دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بنده هم الان دارم از همین قالب ورژن 9 استفاده میکنم قسمتی که شما منظورتون هستش برای لینک های اشتراک گذاری هستش.

باید یا لینک های اشتراک گذاری رو حذف کنید یا درست فعالشون بفرمایید باقی تنظیمات تو قسمت 5 هستش

ورژن 9 رو از دانلود کنید

موفق باشید
شما الان پاسخ من رو دادید؟ نه منظورم اون لینک های اشتراک گذاری نیست. توی صفحه هر دسته به این صورت هست.

جاویدان

کاربر عضو
شما الان پاسخ من رو دادید؟ نه منظورم اون لینک های اشتراک گذاری نیست. توی صفحه هر دسته به این صورت هست
سلام

عزیزم حداقل آدرس سایت رو قرار بده با اون صفحه که می گی تا بشه کمک کرد والا از این عکس چیزی نمیشه فهمید

کلا تغیرات در این قالب قسمت blog portfolio & shop برای همه صفحه های مرتبط لحاظ میشه

ضمنا تو همین بخش باید با دکمه های off و on بازی کنی تا نتیجه دلخواهت در بیاد

اما اگر شما هم در صفحه دچار یک نوشته بزرگ تیتر اول میشی باید در همین قسمت blog portfolio & shop بری بعد وبلاگ رو انتخاب کنی و بعدش از فرو ریز اختصاص صفحه برای وبلاگ یه صفحه قرار بدی همون که پایین دکمه ادامه مطلب هستش چون رو حالت انتخاب که بمونه یه حالتی شبیه اینی که شما گفتی ایجاد میشه.

امیدوارم درست گفته باشم

موفق باشی

miladjef

کاربر عضو
سلام

نسخه 9.1 قالب رو برای دانلود قرار دادم

نزدیک به 98 درصد از رشته های موجود در قالب فارسی سازی شده و فونت قالب هم به یکان تغییر پیدا کرده.

از ویژگی های نسخه 9.1:

Revolution Slider نسخه 5.0.2برطرف شدن برخی از مشکلات Visual Composer .

و...

پیوست‌ها

• betheme-premium-wordpress-theme 9.1 fa.zip
    17.9 مگابایت · بازدیدها: 177
آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
این هم یک نمونه با بوسته tourist : 

جاویدان

کاربر عضو
سلام

نسخه 9.1 قالب رو برای دانلود قرار دادم

نزدیک به 98 درصد از رشته های موجود در قالب فارسی سازی شده و فونت قالب هم به یکان تغییر پیدا کرده.

از ویژگی های نسخه 9.1:

Revolution Slider نسخه 5.0.2برطرف شدن برخی از مشکلات Visual Composer .

و...

attachicon.gif
با سلام

ضمن تشکر از شما دوست عزیز و گرامی بابت زحمات بی شائبه تان

در تاپیک قرارگیری قالبهای پرمیوم این ورژن روز جمعه قرار گرفته بود ضمن اینکه ورژن 9.2 رو هم تا آخر امروز قرار میدن

ضمنا در تاپیک قرار گیری افزونه های پرمیوم هم افزونه های مرتبط موجوده

فقط جهت اطلاع رسانی دوستان این رو نوشتم

پیشنهادی هم دارم اونم اینه که اون تاپیک رو مرجع قالب قرار بدیم و در این تاپیک و تاپیک های مشابه در مورد تنظیمات و فرم بندی و اشکلات بحث بشه

ضمنا چون بیشتر فایلها در اون تاپیک موجوده کافیه دوستان فقط بروزرسانی اشکالات یا راستتچین و فارسی سازی رو انجام بدن

دوستانی که موافق هستند با تشکر به مدیران اعلام کنند

موفق باشید

miladjef

کاربر عضو
با سلام

ضمن تشکر از شما دوست عزیز و گرامی بابت زحمات بی شائبه تان

در تاپیک قرارگیری قالبهای پرمیوم این ورژن روز جمعه قرار گرفته بود ضمن اینکه ورژن 9.2 رو هم تا آخر امروز قرار میدن

ضمنا در تاپیک قرار گیری افزونه های پرمیوم هم افزونه های مرتبط موجوده

فقط جهت اطلاع رسانی دوستان این رو نوشتم

پیشنهادی هم دارم اونم اینه که اون تاپیک رو مرجع قالب قرار بدیم و در این تاپیک و تاپیک های مشابه در مورد تنظیمات و فرم بندی و اشکلات بحث بشه

ضمنا چون بیشتر فایلها در اون تاپیک موجوده کافیه دوستان فقط بروزرسانی اشکالات یا راستتچین و فارسی سازی رو انجام بدن

دوستانی که موافق هستند با تشکر به مدیران اعلام کنند

موفق باشید
ممنون

اما یه انتقاد به اون تاپیک دارم.اما مثل همین تاپیک دسته بندی خاصی برای قالب ها وجود نداره.بهترین کار برای یه تاپیک اینه که یه موضوع مشخص داشته باشه.برای مثال تاپیک مربوط به گرویتی.

