افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

نرگس

کاربر عضو
آقا یه مشکل با فرم دارم

این لینکش وقتی همه تابع ها صفر باشه و صفر قیمت باشه

خرید را کامل شده محصوب میکنه چیکار باید بکنم؟؟؟

میخوام خرید و در حال انجام بشناسه اگه کسی اینکارو کرد

کجاست حل این مشکل؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا یه مشکل با فرم دارم

این لینکش وقتی همه تابع ها صفر باشه و صفر قیمت باشه

خرید را کامل شده محصوب میکنه چیکار باید بکنم؟؟؟

میخوام خرید و در حال انجام بشناسه اگه کسی اینکارو کرد

کجاست حل این مشکل؟
متوجه نشدم !

چی شده ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نرگس

کاربر عضو
متوجه نشدم !

چی شده ؟
لینکی که دادم و برو بعد هیچی انتخاب نکن بزن سبد خرید تو سبد خریدم تکمیل فرایندو بزن

حال در صفحه تسویه حساب هیچ کدوم از موارد را نمی آورد که پرداخت آنلاین یا از طریق چک و...

وقتی انجام خریدم میزنه میگه این خرید پرداخت شده انجام شده

حداقال اونایی که مبلغ صفر مثلا در حال انجام بزنه نه پرداخت شده؟؟چه کنم؟

اخه من زدم اگر به صورت آنلاین پرداخت کرد خودش اتومات بزنه پرداخت شده

اما در مبلغ صفر که هیچ کدوم ازینا نیست چرا میزنه؟؟

چه کنم که در حال انجام بزنه؟

hannanstd.ir

از تاپیک

شما معلومه مشکل شما با ووکامرس هست نه با گراویتی فرمز.

نرگس

کاربر عضو
آقا یه مشکل

این افزونه

سایتم و بالا نمیاره وقتی غیر فعال میکنم باز درست میشه

چه کنم؟؟؟؟

hannanstd.ir

این افزونه gravity-forms-checkout-info-add-on-for-ithemes-exchange چی هست اصلا؟

ما معرفی کردیم؟

Masoud_D

تازه وارد
من یه فرم ثبت نام کاربری درست کردم. چه راهی پیشنهاد میکنید که فرم فقط برای کاربرای مهمان نشون بده و برای کاربرای عضو به جای فرم یه پیام نشون بده یا ریدایرکت کنه

نرگس

کاربر عضو
با سلام

آقا مشکل اساسی در ووکامرس

وقتی مثلا مبلغی صفر در نظر گرفته شود چرا در صفحه پرداخت هیچ کدوم از موارد تسویه حساب را نمیدهد؟؟؟؟

یعنی تایین کردم پرداخت آنلاین و... را نمایش نمیدهد وقتی مبلغ صفر باشد

منتظرم

کجا را باید دست بزنم؟

گراویتی با ووکامرس

اینم سایت

www.donyayetakhfif.com

میخوام 0 یا همون رایگان اگه است در صفحه پرداخت اون گزینه های پرداخت و بیاره حالا درگاه یا چیزای دیگه

شما تو سایت خرید کن یه بار همرو با 0

بعد یبار دیگه یکی و مبلغ بده تا به صفحه پرداخت رسیدی

پرداخت به پیک و بزن

بعد متوجه میشی منظورم و

میخوام مبلغ صفر هم مثل پرداخت به پیکم بیاره

hannanstd.ir

دوست عزیز . میگم شما اول تست کن ببین اگه مشکل از افزونه اتصال گراویتی فرمز به ووکامرس بود . چشم بررسی میشه .

ولی اگه مشکل شما حتی بدون افزونه اتصال به گراویتی فرمز هم همین مشکل رو داشته باشه شما نباید توی این تاپیک پست بزنی . باید بری تو انجمن ووکامرس پست بزنی .

شما اصلا یه محصول رایگان بدون گراویتی فرمز بذار ببین باز هم مشکل داره یا نه ؟

در ضمن اون افزونه ای که معرفی کردید افزونه ای نیست که ما معرفی کرده باشیم . افزونه ای که ما معرفی کردیم اینه :

خودم هم دارم استفاده میکنم تو سایت وب فارست و با محصولات رایگان هم مشکلی ندارم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

من یه فرم ثبت نام کاربری درست کردم. چه راهی پیشنهاد میکنید که فرم فقط برای کاربرای مهمان نشون بده و برای کاربرای عضو به جای فرم یه پیام نشون بده یا ریدایرکت کنه
سلام .

شدنش رو میشه . دیدم قبلا .

تا غروب همینجا میذارم آموزششو .

Masoud_D

تازه وارد
سلام مهندس جان.

اگه لینک آموزش رو هم گذاشتی کارم را میافته.

مرسی

hannanstd.ir

سلام مهندس جان.

اگه لینک آموزش رو هم گذاشتی کارم را میافته.

مرسی
آموزششو پیدا نکردم ولی کاری نداشت . کافی بود به هوک pre render یه شرط لاگین اضافه کنی .

