آبتین وب یا سرور پارس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohamad70

کاربر عضو
سلام

به نظر شما بین این دو شرکت کدوم رو انتخاب کنم؟

آبتین وب

سرورپارس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farsadf

کاربر عضو
با سلام طبق آخرین اطلاعات موجود توسط webhosting.info بهترین هاست های ایران به شرح زیر است :

total_hcs.php
و همانطور که مشاهده میشود سرور پارس در این دایرکتوری جای ندارد - دایرکتوری بر حسب تعداد مشتریان میباشد

payman

تازه وارد
1ماه از آبتین وب سرویس خریدم در حد المپیک واقعا پشتیبانیش حرف نداره اما باز خود دانی

newking

تازه وارد
من سایتم رو آبتین وب هستش

ساعت 1 شب هک شد از یه خدا بی خبری

اونا در عرض 1 مین برام برگندوندند

از آبتین وب بگیری خیلی بهتره

من مشتری پروپا قرصشم

با تشکر

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

بنده هم آبتین وب رو تایید میکنم

فقط یه نکته بگم در مورد این جور تاپیک ها که اگه یه نظر سنجی بسازید فکر کنم بهتر نتیجه بگیرید

موفق باشید

nihash

تازه وارد
با سلام

من خودم بیش از یکساله از سرویس های آبتین وب استفاده می کنم و خیلی خیلی راضی هستم. هم ساپرت تلفنی خوبی دارن هم ساپرت تیکتی.

fandariba

تازه وارد
به نظر من سرورپارس بسیار قوی تر از آبتین وب هست و تعداد مشتریانش هم قطعا خیلی بیشتر هست

این اماری هم که گذاشتید صحیح نیست چون وب هاست اینفو درست بروزرسانی نمیشه همونطوری که در لینک زیر تعداد کاربران سرورپارس 3847 هست که طبق این جدول میشه 8 ام ایران و آبتین وب 13 ام ایران

gilar

کاربر عضو
آبتبن هاست خوبیه ؟

ولی ما یک شبی بیدارشدیم دیدیم سایتمون در دسترس نیست تیکت که زدیم به هاست

گفتند که من نمی توانیم پذیرای سایت شما باشیم ویه سری بهانه الکی آوردند که اله وبله و...

که درست هم نبود ؟

هاست باید در مقابل مشتریاش بیشتر از این مسئولیت پذیر باشه

IAMIR

کاربر عضو
قبول دارم خوب قبول کن . بعضی مواقع یک سایت فشار زیادی میاره .

سایتی که نیاز به یک وی پی اس قوی داره نمیشه تو هاست 20 هزار تومانی میزبانی کرد .

برای منه این مشکل پیش اومده . ولی وقتی بررسی می کنی . می بینی دلایلشون قانع کننده هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا