قالب صحیفه 5 فارسی

miladjef

کاربر عضو
ببینید ابزارکی که تو قسمت پاورقی فعال هست چیه؟

miladjef

کاربر عضو
ابزارک اخبار در تصاویر
من هم این قابلیت را فعال کردم اما مشکل شما رو نداشتم شما یکبار دیگه تنظیمات چک کنید به احتمال زیاد مشکل در تنظیمات هست.

attachment.php

sfa0731

تازه وارد
من هم این قابلیت را فعال کردم اما مشکل شما رو نداشتم شما یکبار دیگه تنظیمات چک کنید به احتمال زیاد مشکل در تنظیمات هست.
attachment.php
تنظیمات چه بخشی؟در بخش فوتر که تنظیم خاصی نیست ابزارک هم همینطور

miladjef

کاربر عضو
شما تعداد ستون های فوتر رو کم و زیاد کنید.

راه بهتر اینکه قالب رو روی لوکال هسات خودتون بالا بیارید و یکسری مطالب را برای آزمایش روش قرار بدید و در آخر این ابزارک را فعال کنید.

یه سوال شما قالب رو از نسخه 4 به نسخه 5 آپدیت کردید یا این که کلا سایت رو با نسخه 5 بالا آوردین(منظور از آپدیت این هست که قبلا از نسخه 4 استفاده می کردید؟)

sfa0731

تازه وارد
با تغییر ستون درست نشد.

از نسخه 4 به 5 که 5 رو مجزا نصب کردم و فایلها رو جایگزین نکردم(اپدیت نکردم

miladjef

کاربر عضو
با تغییر ستون درست نشد.از نسخه 4 به 5 که 5 رو مجزا نصب کردم و فایلها رو جایگزین نکردم(اپدیت نکردم
احتملا به خاطر نصب بودن نسخه 4 و بعد از اون نصب نسخه 5 این مشگل پیش اومده.اگر توی همین تاپیک بگردید می بینید که بعضی از دوستان هم شبیه به این مشکلات رو در استفاده از نسخه 5 این قالب داشتن.

فکر می کنم دو یا سهع تا قالب دیگه رو تو ی هسات خودتون آپلود کنید و این چند قالب هر کدوم را برای مدت چند ساعت یا چند روز فعال داشته باشید و بعد بیاید قالب صحیفه ی نسخه ی رو فعال کنید(اگر میتونید از قالب نسخه به همراه تنظیمات یا کل سایتتون یک پشتیبان بگیرید.بعد قالب صحیفه نسخه4 رو حذف کنید و کار های که گفتم رو انجام بدید.)

- - - Updated - - -

نحوه آپدیت کردن چطوریه؟ممنون
برای آپدیت مستقیم شما باید از سایت تم فارست قالب رو خریداری کنید که 58 دلار هست و یا اینکه از پست ابتدایی تاپیک استفاده کرده و قالب 5.10 رو دانلود کنید و تو هاست خودتون بارگذاری کنید.

موضوع دیگه ای که مهم هست اینه که اگر قبلا از نسخه 4 این قالب استفاده می کردید به احتمال زیاد در تعویض قالب به نسخه جدید مشکلاتی رو مشاهد خواهید کرد. و پیشنهاد من اینکه ابتدا یکی دو قالب غیر هم خانواده با صحیفه رو آزمایش کنید(مثل bethemes و یا avada رو آزمایش کنید.قالب های مثل جریده هم خانواده ی قالب صحیفه هستند چون سازندشون یکی هست) و بعد قالب نسخه 4 رو حذف کرده و در آخر قالب صحیفه نسخه ی 5 رو برای سایست خودتون فعال کنید.

- - - Updated - - -

به روز رسانی جدید برای ترجمه انجام شد.

moom94

تازه وارد
چجوری میتونی قالب را برای مانیتور های عریض هم تنظیم کنیم؟

تو تنظیمات تنظیمات عمومی برگه طرح بندی پوسته

وقتی فول را میزنیم فقط قالب دور نوشته ها عریض میشن اما خود محل نوشته ها نه

miladjef

کاربر عضو
چجوری میتونی قالب را برای مانیتور های عریض هم تنظیم کنیم؟تو تنظیمات تنظیمات عمومی برگه طرح بندی پوسته

وقتی فول را میزنیم فقط قالب دور نوشته ها عریض میشن اما خود محل نوشته ها نه
البته در این بخش منظور از full یعنی تمام صفحه شدن باکس اطلاعات و این به معنای عریض شدن تمام مطالب نیست.اگر دقت کنید سه گزینه ای که وجود داره یکی framed هست که اطلاعات بخش اصلی صفخه رو در یک فریم جدا از کل صفحه قرار میده و به بعد از اون boxed هست که دو خط موازی نزدیک به 70 درصد از صفحهه رو برای بخش مطالب اصلی جدا می کنند و 30 درصد باقی برای ستون ها و همچنین خود پس زمینه قرار میده اما در گزینه full سایت شما به صورت تمام صفحه و بدونه پس زمینه برای بازدیدکنندگان نمایش داده میشه.

درباره ی نمایش در مانیتور های عریض و یا کوچگ باید بگم که این قالب واکنشگرا هست یعنی باید در تمامی ابعاد(اکثر ابعاد )حالت اصلی خودش رو حفظ می کنه و باعث بهم ریختگی در مطالب نمیشه.درباره نمایش در مانیتور های عرض هم فکر کنم شما باید در کد های بخش style دستکاری کند(؟) تا چیزی که مد نظرتون هست رو بدست بیارید.

البته شما می تونید در بخش تنظیمات عمومی قالب و بخش استایل به یکسری ابعاد خاص برای نمایش دسترسی پیدا بکنید و کد های رو در این بخش برای نمایش در همون ابعاد مورد نظرتون پیاده کنید یا در بخش کد های سی اس اس سفارشی کد های مورد نظرتون رو بنویسید(البته دقت کنید بخش های که ابعاد خاصی بالاشون نوشته هست ،کدهای که شما در اون پیاده سازی می کنید فقط در همون ابعاد اجرا می شند.)

sam2008

تازه وارد
سلام لينك تقييم اشتباهه با تقييم باتون يكيه. ممنون ميشم اصلاح كنيد

يعني لينك درسته اما محتواي جفتش يكيه.

miladjef

کاربر عضو
سلام لينك تقييم اشتباهه با تقييم باتون يكيه. ممنون ميشم اصلاح كنيد

يعني لينك درسته اما محتواي جفتش يكيه.
منظورتون رو متوجه نشدم

اگر منظور شما اینکه آپدیت جدیدی ارائه شده .من همن الان چک کردم ولی آپدیتی نبود؟

soosmar

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز من می خوام این گزینه ای ک توی پنل مدیریتی وردپرس ایجاد شده Sahifa رو ورش دارم...!

یعنی نمی خوا توی پنل نشون داده بشه

ممنون می شم راهنمایی کنید، از کجا می تونم حذفش کنم.

زنده باد

sagono

تازه وارد
دوستان چگونه میشه اسلایدر سایت با اسلایدر لایر عوض کرد

miladjef

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز من می خوام این گزینه ای ک توی پنل مدیریتی وردپرس ایجاد شده Sahifa رو ورش دارم...!

یعنی نمی خوا توی پنل نشون داده بشه

ممنون می شم راهنمایی کنید، از کجا می تونم حذفش کنم.

زنده باد
بررسی می کنم به شما می گم ولی امحتمال خیلی کمهه که بشه حذفش کرد شاید بشه اسمشو تغییر داد

بالا