و بازدید کننده سردرگم نشه.

برای همین پیشنهاد می دم برای قالب های معروف مثل همین قالب یه تاپیک اختصاصی با یک نفر  پشتیبان (منظور کسی هست که بتونه همیشه پست اول قالب رو به روز کنه یعنی نسخه جدید از قالب یا افزونه اومد د اون قسمت قرارش بده) داشته باشه.وکابران دیگه هم سوالاتی که مطرح میشه رو جواب بدن و این نباشه که فقط یک نفر پاسخگو باشه(یعنی اینطور نباشه که مابقی کاربران فکر کنند چون استارتر این تاپیک برای مثال miladjef بود فقط این شخص باید به سوالات پاسخ بده و کسی دیگه اینکار رو انجام بده miladjef ناراحت میشه.)

اگر مدیران اجازه بدن برای قالب های معروف که تاپیک ندارن یا تاپیکشون قدیمی شده کاربرانی که تمایل دارن براشون تاپیک بزنن و صد البته باید پشتبانی کامل رو انجام بدن یعنی وقتی نسخه جدید قالب یا افزونه اومد حداقل فارسی سازیش رو انجام بدن  و در پست اول قرار بدن.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

بنده هم حق رو به شما میدم حرفاتون کاملا درسته

ولی یه مشکل در این جریان وجود داره وقتی یه کاربری بخواد بیاد دنبال یه قالب رایگان وردپرس باید کل انجمن رو جستجو کنه و این یه مقداری برای کاربر بعضا نابلد سخته.

الان نگاه کنید تاپیک مرجع قالب های وردپرس چند وقت از آخرین بروزرسانیش گذشته ولی همچنان بازدید داره

بنده هم تا الان هر قالبی رو قرار دادم اونجا صرفا جهت دسترسی راحت و دانلود سریع تر بوده ولا غیر و تا حد زیادی هم بروزرسانی رو با تمامی سختی های آپلود و ارور های مختلف انجام دادم و اگر دوستان کمک کنند باز هم انجام میدم بنده به کار گروهی بیشتر اعتقاد دارم اول تاپیک هم گفتم اگر کسی فارسی سازی می کنه یا راستچین می کنه بفرسته قرار بدم با اسمش که بفهمند کار گروهیه

ضمنا چون وردپرس تمامی افکار و کارها رو تحت پوشش داره نمیشه که فقط روی یک قالب تمرکز کرد و بابت هر کدوم یه تاپیک زد باید کاربر رو هم در نظر گرفت

البته اگر نظر جمع اینه بنده به راحتی می تونم ظرف یه هفته 30 تا 50 تاپیک پشت سر هم راه بندازم چون اینقدر به قالب دسترسی دارم که نگو :67:

به هر حال تابع نظر جمع هستم

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
نسخه 9.2  با فارسی سازی 98 درصدی و تغییر فونت به یکان

ویژگی های این نسخه:

هماهنگی کامل با ووکامرس  2.4

اضافه شدن قابلیت html tag در صفحه سازmuffin

اضافه شدن قابلیت اضاقه کردن شماره تلفن و آدرس به صورت ویژه به VC

رفع مشکل لیست در اسلایدره و پنل صفحه Revolution Slider

و...

پیوست‌ها

• betheme-premium-wordpress-theme 9.2 fa.zip
    17.9 مگابایت · بازدیدها: 216

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوستان و اساتید یه سوال

تا حالا با قالب Be و اون پنل پوسته گروه مافین مشکل داشتید؟ من مکررا دچار مشکل میشم و صفحه تنظیمات لود نمیشه. نمیدونم چرا

hamedovic5405

تازه وارد
من تازه عضو شدم!

اینکه لینک های دانلود و تصاویر پیشنمایش لود نمیشه مشکل من هست یا همه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

مشکلی دیده نمیشه دوست عزیز

اگر ممکنه از انجمن خارج بشید دوباره وارد بشید همه لینکها فعال و همه عکسها قابل مشاهده است

در صورت ادامه یه عکس ازش بذارید دوستان ببینند بررسی کنند.

