دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
هدیه عید سیعد فطر پرشین اسکریپت
دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی BeTheme بی تم

با توجه به استقبال کاربران عزیز از ابر پوسته انفولد، امروز هدیه ای دیگر به مناسبت عید سعید فطر از تیم ترجمه پرشین اسکریپت آماده کرده ایم.

نیازی نیست درباره پوسته همه کاره be بی تم تعریف کنیم.

پکیج کاملی از پوسته  Be بی تم رو برای عزیزان آماده کرده ام.

779e-theme-slider-bg.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

drm4d

تازه وارد
سلام پوسته رو میشه نصب کرد اون فایلای اضافه تر توی فایل فشرده document.. demo  و بقیه رو چجوری من استفاده کنم؟

MahdiY

راهبر انجمن
شما کافیه فایل های اصلی قالب را آپلود کنید

بقیه پوشه ها شامل آموزش و api ها و ... هست

demo هم برای ایمپورت برگه ها و مطالب دمو هستش

از قسمت ابزار ها > درون ریزی (با wordpress) فایل xml داخل پوشه demo را ایمپورت کنید

بعضی از پوشه مثل لایسنس (در صورت وجود) اضافی هست!

boby_turk

تازه وارد
ممنون از این قالب زیبا . فقط تو سایت دمو این قالب بیشتر از 100 نوع تم و صفحه اصلی براش گذاشته . آیا میشه اونارو فعال کرد یا نه ؟؟ و اینکه تو فروشگاه تحت هیچ شرایطی نتونستم اسلایدر فعال کنم !

boby_turk

تازه وارد
در ضمن pop up  عکس ها هم کار نمیکنه وقتی روی عکسی کلیک میکنم عکس اصلی تو صفحه جدید باز میشه و نه pop up 

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
ممنون از این قالب زیبا . فقط تو سایت دمو این قالب بیشتر از 100 نوع تم و صفحه اصلی براش گذاشته . آیا میشه اونارو فعال کرد یا نه ؟؟ و اینکه تو فروشگاه تحت هیچ شرایطی نتونستم اسلایدر فعال کنم !
همه فایلهای دموها به همراه فایلهای اسلایدر گذاشته شدن. شما فقط باید آنها رو درون ریزی کنید.

سلام

راست چین شدست؟
بله. راست چین شدست به همراه فونت فارسی و ترجمه شده

در ضمن pop up  عکس ها هم کار نمیکنه وقتی روی عکسی کلیک میکنم عکس اصلی تو صفحه جدید باز میشه و نه pop up 
یه عکس بفرستین. به تنظیمات دقت کنید.

omidgh0036

تازه وارد
سلام ممنون از قالب فوق العاده ای که گذاشتید اما ی مقدار تنظیمات اولیش سخته اگه ممکنه برای ایمپورت کردن یکم راهنمایی کنید

MohammadQ

کاربر عضو
خیلی ممنون از دوستان عزیزی که این پوسته رو فارسی سازی کردند.

اما به نظر بنده چند تا مشکل وجود داره :

1. فونت (فونت شکستگی داره) من تو یه سایت دیگه‌ (جوم آریا) که پیشنمایش رو دیدم همچین مشکلی نبود و فونت ها بهتر نمایش داده می شدند

2. فارسی سازی ناقص پنل و عدم استفاده از فونت جهت زیبا سازی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

twitfa

کاربر عضو
من یه ویدئو آموزشی برای یکی از دوستانم آمماده کرده بودم فکر کنم به درد شما هم بخوره

اموزش نصب وردپرس تا بارگذاری یکی از دمو های قالب بی ههستش : 

yousef2451

تازه وارد
سلام من نتونستم نصب کنم این پیغامو میده:

«این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.»

MohammadQ

کاربر عضو
سلام من نتونستم نصب کنم این پیغامو میده:

«این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.»
پوسته مشکلی نداره داخل فایل دانلودی betheme.zip رو باید بارگذاری کنید ، اگر باز هم مشکل وجود داشت از طریق خود هاست بصورت دستی اقدام کنید .

yousef2451

تازه وارد
پوسته مشکلی نداره داخل فایل دانلودی betheme.zip رو باید بارگذاری کنید ، اگر باز هم مشکل وجود داشت از طریق خود هاست بصورت دستی اقدام کنید .
از طریق هاست هم به صورت دستی آپلود کردم پیام : شیوه نامه موجود نمی باشد رو بهم داد

soosmar

کاربر عضو
این تم ک مشکلی نداره....!

