حذف صفحه تایید فاکتور

• نویسنده موضوع malas
  • تاریخ شروع

malas

تازه وارد
سلام دوستان.

از ورژن جدید ووکامرس که آپدیت کردم بعد از صفحه checkout که نام و ... رو کاربر وارد میکنه و متد پرداخت رو انتخاب می کنه به جای این که مستقیم بره صفحه بانک برای پرداخت یه صفحه بعدش میاد که خلاصه فاکتور رو نشون داده مثل شماره فاکتور و قیمتش.

بعد از اونجا هست که دکمه پرداخت رو که کلیک کنه میره به صفحه بانک.

میخوام ببینم آیا امکانش هست که این صفحه که جدید اضاف شده رو بردارم و مستقیما به بانک هدایت بشه ؟

--------

حذف شود - دوبار ارسال شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
در تنظیمات ووکامرس، قسمت محصولات نمایش ، انتقال به برگه سبد خرید رو تیک بزنید

razigar

تازه وارد
سلام

من افزونه صدور فاکتور رو نصب کردم اما تو بخش سفارشات برای چاپ فاکتور که میرم گزینه ای برای چاپ فاکتور نیست

تنظیمات خاصی نیازه یا افزونه مشکل داره؟

با تشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام دوستان.

از ورژن جدید ووکامرس که آپدیت کردم بعد از صفحه checkout که نام و ... رو کاربر وارد میکنه و متد پرداخت رو انتخاب می کنه به جای این که مستقیم بره صفحه بانک برای پرداخت یه صفحه بعدش میاد که خلاصه فاکتور رو نشون داده مثل شماره فاکتور و قیمتش.

بعد از اونجا هست که دکمه پرداخت رو که کلیک کنه میره به صفحه بانک.

میخوام ببینم آیا امکانش هست که این صفحه که جدید اضاف شده رو بردارم و مستقیما به بانک هدایت بشه ؟

--------

حذف شود - دوبار ارسال شد.

خیر امکانش نیست ... ووکامرس تصمیم گرفته اینطوری باشه و قبلش یه پیش فاکتوری نشون میده تا اگه مشتری خواست انصراف بده ... این قسمت مربوط به درگاه پرداخت هست و چون اصولش همین هست تو نسخه 4 درگاه ها هم اعمال کردیم ... درگاه های نسخه 4 کاملا منطبق با استاندارهای درخواستی ووکامرس هست . ( حتی میتونید درگاه پی پال رو فعال کنید و تست بگیرید ) .... در صورتی که نمیخواید اینطوری ( یعنی اصولی ) باشه درگاه های ورژن قبلی رو نصب کنید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

malas

تازه وارد
خیر امکانش نیست ... ووکامرس تصمیم گرفته اینطوری باشه و قبلش یه پیش فاکتوری نشون میده تا اگه مشتری خواست انصراف بده ... این قسمت مربوط به درگاه پرداخت هست و چون اصولش همین هست تو نسخه 4 درگاه ها هم اعمال کردیم ... درگاه های نسخه 4 کاملا منطبق با استاندارهای درخواستی ووکامرس هست . ( حتی میتونید درگاه پی پال رو فعال کنید و تست بگیرید ) .... در صورتی که نمیخواید اینطوری ( یعنی اصولی ) باشه درگاه های ورژن قبلی رو نصب کنید .
خیلی ممنون بخاطر توضیحات کامل و جامعتون.

جایی هست که بتونم نسخه های قبلی درگاه ملت رو دانلود کنم؟

کلا آرشیو درگاه ها.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

malas

تازه وارد
میخواستم ببینم از دوستان با دریافت هزینه میتونن برام این صفحه رو حذف کنند؟ - روی درگاه ملت

راستش نمیدونستم کجا بیان کنم اینجا گفتم.

اگه جایی هست بگید تا اونجا تائیکشو بزنم.

hannanstd.ir

دوست عزیز .... الان مشکل اصلیتون چی هست ؟ آقا خلیل که لینک رو گذاشتن .

ببینید دوست عزیز ما اکثریت رو در نظر میگیریم برای توسعه پلاگین . این مورد رو برای چی اضافه کردیم ؟ برای اینکه خیلی از دوستان نیازمند گرفتن اینماد هستند . یکی از شرایط اینماد هم ارائه پیشفاکتور قبل از رفتن به درگاه پرداخت هستش ...

بهرحال اگه مایدل باشید براتون انجام میشه ..

hannanstd.ir

.پ.خ زدم دیدم گفتید چک نمیشه.

به صورت رایگان هست یا هزینه داره؟

هزینش چقدر میشه ؟

با تشکر از مساعدت شما.
آقا رایگان انجام میدم برات فقط 2 شنبه بهم خبر بده ... گیرم بدجور ....

malas

تازه وارد
آقا رایگان انجام میدم برات فقط 2 شنبه بهم خبر بده ... گیرم بدجور ....
سلام دوست عزیز آقای

میخواستم ببینم وقتشو دارید این صفحه رو برام بردارید؟

گفتم سرتون خلوت شد بگم بهتون.

ممنون.

malas

تازه وارد
از دوستان کسی هست که بتونه برام صفحه پیش فاکتور رو برام حذف کنه لطفا؟

hannanstd.ir

امشب پیام خصوصی بده برات درست میکنم میفرستم ...

بالا