قالب صحیفه 5 فارسی

جاویدان

کاربر عضو
سلام

راستش مشکل من هم اینجاست که دقیق عین همین مراحل میرم اما بعد در منو نوشته home میاد کنار آیکون و کوچک میشه

sll79b62rax7oj05njdm.png

pufrue2d2ihyupvhn92z.png
با سلام

دوست عزیز

پس از نصب صحیفا به طور پیش فرض یک خانه به مجموعه اضافه می شود البته اگر پاکش نکردید ممکنه به فارسی باشه اون رو قرار بدید.

راه دیگه ای فعلا نیست

موفق باشید

sajadhastam

تازه وارد
آموزش ساخت اسلایدرش کجاس؟

ی اسلایدر مث این سایت میخوام بسازم

بالای هدر هم تو همین سایت تاریخ شمسی داره

چطور میتونم اونم بذارم؟

کد خاصی داره؟

ممنون میشم هر کی بتونه راهنمائیم کنه

miladjef

کاربر عضو
فکر کنم 5 بار لینک آموزش مربوط به اسلایدر رو گذاشتم یه مقدار بگردید هست توسط soosmar پست شده.

لینک سایتی که گفتید رو بدید.

sajadhastam

تازه وارد
فکر کنم 5 بار لینک آموزش مربوط به اسلایدر رو گذاشتم یه مقدار بگردید هست توسط soosmar پست شده.

لینک سایتی که گفتید رو بدید.

ممنون اخه صفحشو نمیدونم کجاس

بازم ممنونم

miladjef

کاربر عضو
لینک آموزش

سایتی که  لینکش رو دادید هیچ ویژگی خاصی به جز فونتش نداتش(فونتهای تیتر بلوک ها  که البته اون فردی فارسی سلزیشو انجام داده این تغییرات رو ایجاد کردهه که زیبا هم هست)

شما می تونید با مطالعه کل تاپیک شبیه به این سایت رو  راه اندازی کنید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

پس از نصب صحیفا به طور پیش فرض یک خانه به مجموعه اضافه می شود البته اگر پاکش نکردید ممکنه به فارسی باشه اون رو قرار بدید.

راه دیگه ای فعلا نیست

موفق باشید
سلامراستش الان هم در سمت راست در قسمت برگه ها خانه وجود دارد اون هم که اضافه میکنم باز هم ایکن کوچک میشه

sajadhastam

تازه وارد
لینک آموزش

سایتی که  لینکش رو دادید هیچ ویژگی خاصی به جز فونتش نداتش(فونتهای تیتر بلوک ها  که البته اون فردی فارسی سلزیشو انجام داده این تغییرات رو ایجاد کردهه که زیبا هم هست)

شما می تونید با مطالعه کل تاپیک شبیه به این سایت رو  راه اندازی کنید
ممنون دستت درد نکنه

فونتو باید با کیبورد درارم؟

اینطوری با گوشی میشد

کیبودی ندارم همچی کاری بشه کرد

jamshimi

کاربر عضو
دوستان در این قالب وقتی برگه خانه  به عنوان صفحه اصلی سایتم انتخاب می کنم کلمه خانه اول عنوان سایتم ظاهر میشه .دلیلش چیه؟ تنظیم خاصی دارد که نشون داده نشه؟

jamshimi

کاربر عضو
در این قالب چطور میشه به صفحات تعداد بازدید اضافه کرد. الان پست ها تعداد بازدید دارند اما صفحات خیر

jamshimi

کاربر عضو
در بلوک زبانه ها چطور میشه موردی رو حذف کرد و مورد دیگر اضافه نمود مثلا برچسب حذف کرد و به جاش یه دسته دیگه مثلا لینک دوستان گذاشت؟

sl2z5xk597gjubuswbhq.png

miladjef

کاربر عضو
برای اضافه کردن لینک دوستان نمی تونید به صورت مستقیم لینک اون سایت ها رو قرار بدید.دقت کنید که در بلوک زبانه ها شما صرفا با دسته بندی پست ها بر حسب برچسب های که تنظیم کردید سر و کار دارید

نسخه 5.3.1 اضافه گردید به همراه ترجمه به پست اول مراجعه شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
برای اضافه کردن لینک دوستان نمی تونید به صورت مستقیم لینک اون سایت ها رو قرار بدید.دقت کنید که در بلوک زبانه ها شما صرفا با دسته بندی پست ها بر حسب برچسب های که تنظیم کردید سر و کار دارید

نسخه 5.3.1 اضافه گردید به همراه ترجمه به پست اول مراجعه شود.
سلام

پس این سایت که از قالب صحیفه استفاده کرده چه جور این کار رو کرده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من هرکاری میکنم نمی تونم دیدگاه های مدیر رواز دیدگاههای کاربران متمایزکنم. ممنون میشم یه نمونه از فایل comment.php رو ویرایش کنید یا اینکه توضیح ساده بفرمایید در انجمن سرچ کردم اما چیزی برای قالب صحیف پیدا نکردم

jamshimi

کاربر عضو
دوستان عزیز سلام

آیا برای ستاره دار کردن مطلب در گوگل با این قالب نیاز به افزونه خاصی است؟ آیا همون افزونه Taqyeem برای این کار کافیست؟ من از این افزونه استفاده می کنم به مطالب هم امتیاز داده شده است اما در گوگل ستاره ها رو نشون داده نمیشه

sajadhastam

تازه وارد
آقا میلاد اگه بخوام همچین قالبی رو بسازم باید چ کنم؟
همون صحیفه هست ولی روش کار شده

ممنون میشم راهننمائی کنید

sajadhastam

تازه وارد
تو قسمت فید اینستاگرامی هم شخصی سازی شده

من هر کاری کردم ارور داد برام

اگ ممکنه راهنمائی کنید چطور اینو راه بندازم

متن ارورشم براتون میذارم

الان ندارمش

sajadhastam

تازه وارد
اگ ممکنه ای راهنمائی هم بکنید چطور میتونم متن "سر خط خبر ها " تو صفحه اول رو عوضش کنم
و فونت متنای رندوم ک میاد میره رو بی یکان کنم 

یبه نگاهی بندازید متوجه منظورم میشین

jamshimi

کاربر عضو
چطورمیشه نظرات مدیر با بقیه کاربران متقاوت باشه؟

بالا