آفلاین نشون داده شدن در صورت آنلاین بودن در یاهو مسنجر

arashmmm1414

کاربر عضو
سلام دوستان ،، من دو تا Yahoo ID دارم ، وضعیت یکی از Yahoo ID هام در کمال شگفتی داخل سایتم آفلاین نشون داده میشه در صورتیکه آنلاین هستم ، اوون یکی دیگه از ID هام کار میکنه ولی یکیش همینه آفلاین نشون داده میشه ، به اوون قسمت بالای زیر منوی یاهومسنجر هم دقت کرده ام و کاملا روی آنلاین هست ،، خیلی برام جالبه چند وقته که مخ من رو کار گرفته تا اینکه گفتم اینجا مطرح کنم ببینم کسی می دونه قضیه چیه ؟!!!! تشکر ...

rockymavia

تازه وارد
مشکل شما و یاهو نیست این مشکل همه و همه ی سرویس دهنده هاست که یه آیپی در عین واحد نمیتونه به دو کار بپردازه و این مشکل شما هم همینه

ltf

کاربر عضو
دوست عزیز شاید آیدیتونو در حالت invisible قرار دادی تغییرش بده

arashmmm1414

کاربر عضو
مشکل شما و یاهو نیست این مشکل همه و همه ی سرویس دهنده هاست که یه آیپی در عین واحد نمیتونه به دو کار بپردازه و این مشکل شما هم همینه
ضمن تشکر ،،

ولی من منظورم این نبود که دو تا ID همزمان فعال هستا ، ببینید من توی این سایت سمت چپ یه آیکون یاهو گذاشتم و ID هم اینه : arash_marandi ولی با وجود اینکه آنلاین هست اینجا تو سایت آنلاین نشون نمیده ، حالا من این ID رو تو سایت تغییر میدم به bandargaz.shop و اوون arash_marandi رو کنسل می کنم حالا bandargaz.shop رو آنلاین نشون میده ،، البته این نکته رو بگم که به invisable بودن یا نبودن ID هم توجه کردم و اصلا invisable نیست ،، منظور من این بود که عرض کردم ،، شاید من منظور شما رو درست متوجه نشدم اگه اینطوره ممنون میشم بیشتر توضیح بدید ،،

arashmmm1414

کاربر عضو
دوست عزیز شاید آیدیتونو در حالت invisible قرار دادی تغییرش بده
ضمن تشکر ،،

به این نکته توجه کرده ام ولی نه اصلا invisable نیست ، توضیح دقیق تری هم در پست بالاتر در پاسخ به نوشته ام ....

ltf

کاربر عضو
این موضوع رو از کامپیوتر کسی دیگه ای امتحان کنید ببینید بازم مشکل داره

arashmmm1414

کاربر عضو
این موضوع رو از کامپیوتر کسی دیگه ای امتحان کنید ببینید بازم مشکل داره
دقیقا بله مشکل داره ... میگم اصلا واقعا موندم ،، حسابی مخ من یکی رو که کار گرفته ، خیلی عجیبه برام ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ltf

کاربر عضو
دقیقا بله مشکل داره ... میگم اصلا واقعا موندم ،، حسابی مخ من یکی رو که کار گرفته ، خیلی عجیبه برام ...
شما به سایت poshtibanonline.ir برید اونوقت اونجا سوالتونو مطرح کنید

کارشناسای کامپیوتری خوبی داره

ایشالا که نتیجه میگیرید

arashmmm1414

کاربر عضو
سلام دوستان ،،

با راهنمایی به سایت رفتم ولی اونجا هم نتیجه ای نگرفتم ،،

واقعا جالبه این موضوع اگر کسی هست کمک کنه من هنوز به نتیجه نرسیدم ،،

HamedR

کاربر عضو
دادش احتمالا از کد نمایش وضعیت درست استفاده نکردی و فقط id رو برای تصویر آفلاین گذاشتی.

به سایت زیر رجوع کن یکی از اون کد ها رو استفاده کن ببین چی میشه :

یا

parstools.com/yahoo_status_fa/

من با اولی تست کردم جواب داد

موفق باشید :53:

arashmmm1414

کاربر عضو
دادش احتمالا از کد نمایش وضعیت درست استفاده نکردی و فقط id رو برای تصویر آفلاین گذاشتی.به سایت زیر رجوع کن یکی از اون کد ها رو استفاده کن ببین چی میشه :

یا

parstools.com/yahoo_status_fa/

من با اولی تست کردم جواب داد

موفق باشید :53:
سلام ،، من از سایت اولی استفاده کردم

به خدا اونقدرها مبتدی نیستم یه چیزایی حالیمه

ببینید مشکل چیه که من اقدام به ارسال سوال توی چندین انجمن کرده ام ،،

اصلا خودتون باید از نزدیک ببینید شاخ در میارید !!!!

یه چیز واقعا عجیب و مسئله داری شده باشم

اصلا می گیم سایت من هیچی

من تو همین سایتی که دادید

در قسمت پیش نمایش ابزار

آی دی رو میزنم

arash_marandi

با اینکه آنلاین هستم و اوون قسمت invisable رو هم بررسی کرده ام و آنلاینه ولی آفلاین نشون میده

ولی مثلا می زنم آی دی bandargazshop آنلاین نشون میده

یه جورایی سوالم امنیتی شده احساس میکنم ،،

آی دی arash_marandi ،، آی دی اصلی و قدیمیه منه و بیشترین کار رو چه از نظر چت و چه ایمیل با این دارم کار می کنم

امکان داره یه سری محدودیت هایی از طرف یاهو برام اعمال شده باشه ؟!!!

مثلا کار خاصی انجام داده باشم که یاهو من رو در برخی مسایل تحریم کرده باشه ؟!! :)

البته این موضوع رو هم بگم که آی دی من در مسنجر دیگران آنلاین نشون داده میشه ...

نمی دونم به خدا هر کی تا خودش نبینه و تست نکنه فکر میکنه دارم پرت و پلا میگم ولی واقعا دارم روانی میشم خیلی عجیبه !!!!

HamedR

کاربر عضو
سلام ،، من از سایت اولی استفاده کردمبه خدا اونقدرها مبتدی نیستم یه چیزایی حالیمه

ببینید مشکل چیه که من اقدام به ارسال سوال توی چندین انجمن کرده ام ،،

اصلا خودتون باید از نزدیک ببینید شاخ در میارید !!!!

یه چیز واقعا عجیب و مسئله داری شده باشم

اصلا می گیم سایت من هیچی

من تو همین سایتی که دادید

در قسمت پیش نمایش ابزار

آی دی رو میزنم

arash_marandi

با اینکه آنلاین هستم و اوون قسمت invisable رو هم بررسی کرده ام و آنلاینه ولی آفلاین نشون میده

ولی مثلا می زنم آی دی bandargazshop آنلاین نشون میده

یه جورایی سوالم امنیتی شده احساس میکنم ،،

آی دی arash_marandi ،، آی دی اصلی و قدیمیه منه و بیشترین کار رو چه از نظر چت و چه ایمیل با این دارم کار می کنم

امکان داره یه سری محدودیت هایی از طرف یاهو برام اعمال شده باشه ؟!!!

مثلا کار خاصی انجام داده باشم که یاهو من رو در برخی مسایل تحریم کرده باشه ؟!! :)

البته این موضوع رو هم بگم که آی دی من در مسنجر دیگران آنلاین نشون داده میشه ...

نمی دونم به خدا هر کی تا خودش نبینه و تست نکنه فکر میکنه دارم پرت و پلا میگم ولی واقعا دارم روانی میشم خیلی عجیبه !!!!
شرمنده داداش ، قصد جسارت نداشتم ، اما بعضی وقتا مشکل خیلی ها همینه که کد رو درست نمیزارن ، واسه همین بود که گفتم :53:

نمیدونم تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم. یه سری به بخش ایمیل بزن برو قسمت تنظیمات ببین چیز بی ربطی رو تیک نزدی !

توی نرم افزار مسنجر بخش Preferences برو ،قسمته privacy و general رو خوب بررسی کن ببین چیزی خاصی دستکاری نشده باشه.

arashmmm1414

کاربر عضو
شرمنده داداش ، قصد جسارت نداشتم ، اما بعضی وقتا مشکل خیلی ها همینه که کد رو درست نمیزارن ، واسه همین بود که گفتم :53: نمیدونم تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم. یه سری به بخش ایمیل بزن برو قسمت تنظیمات ببین چیز بی ربطی رو تیک نزدی !

توی نرم افزار مسنجر بخش Preferences برو ،قسمته privacy و general رو خوب بررسی کن ببین چیزی خاصی دستکاری نشده باشه.
بررسی کردم و یه فیلم هم از روند کارم گذاشتم که هر کی خواست میتونه ببینه ،،،

بالا