تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ermia_m

تازه وارد
باسلام و احترام

من از شرکت ساریناپیامک سرویس خریدم. وب سرویس هم داره. درخواست داشتم این شرکت رو هم به لیستتون اضافه بفرمایید.

API ها و نمونه کدهاش از این آدرس قابل دریافته:

سپاسگزارم بررسی بفرمایید.

98cell.ir

کاربر عضو
باسلام و احترام

من از شرکت ساریناپیامک سرویس خریدم. وب سرویس هم داره. درخواست داشتم این شرکت رو هم به لیستتون اضافه بفرمایید.

API ها و نمونه کدهاش از این آدرس قابل دریافته:

سپاسگزارم بررسی بفرمایید.
سلام

لطفا قوانین صفحه اول تایپیک مطالعه فرمایید :

3 - برای اضافه شدن وبسرویس خود با ایمیل info@woocommerce.ir و یا از طریق پیام خصوصی با مدیر hannanstd.ir در تماس باشید و در این تاپیک پست نزنید .

کد:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Farzad666

تازه وارد
سلام

آیا راهی هست که بشه خریدار شماره موبایلش رو با صفر وارد کنه؟

من تو پرند اس ام اس، پنل گرفتم ولی مشکل اینه که باید حتما شماره بدون صفر باشه. و مسلما عرف این هست که همه شماره موبایل رو با صفر اولش ثبت میکنن توی فیلد تلفن همراه

teamnet

تازه وارد
@ سلام من براتون ایمیل ارسال کردم ...

teamnet

تازه وارد
@ سلام من براتون ایمیل ارسال کردم ...

98cell.ir

کاربر عضو
@teamnet

:45: :45: :45:

صفحه اول تایپیکو بخون عزیزممممم.... :114:

:-"

teamnet

تازه وارد
@ آقا یه بار دیگه ایمیل بزن به این آسانک برادر ما الاف اینا شدیم خدا خیرت بده یه پیگیری کن ببین راه میده اینا ور هم اضاف کنی

Farzad666

تازه وارد
سلام

آیا راهی هست که بشه خریدار شماره موبایلش رو با صفر وارد کنه؟

من تو پرند اس ام اس، پنل گرفتم ولی مشکل اینه که باید حتما شماره بدون صفر باشه. و مسلما عرف این هست که همه شماره موبایل رو با صفر اولش ثبت میکنن توی فیلد تلفن همراه
کسی نمیتونه راهنمایی کنه باید چی کار کرد؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
 آقا یه بار دیگه ایمیل بزن به این آسانک برادر ما الاف اینا شدیم خدا خیرت بده یه پیگیری کن ببین راه میده اینا ور هم اضاف کنی
دوست عزیز به 98 سل چه ربطی داره این قضیه ؟

ایشون یکی از کاربرهای خوب ما هستند که قصدشون فقط راهنمایی بود ......

برای آسانک هم عرض کردم به ما پیام دادن پاسخ دادیم دیگه پیامی ندادن (حالا شاید تیم مدیریتش ایمیل نزده باشه و صرفا یکی از کاربرهاشون بوده باشه) .... بهرحال از طریق خود آسانک پیگیر باشید.

hannanstd.ir

سلام

لطفا قوانین صفحه اول تایپیک مطالعه فرمایید :

3 - برای اضافه شدن وبسرویس خود با ایمیل info@woocommerce.ir و یا از طریق پیام خصوصی با مدیر hannanstd.ir در تماس باشید و در این تاپیک پست نزنید .
سلام . دوست عزیز ما هر وبسرویسی که اضافه میکنیم قبلا چند بار تست میگیریم . اگه اینطور بود که شما میگید قطعا کاری میکردیم که بدون 0 یا با 0 مشکلی نباشه . بعید هم میدونم جدیدا وبسرویس مذکور تغییری داده باشه .

teamnet

تازه وارد
دوست عزیز به 98 سل چه ربطی داره این قضیه ؟

ایشون یکی از کاربرهای خوب ما هستند که قصدشون فقط راهنمایی بود ......

برای آسانک هم عرض کردم به ما پیام دادن پاسخ دادیم دیگه پیامی ندادن (حالا شاید تیم مدیریتش ایمیل نزده باشه و صرفا یکی از کاربرهاشون بوده باشه) .... بهرحال از طریق خود آسانک پیگیر باشید.

ای وای راست میگید من اصلا دقت نکرده بودم اصلا حواسم نبود شرمنده حق باشماست ...