احتمال داره فضای هاست شما محدود باشه، چون هربار داره ی اروری میده...

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
خیلی ممنون از دوستان عزیزی که این پوسته رو فارسی سازی کردند.

اما به نظر بنده چند تا مشکل وجود داره :

1. فونت (فونت شکستگی داره) من تو یه سایت دیگه‌ (جوم آریا) که پیشنمایش رو دیدم همچین مشکلی نبود و فونت ها بهتر نمایش داده می شدند

2. فارسی سازی ناقص پنل و عدم استفاده از فونت جهت زیبا سازی

1-سپاس. فونت اصلاح شده یکان رو جایگزین می کنم.

2- دوستان باید زحمت ترجمه باقیش رو بکشن. در قالب انفولد هم متذکر شدم این موضوع رو

ما هم وقتمون محدوده. نمیشه که فقط ما پوسته های گرون قیمت رو فارسی سازی کنیم و دیگران فقط دانلود کنن. کاربران باید توجه کنند که حدا قل برای خودشون هم که شده، در ترجمه ها همکاری کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
از طریق هاست هم به صورت دستی آپلود کردم پیام : شیوه نامه موجود نمی باشد رو بهم داد
به پوشه themes بروید و داخل پوشه قالب بشید

بعد ببینید در همون مسیر اولیه فایل style.css موجود هست یا همش فولدر هستند؟

lahijsabz

کاربر عضو
بعضی وقتا بعضی از دوستان چیزایی میگن که واقعا آدمو ناراحت میکنه دوست عزیزی که از فارسی نبودن کامل ناراحتی تا حالا قالب ترجمه کردی تا حالا نشستی 2000 خط کد رو ترجمه کنی تا حالا شده وقت گرانبهاتونو برای ترجمه یه اسکریپت کوچولو بذارین بعدشم حاصل زحمتتون رو رایگان در اختیار یکی دیگه بذارین این بنده های خدا فی سیبل الله دارن کار میکنن به جای تشکر وقدر دانی شکوه و شکایت می کنین خوب بود مثل حاجی محمدی مدیر همیار ازتون پول می گرفتن اونا یه قالب تر جمه می کنن 50000 تومن داره می فروشه برای اثباتش اینم لینک

بهتره کمی قدر دان باشید

MohammadQ

کاربر عضو
بعضی وقتا بعضی از دوستان چیزایی میگن که واقعا آدمو ناراحت میکنه دوست عزیزی که از فارسی نبودن کامل ناراحتی تا حالا قالب ترجمه کردی تا حالا نشستی 2000 خط کد رو ترجمه کنی تا حالا شده وقت گرانبهاتونو برای ترجمه یه اسکریپت کوچولو بذارین بعدشم حاصل زحمتتون رو رایگان در اختیار یکی دیگه بذارین این بنده های خدا فی سیبل الله دارن کار میکنن به جای تشکر وقدر دانی شکوه و شکایت می کنین خوب بود مثل حاجی محمدی مدیر همیار ازتون پول می گرفتن اونا یه قالب تر جمه می کنن 50000 تومن داره می فروشه برای اثباتش اینم لینک

بهتره کمی قدر دان باشید
اینجا بحث فنی انجام میشه برای بهبود روند کاری دوستان ، اگر بنده از فونت اشکال گرفتم برای این هست که مشکل داره و نمی خوام که کیفیت کار دوستم پایین بیاد و این همه ضحمت به پای یه فونت دیده نشه ! اینجا که کانون تربیت نیست برادر گرامی . موفق باشید

در ضمن آقای حاجی محمدی یکی از معتبر ترین اساتید وردپرس هستند و در فروشگاه همیار فرد دیگری پوسته رو می فروشه ، تهمت نزن برادر ، در ضمن همه میتونن ترجمه کنن و بفروشن ، این بحث ها رو انجام ندید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا