امتیاز واکنش
0

عضویت
آخرین بازدید

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • ساخت بک لینک رایگان کجا پیشنهاد میدید؟ دلیل رایگان بودنشو میدونید؟ به نظرم ساخت بک لینک رایگان ریسک بزرگیه حتی اگه یه جا خوبم باشه بعدش همه برن طبیعتا از یه مدتی به بعد خوب نیست! اگه کسی از جایی نتیجه خوب گرفته بگه. یا حتی نتیجه بد هم بگید که نریم سمتش.
  ما میدونیم که UX از اهمیت بالایی در سئو بهره مند است زیرا که گوگل اهمیت زیادی به رفتار کاربران در مواجه با سایت می دهد، و بر اساس آن به سایت ها رتبه می دهد. این هم میدونیم کار یک طراح با عرضه محصول متوقف نمی شود. اما بهترین راه برای رابط کاربری چیه؟ UX چیست؟ در اصل چه کاری باید انجام دهیم؟
  تکنیک های سئو به طور کلی به دو دسته تکنیک های سئو کلاه سفید و تکنیک های سئو کلاه سیاه تقسیم بندی می شوند. در واقع گوگل میتواند بازار فروش شما را از یک مغازه کوچک در یک خیابان به وسعت یک کشور افزایش دهد و به سراسر شهر ها محصولات و خدمات خود را ارائه کنید.
  شما وقتی میخواهید به مکانی مراجعه کنید نیاز دارید که از نقشه ی راه استفاده کنید، مخصوصا اگر اولین بار است که به آن مکان مراجعه می کنید، چگونه می توانم یک نقشه سایت ایجاد کنم؟ سایت مپ چیست؟ sitemap فایل متنی می باشد که در سایت شما آدرس تمام صفحات سایت را در بر دارد. مراحل ایجاد سایت مپ را حتما یاد بگیرید.
  ما برای موفقیت در سئو سایت نیاز داریم که از ابزار هایی برای تست سئو سایت خود استفاده کنیم. آیا می توانید ابزار ها را نام ببرید؟
  اگر به دنبال پیشرفت مداوم هستید قبل از هر چیزی در سئو نیاز به صبوری دارید. هم در سئو کردن لازم به صبر کردن داریم هم در یادگیری سئو. چرا که اعمال سئو سایت یک شبه رخ نمیدهد و یادگیری هم مستلزم داشتن تجربه می باشد. به نظر شما مهم ترین ابزار بررسی سئو سایت چیست؟
  همه ما تا حدودی سئو را میشناسیم و از آن آگاهی داریم و تعریف مربوط به آن را هم بسیار شنیده ایم. به نظر شما سئو کردن به چه معناست؟

  تولید محتوای خوب به پشتیبانی و حمایت از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال کمک می کند.

  برای خواندن ادامه مطلب به سایت سئو ایران مراجعه کنید.
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...