<?phpadd_filter( 'gform_pre_render_24', 'just_not_menber' );function just_not_menber($form) {if(is_user_logged_in()) {ob_start();ob_end_flush();ob_end_clean();$redirect_page = 'http://google.com';if (!headers_sent()) {header("location: ".$redirect_page);exit;}else {echo "<script type='text/javascript'>window.onload = function () { top.location.href = '" . $redirect_page . "'; };</script>";exit;}return;die();}return $form;}?>بجای 24 آیدی فرمت رو بذار و بجای google.com هم آدرسی که باید هدایت بشن .

نرگس

کاربر عضو
دوست عزیز . میگم شما اول تست کن ببین اگه مشکل از افزونه اتصال گراویتی فرمز به ووکامرس بود . چشم بررسی میشه .

ولی اگه مشکل شما حتی بدون افزونه اتصال به گراویتی فرمز هم همین مشکل رو داشته باشه شما نباید توی این تاپیک پست بزنی . باید بری تو انجمن ووکامرس پست بزنی .

شما اصلا یه محصول رایگان بدون گراویتی فرمز بذار ببین باز هم مشکل داره یا نه ؟

در ضمن اون افزونه ای که معرفی کردید افزونه ای نیست که ما معرفی کرده باشیم . افزونه ای که ما معرفی کردیم اینه :

خودم هم دارم استفاده میکنم تو سایت وب فارست و با محصولات رایگان هم مشکلی ندارم .
مشکل با ووکامرس پس

آره مشکل نداره ولی من تعیین کردم که کجا بره

برای محصولات رایگان در تسویه حساب ووکامرس هیچی نمی آید

خخخ

میرم تو ووکامرس می پرسم

سپاس

نرگس

کاربر عضو
آقا یه سوال و یا حتی مشکل

به سایتی که گفتم برید وقتی تعداد محصول را با گراویتی مشخص می کنید میخوام در تعداد خرید شده محصول هم همون تعداد را نمایش دهد چه باید بکنم؟؟؟

hannanstd.ir

دوست عزیز تعداد گراویتی فرمز با ووکامرس جداست .

مثلا طرف تو صفحه محصول با استفاده از افزونه اتصال گراویتی فرمز به ووکامرس 4 تا سفارش میده میشه 4 تا مثلا 1000 تومن 4000 تومن . حالا تو سبد خرید دوباره 1 رو میکنه 4 میشه 4 تا 4000تومن یعنی 16 هزار تومن . راهی نداره.

نرگس

کاربر عضو
دوست عزیز تعداد گراویتی فرمز با ووکامرس جداست .

مثلا طرف تو صفحه محصول با استفاده از افزونه اتصال گراویتی فرمز به ووکامرس 4 تا سفارش میده میشه 4 تا مثلا 1000 تومن 4000 تومن . حالا تو سبد خرید دوباره 1 رو میکنه 4 میشه 4 تا 4000تومن یعنی 16 هزار تومن . راهی نداره.
آره دقیقا ضرب میکنه

نه راهش اینه که دورش بزنیم

یعنی جایی که کد تعداد خرید را من زدم تعداد گراویتی فرمز را بزنم

اون کد کجاست؟؟که بجاش همون و بزنم و تعداد محصول گراویتی را نشان بدهد

hannanstd.ir

کد جدا که نداره . شورت کد داره . خب چه کاریه شما تعداد رو از روی فرم بردار و بذار تعدادش از طریق ووکامرس انتخاب بشه .

نرگس

کاربر عضو
کد جدا که نداره . شورت کد داره . خب چه کاریه شما تعداد رو از روی فرم بردار و بذار تعدادش از طریق ووکامرس انتخاب بشه .
خب یعنی چی؟؟؟

واضح تر بگو

کدی هم داره بگو

ببین من کد دادم از طریق زمینه دلخواه وردپرس که آیدی این محصول هر خریدی که شد تعدادش را نشان بده

حالا اینکاری که گفتیو برام توضیح بده و آموزش بده

ممنونم

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام خدمت مهندس ابراهیمی عزیز

آقا یک سوال :

با گراویتی یه چیزی شبیه این درست کردم

1- با سامانه پیامکی مکس اس ام اس میشه این کار رو کرد ؟

کاربر میاد توی سایت و یه درخواست میده و در انتها کد رهگیری بهش داده  میشه . کاربر میتونه با ارسال کد رهگیری خودش به سامانه پیامکی از وضعیت درخواستش با خبر بشه ؟

2- یه فرم ثبت نام ساختم ، میشه کاری کرد که قبل از هرکاری کاربر موبایلش رو وارد کنه و یه اس ام اس تایید هویت براش ارسال شه و کد تاییدی که بهش داده میشه رو توی فرم وارد کنه و اگه درست بود بقیه اطلاعات رو وارد کنه ؟

واینکه اگه دو روشی که گفتم امکان پذیر نیست ، میتونید یه افزونه برا گروایتی بنویسید که این امکانات بهش اضافه بشه ؟ و اینکه هزینه و زمانش چقدره .

ممنون از جناب @ عزیز

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا