آموزش اسلایدر

amogheimi

تازه وارد
سلام اگر منظورتون پیشنهاد شگفت انگیز دیجیکالاست که ایشون اصلا قابلیت هاش رو در نظر نگرفتند و فقط عکس گذاشتن. نمونه تایمر دار و قابل استفاده با ووکامرس رو بنده نوشتم پیام خصوصی ارسال کنید

caduspro

کاربر عضو
سلام اگر منظورتون پیشنهاد شگفت انگیز دیجیکالاست که ایشون اصلا قابلیت هاش رو در نظر نگرفتند و فقط عکس گذاشتن. نمونه تایمر دار و قابل استفاده با ووکامرس رو بنده نوشتم پیام خصوصی ارسال کنید
دوست عزیز، متن نوشته را کامل بخوانید بعد از آن ارائه نظر کنید. منظور اسلایدر اصلی است، چگونه اسلایدر با پیشنهاد شگفت انگیز در نظر گرفته اید من نمی دانم!

سلام
من میخواستم اسلایدر شبیه به دیجی کالا با افزونه revolution slider بسازم

این سایت با revolution slider شبیه شو ساخته
خواهشا کمک کنید
اگر اسلایدر دیجی کالا را نیاز دارید با افزونه های سبک تر اینکار را انجام دهید. کارایی و کاربرد افزونه revolution slider یک چیز دیگر و فراتر از این خواسته شماست.

santuri_tanha

تازه وارد
دوست عزیز، متن نوشته را کامل بخوانید بعد از آن ارائه نظر کنید. منظور اسلایدر اصلی است، چگونه اسلایدر با پیشنهاد شگفت انگیز در نظر گرفته اید من نمی دانم!

اگر اسلایدر دیجی کالا را نیاز دارید با افزونه های سبک تر اینکار را انجام دهید. کارایی و کاربرد افزونه revolution slider یک چیز دیگر و فراتر از این خواسته شماست.
لطفا راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک نکته رو توجه کنید

اسلایدر یک مورد هست ، شمارنده معکوس یک مورد دیگه

سایتی که مثال زدید هم همین کار رو کرده. یک اسلایدر ساده داره و با یک کد کوتاه مربوط به پلاگین شمارنده معکوس ووکامرس ، تایمر نمایش میده...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان اگر قصد کمک دارید در تاپیک شرکت کنید ، اینکه من درست کردم... دردی از این مشکل دوست گرامی دوا نمیکنه

موفق باشید

بالا