آموزش تغییراتی در بخش نظرات وردپرس

Hoomanhpc2

تازه وارد
چطور میتوانم پاسخ مدیر را در زیر نظر ارسال شده قرار دهم؟

همینطور لینک پاسخ رو در حذف کنم؟

نمونه:

kasraa

کاربر عضو
سلام

راحت ترین راهش اینه که از افزونه WordPress Thread Comment استفاده کنی که هم اینطوری میکنه و هم آجاکس میشه

موفق باشی

Hoomanhpc2

تازه وارد
خیلی ممنون. واقعا به دردم خود. فقط مونده یه چیز:

چطور لینک پاسخ را حذف کنم؟ میخوام فقط تو کنترل پنل بتونم به نظرات پاسخ بدم.

kasraa

کاربر عضو
خواهش میکنم

تو قسمت تنظیمات افزونه یک قسمتی داره که کد قسمت نظرات رو داره که شما میتونید چیزی رو که میخواین رو حذف کنید

Hoomanhpc2

تازه وارد
خواهش میکنمتو قسمت تنظیمات افزونه یک قسمتی داره که کد قسمت نظرات رو داره که شما میتونید چیزی رو که میخواین رو حذف کنید
تو تنظیمات افزونه و تنظیمات اصلی وردپرس گشتم. چیزی نبود. فقط تو تنظیمات اصلی (دیدگاه) یک گزینه به نام بازتاب بود. اون رو غیر فعال کردم. ولی تأثیری نداشت. راه دیگه ای نداره؟

kasraa

کاربر عضو
دوست عزیز توی تنظیمات خود افزونه یه قسمتی داره که کد css و کد html داره که نوشته ویرایش کد فلان

نمیدونم چرا ندیدین اما من که دیدم و اینم عکسشه :

البته شما حق دارینا همه ی کاربرا همینطورن و نمیتونن پیدا کنن ولی نمیدونم چرا من میتونم پیدا کنم :|

Hoomanhpc2

تازه وارد
اونو دیده بودم. مشکل از اونجا نبود. از یه جای دیگه بود. باید تو تنظیمات گفتوگوها، دیدگاه های تو در تو رو حذف میکردم.

به هر حال مشکلم حل شد. ممنون.

kasraa

کاربر عضو
خب این باز هم برمیگرده به درست مطرح نکردن سوال

وقتی شما از تنظیمات این گزینرو فعال کردی باید در قالبت و فایل comment.php دنبال یه همچین چیزی بگردی

ولی وقتی غیر فعال باشه دیگه اون گزینه پاسخ نمیاد چون یک شرطی هست در comment.php که خودش اتوماتیک حذف میکنه

خب به هر حال مشکلت حل شد اما اگر سوال رو درست مطرح میکردی خیلی زودتر به جواب میرسیدی :-??

موفق باشی :53:

Hoomanhpc2

تازه وارد
آره شرمنده. چون دیروز سایتم رو به وردپرس انتقال دادم، هنوز با محیط کارش آشنا نشدم...

kasraa

کاربر عضو
دشمنت شرمنده

برای من مشکلی نیست در هر صورت من جواب رو میدم اما خودت یه کم الآف و سرگردون میشی

برای راحتی خودت میگم :53:

ایشاالله آشنا میشی با محیطش ، مشکلی بود باز هم تالار پرشین اسکریپت در خدمته

موفق باشی :53:

بالا