miladjef

کاربر عضو
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

حقیقتش این موضوع میدونم تکراریه (چند ماه قبل تو یه تاپیکی که یکی از دوستان پرسیده بودن جواب دادم) اما میخواستم یه تاپیک کلی برای این موضوع بزنم که هم جامع باشه و اگر سوالی بود بشه اینجا جواب داد.

حالا بریم سراغ موضع اصلی

برای ایجاد صفحه پیگیری خرید کافیه که شما یک برگه بسازید و عنوانش رو تعیین کنید و در بخش متن از شورت کد [woocommerce_order_tracking] قرار بدید.

بعد از اینکه بر روی دکمه انتشار کلیک کردید و صفحه منتشر شد دو مشکل خواهید داشت(؟)

یکی این که بعد از ورود به صفحه  متن زیر در بخش توضحیات صفحه نوشته میشه

To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.

و دومی اینکه

کلمه ی مسیر است که به درون  دکمه صفحه نوشته شده(البته این گزینه زمانی هست که شما فارسی ساز ووکامرس نصب کرده باشید)

برای حل این دو مشکل ابتدا به  هاست خود مراجعه کرده و به ادرس زیر بروید

wp-content/plugins/woocommerce/templates/order

بعد از فایل form-tracking.php یک پشتیبان بگیرید

و بعد فایل form-tracking.php باز کرده و در بخش

<p><?php _e( 'To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.', 'woocommerce' ); ?></p>جمله مورد نظر خودتون رو به جای جمله ی

To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received

قرار بدید

و در آخر به قسمت

<p class="form-row"><input type="submit" class="button" name="track" value="<?php _e( 'Track', 'woocommerce' ); ?>" /></p>مراجعه کرده و به جای کلمه Track کلمه پیگیری را قررار دهید(یا هرکلمه مورد نظرتون) مثل زیر:

<p class="form-row"><input type="submit" class="button" name="track" value="<?php _e( 'پیگیری', 'woocommerce' ); ?>" /></p>و درآخر فایل را ذخیره کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omid-bmps

تازه وارد
سلام

ممنون از راهنمایی ت عالی بود

فقط یه چیزی؟

من میخوام کد رهگیری رو توی یه قسمت سفارش بزنم و مشتری ببینه

یعنی وقتی سفارش رو داد و من رفتم پست کردم و برگشتم کد رو توی یه قسمت بنویسم و اون بتونه ببینه

miladjef

کاربر عضو
منظورتون رو از الگو متوجه نمی شم...

اگر منظورتون در مورد ناسازگاری قالبتون با نسخه جدید ووکامرس هست باید بگم بهترین راه  دریافت نسخه جدید قالب هست.

omid-bmps

تازه وارد
منظورتون رو از الگو متوجه نمی شم...

اگر منظورتون در مورد ناسازگاری قالبتون با نسخه جدید ووکامرس هست باید بگم بهترین راه  دریافت نسخه جدید قالب هست.
منظورم پوسته ی سایت هستش

....چطوری آپدیت کنم ...مشکل اینه؟

یه سوال دیگه؟

الان وقتی مشتریا وارد درگاه بانک میشن و پول رو پرداخت میکنن و وقتی از بانک وارد سایت من میشن میزنه خرید ناموفق...درصورتیکه سفارش شونن ثبت میشه

miladjef

کاربر عضو
دوست عزیز این تاپیک برای این سوالات نیست.

پیشنهاد می دم یه تاپیک بزنید و تمام سوالاتتون رو بپرسید.

و دوستان بهتون پاسخ می دن

اما درباره سوال اول باید بگم اسم قالبتون چیه.

(لطفا یه تاپیک جداگانه بزنید تا اونجا به طور کامل به سوالات شما اختصاص داشته باشه)

بالا