایل css باشه(برای تغییر کلی فونت ها)

alifiresoft

کاربر عضو
با تشکر. نکته دیگری که من باهاش برخورد کردم فعال نشدن صفحه ساز هست. این مورد رو اینجا میشه دید : 

اما داخل سایت من اونجایی که میتونی فرمت صفحه رو انتخاب کنی وجود نداره. 

جطور این قسمت را باید فعال کنم؟

miladjef

کاربر عضو
با تشکر. نکته دیگری که من باهاش برخورد کردم فعال نشدن صفحه ساز هست. این مورد رو اینجا میشه دید : 

اما داخل سایت من اونجایی که میتونی فرمت صفحه رو انتخاب کنی وجود نداره. 

جطور این قسمت را باید فعال کنم؟
 از این افزونه هم می تونید استفاده کنید

و یک مورد هم برای شما به صورت خصوصی ارسال می کنم

منظورتون از فرمت صفحه چیه؟

miladjef

کاربر عضو
در عكس مشخص كردم

attachicon.gif
بهترین روشی که به ذهنم می رسه استفاده از صفحه ساز و استفاده از صفحه ساز تگ HTML هست که با استفاده از کدهای html می تونید اینکار رو انجام بدین

alifiresoft

کاربر عضو
 از این افزونه هم می تونید استفاده کنید

و یک مورد هم برای شما به صورت خصوصی ارسال می کنم

منظورتون از فرمت صفحه چیه؟
با تشکر از شما.

تصویر زیر را نگاه کنید متوجه خواهید شد. (در لینکی که فرستادم قسمت 2و3 برای من نمایش داده نمی شود.

-----------------------------------

مشکل از  gravity forms هست که با این قالب سازگاری نداره. نظری ندارید که چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

baran2

تازه وارد
بهترین روشی که به ذهنم می رسه استفاده از صفحه ساز و استفاده از صفحه ساز تگ HTML هست که با استفاده از کدهای html می تونید اینکار رو انجام بدین
راه ديگه اي وجود نداره

آخه با کدهای html به صورت حرفه اي بلد نيستم كار كنم

diberater

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان و اساتيد.

زبان فارسی بر روی تمام قسمت های قالب اعمال نمیشه مثلا بعضی از قسمت ها فارسی اعمال نمیشه در صورتی که ترجمه شده میخواستم بودنم مشکل از کجا میتونه باشه.

با تشکر

miladjef

کاربر عضو
راه ديگه اي وجود نداره

آخه با کدهای html به صورت حرفه اي بلد نيستم كار كنم
البته شما می تونید با یک دسته تعیین کنید  و این چهار موضوع رو جزو اون دسته موضوعی قرار بدید و بعد یک تگ کادری مناسب انتخاب کنید مثل عکس زیر و با مشخص کرردن تعداد دلخواه مطالب برای نمایش می تونید تقیبا همون چیزی که می خواین رو دربیارید

با سلام خدمت دوستان و اساتيد.

زبان فارسی بر روی تمام قسمت های قالب اعمال نمیشه مثلا بعضی از قسمت ها فارسی اعمال نمیشه در صورتی که ترجمه شده میخواستم بودنم مشکل از کجا میتونه باشه.

با تشکر
از اون قسمت های که میگین عکس تهیه کنید

دوستان به زودی ترجمه به روز رسانی خواهد شد

miladjef

کاربر عضو
با تشکر از شما.

تصویر زیر را نگاه کنید متوجه خواهید شد. (در لینکی که فرستادم قسمت 2و3 برای من نمایش داده نمی شود.

-----------------------------------

مشکل از  gravity forms هست که با این قالب سازگاری نداره. نظری ندارید که چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
بله همین مشکل شما گفتین پیش می آد

البته اگر @ بتوننن به ما کمک کنند خیلی خوب میشه

اما پیشنهاد من اینکه اول تمام افزونه های گرویتی و تمام افزونه های وابسته اون(به قول دوستان سایر مخلوقات :-" )

رو غیر فعال کنید و به قسمت ساخت برگه برید و اون قسمت های که می خواید اضافه کنید و در نهایت(یعنی کادر های که می خواین رو اضافه کنید) و بعد برگردید و تمام افزونه های که غیر فعال کرده بودید و فعال کنید(افزونه های گرویت و افوزنه های وابسته به اون)

حالا برگریدد به برگه خیلی راحت می تونید اون کادر های رو که فعال روش تغییرات انجام بدید(برای اضفه کردن مادر های دیگه باید دوباره این کار ها رو انجام بدید دقت کنید برای اضافه کردن کادر ها نه تغییرات درون اون ها و یا حذف اون ها)

diberater

تازه وارد
البته شما می تونید با یک دسته تعیین کنید  و این چهار موضوع رو جزو اون دسته موضوعی قرار بدید و بعد یک تگ کادری مناسب انتخاب کنید مثل عکس زیر و با مشخص کرردن تعداد دلخواه مطالب برای نمایش می تونید تقیبا همون چیزی که می خواین رو دربیارید

attachicon.gif

از اون قسمت های که میگین عکس تهیه کنید

دوستان به زودی ترجمه به روز رسانی خواهد شد

baran2

تازه وارد
البته شما می تونید با یک دسته تعیین کنید و این چهار موضوع رو جزو اون دسته موضوعی قرار بدید و بعد یک تگ کادری مناسب انتخاب کنید مثل عکس زیر و با مشخص کرردن تعداد دلخواه مطالب برای نمایش می تونید تقیبا همون چیزی که می خواین رو دربیارید

00112.jpg
 توی تگ کادری فقط عنوان را نمایش میده و عکسی که من توی اون نوشته گذاشتم را نشان نمیده؟؟؟

miladjef

کاربر عضو
 توی تگ کادری فقط عنوان را نمایش میده و عکسی که من توی اون نوشته گذاشتم را نشان نمیده؟؟؟

عکس اول تنظمیات بخش برگه

و عکس دوم خروجی هست

البته شما باید تعداد پست های نمایش رو 4

و همچنین نوشته های برای نمایش رو

4 قرار بدید همنطور که قبلا توی عکس نشون داده بودید

بالا