موفق باشید

TO FAN

تازه وارد
نسخه 9.2  با فارسی سازی 98 درصدی و تغییر فونت به یکان

ویژگی های این نسخه:

هماهنگی کامل با ووکامرس  2.4

اضافه شدن قابلیت html tag در صفحه سازmuffin

اضافه شدن قابلیت اضاقه کردن شماره تلفن و آدرس به صورت ویژه به VC

رفع مشکل لیست در اسلایدره و پنل صفحه Revolution Slider

و...

attachicon.gif
سلام من میخواستم این تم نصب کنم که لینک اول پست رو با حجم 50 مگ دانلود کردم الان اون 50 مگ باید نصب کنم یا اینی که ایشون گذاشتن ؟

و اینکه میشه یه راهنمایی کنید برای نصب؟

احه تو 50 مگه کلی فایل هست کلشو آپلود کردم داخل هاست  کلا یجورایی گیج شدم

A

Atashe.Entezar

Guest
1-سپاس. فونت اصلاح شده یکان رو جایگزین می کنم.

2- دوستان باید زحمت ترجمه باقیش رو بکشن. در قالب انفولد هم متذکر شدم این موضوع رو

ما هم وقتمون محدوده. نمیشه که فقط ما پوسته های گرون قیمت رو فارسی سازی کنیم و دیگران فقط دانلود کنن. کاربران باید توجه کنند که حدا قل برای خودشون هم که شده، در ترجمه ها همکاری کنند
حیف که برا ترجمه اموزش ندیدم و نمیدونم از کجا شروع کنم وگرنه  خیلی دوست داشتم کمک کنم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
ترجمه بصورت آنلاین هست، و نیازی به آموزش نداره. در پست اول لینکش گذاشته شده. بسیار ساده ست

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

بروزرسانی به ورژن 9.4 در تاپیک قالبهای پرمیوم انجام شد.

افزونه های مورد نیاز حتی از داخل بسته بروز تر در تاپیک افزونه های پرمیوم موجود است.

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

جاویدان جان همیشه جاوید باشی

اولا منظورت اینه تو پوسته های خریدنی دنبالش بگردیم؟

دوما خیلی پوسته زیباییه میخوام باهاش کار کنم اولا مثل بقیه پوسته های دیگه راحت نیست نمیتونم نصب و فعالش کنم چون درون ریزی ریزی رو بلد نیستم دوما تنظیمات و سفارشی کردنش سخته قاطی میکنم فیلم اموزشی یا حتی متن اموزشی نداره؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

پس میرم ببینم میتونم یه ترجمه الوععععه وراعععععی براش ردیف کنم

A

Atashe.Entezar

Guest
فدات شم همچین گفتی انلاینه که فکر کردم حلوا نارگیلیه.

اون لینک که پوسته رو میشه دانلود کرد . که قبلا کردم.بگو چطوری برا ترجمه کمک کنم . فرض کن کلا فول انگلیشم

جاویدان

کاربر عضو
سلام

پس میرم ببینم میتونم یه ترجمه الوععععه وراعععععی براش ردیف کنم
سلام

جاویدان جان همیشه جاوید باشی

اولا منظورت اینه تو پوسته های خریدنی دنبالش بگردیم؟

دوما خیلی پوسته زیباییه میخوام باهاش کار کنم اولا مثل بقیه پوسته های دیگه راحت نیست نمیتونم نصب و فعالش کنم چون درون ریزی ریزی رو بلد نیستم دوما تنظیمات و سفارشی کردنش سخته قاطی میکنم فیلم اموزشی یا حتی متن اموزشی نداره؟
با سلام

نخیر داخل : انجمن پرشین اسکریپت - قالبهای وردپرس - تاپیک قالب های پرمیوم -  مشخص هستش توش بگرید می بینی البته درون ریزی و دمو نداره چون 100 مگ میشد نمی تونستم آپ کنم :-"

موفق باشی

جاویدان

کاربر عضو
فدات شم همچین گفتی انلاینه که فکر کردم حلوا نارگیلیه.

اون لینک که پوسته رو میشه دانلود کرد . که قبلا کردم.بگو چطوری برا ترجمه کمک کنم . فرض کن کلا فول انگلیشم
عزیزم توضیحات رو بخونی میفهمی که فارسی شده نیاز نیست زحمت بکشی ولی اگر منظورت ترجمه تنظیمات هستش باید کل صفحات و کدها مرتبط رو یکی یکی تغییر بدی

موفق باشی

بالا