امروز باهاشون تماس میگیرم ببینم چی میشه

ramtin_b

تازه وارد
آقا یه کمکی هم به بنده میکنید؟

وقت بخیر...قبل از هر چیز برای زحمتی که برای این افزونه کشیدید کمال تشکر رو دارم ازت
من این افزونه رو نصب کردم و کل تاپیک پشتیبانی رو خوندم ولی همچنان این افزونه برای من کار نمیکنه

از وبسایت پارس گرین هم استفاده میکنم وب سرویس هم فعاله
عنایت میکنید بررسی کنی ببینی مشکل چیه؟هاستم هم مشکلی نداره من تست soap رو هم انجام دادم

توی پیغام خصوصی براتون یوزر و پس رو فرستادم

Farzad666

تازه وارد
سلام . دوست عزیز ما هر وبسرویسی که اضافه میکنیم قبلا چند بار تست میگیریم . اگه اینطور بود که شما میگید قطعا کاری میکردیم که بدون 0 یا با 0 مشکلی نباشه . بعید هم میدونم جدیدا وبسرویس مذکور تغییری داده باشه .
سلام جناب حنان عزیز.

ببینید توی اکثر پنل ها اینطور هست. پرند مستثنا نیست. من که فرضا پنل دارم میدونم توی این پنل ها باید شماره مقصد رو بدون صفر بزنم تا ارسال بشه. ولی ابردید کننده سایت که این موضوع رو نمیدونه. شماره موبایلش رو با صفر ابتداش میزنه ولی پیامکی براش ارسال نمیشه.

نمیدونم منظورمو درست میرسونم یا نه

teamnet

تازه وارد
 دوستان من با آسانک تماس گرفتم و درمورد این تاپیک توضیح دادم و ایمیل هم ارسال کردم و درخواست کردم با برنامه نویس پلاگین در ارتباط باشند و مورد رو حل کنند ... بازم اگر کسی هست که از آسانک استفاده می کنه تماس بگیره و اطلاع بده تا اونا پیگیری کنند . 

hannanstd.ir

سلام جناب حنان عزیز.

ببینید توی اکثر پنل ها اینطور هست. پرند مستثنا نیست. من که فرضا پنل دارم میدونم توی این پنل ها باید شماره مقصد رو بدون صفر بزنم تا ارسال بشه. ولی ابردید کننده سایت که این موضوع رو نمیدونه. شماره موبایلش رو با صفر ابتداش میزنه ولی پیامکی براش ارسال نمیشه.

نمیدونم منظورمو درست میرسونم یا نه
دوست عزیز منظورتون کاملا واضح هست و بنده هم متوجه نشدم .... ببینید اگرم باید بدون 0 وارد بشه حتما گذاشتیم که 0 اول رو کات کنه .... البته الان سورس رو چک نکردم ولی میدونم چطوری اضافه کردم یا نکردم . بهرحال فردا شب یوزر پس پنل + اسمش رو برام خصوصی کنید

98cell.ir

کاربر عضو
دوست عزیز منظورتون کاملا واضح هست و بنده هم متوجه نشدم .... ببینید اگرم باید بدون 0 وارد بشه حتما گذاشتیم که 0 اول رو کات کنه .... البته الان سورس رو چک نکردم ولی میدونم چطوری اضافه کردم یا نکردم . بهرحال فردا شب یوزر پس پنل + اسمش رو برام خصوصی کنید
منظور حنان اینه ک ما قبل از ست وبسرویس با پلاگین شرایط و به قولی سورس اصلیو چک میکنیم ک اگر شرط خاصی مثل نشناختن فرمت +98 یا 0 داشته باشه نسبت به این شرط پلاگینو ست میکنیم با وبسرویس ارائه داده میشه

Farzad666

تازه وارد
ممنونم از پیگیریتون

من مجددا تست کردم و دیدم وقتی با صفر وارد میکنم کلا پیامکی ارسال نمیشه.

یوزر پسورد رو خصوصی کردم خدمتتون

hannanstd.ir

ممنونم از پیگیریتون

دوست عزیز با یوزر پستون + شماره فرستنده ای که داخل پنل بود یعنی 50001333108888 تست گرفتم و خیلی سریع هم ارسال شد ....

دوستان خواهشا تاپیک رو الکی با ایراد های بنی اسرائیلی منحرف نکنید و عیب الکی روی پلاگین نزارید ... اول از اطلاعات وارد شده مطمئن بشید حتما ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
ممنونم از پیگیریتون

شاید شماره تماسی ک داری براش میفرستی بلک لیسته

برای خارج کردن شماره از بلک لیست مخابرات ( فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ) کافیست از خطوط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال فرمایید

Farzad666

تازه وارد
دوست عزیز با یوزر پستون + شماره فرستنده ای که داخل پنل بود یعنی 50001333108888 تست گرفتم و خیلی سریع هم ارسال شد ....

دوستان خواهشا تاپیک رو الکی با ایراد های بنی اسرائیلی منحرف نکنید و عیب الکی روی پلاگین نزارید ... اول از اطلاعات وارد شده مطمئن بشید حتما ...
داداش آزار ندارم ایراد بیخودی بگیرم.والا من تو یه روز دو بار تست کردم نمیشد. الان زدم کاملا اوکی بود و حق با شماست و پلاگین هیچ مشکلی نداشت از اول.

ممنون از اینکه دانشتون رو به این خوبی به اشتراک میذارید. به نظر من شما ووکامرس رو توی ایران متحول کردید واقعا. به امیدی پیروزی های پیاپی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا