آموزشگاه معتبر برای Html5 و Css3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mbabaee90

تازه وارد
[SIZE=14pt]با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز[/SIZE]​
[SIZE=14pt]میخواستم تو زمینه Html5 و  Css3[/SIZE][SIZE=14pt] آموزش ببینم . دنبال آموزشگاه مناسبی در این زمینه هستم اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه . ممنونم.[/SIZE]​

twitfa

کاربر عضو
دروود بر شما

مجتمع فنی تهران

استاد باقری

تائید میشه 100%

shakeri40

تازه وارد
[SIZE=14pt]سلام دوست عزیزم [/SIZE]​
[SIZE=14pt]من آذر ماه 93 دنبال آموزشگاه مناسبی در زمینهHtml5 و  Css3[/SIZE] [SIZE=14pt]بودم با توجه زیادی آموزشگاه ها سر در گم شدم خلاصه حدود 1 هفته وقت گذاشتم و حضوری تمام آموزشگاه هارو سر زدم و بعد از کلی تحقیق به  این  نتیجه رسیدم که انفورماتیک پارسه واقع در میدان انقلاب بهترین گزینه انتخابی هست اونجا ثبت نام کردم اساتید خوب و دلسوزی داشتند و مدرک معتبری پایان دوره گرفتم و واقعا راضی بودم .[/SIZE]​

Peyman27

تازه وارد
[SIZE=14pt]با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز[/SIZE]​
[SIZE=14pt]میخواستم تو زمینه Html5 و  Css3[/SIZE][SIZE=14pt] آموزش ببینم . دنبال آموزشگاه مناسبی در این زمینه هستم اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه . ممنونم.[/SIZE]​
[SIZE=14pt]سلام [/SIZE]​
[SIZE=14pt]من کلا با آموزشگاه موافق نیستم ولی پسر عموم رفته بود انفورماتیک پارسه و واقعا راضی بود . یا علی  [/SIZE]​

mbabaee90

تازه وارد
[SIZE=14pt]سلام[/SIZE]​
[SIZE=14pt] از پاسخ همه دوستان ممنونم با توجه به بررسی خودم و اضحار نظر دوستان به این نتیجه رسیدم که برم انفورماتیک پارسه[/SIZE][SIZE=14pt].[/SIZE]​

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا