آموزش تنظیم حداقل،حداکثر و نحوه شمارش تعداد خرید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید بخواید برای فروش محصولات فروشگاه خودتون محدودیت قائل بشید ، برای مثال برای سفارش ، باید حداقل تعداد 2 عدد محصول خریداری بشه. یا حداکثر تعریف کنید که 80 محصول خریداری بشه

همچنین میتونید برای تعداد محصول خریداری شده ، تنظیمی اضافه کنید که کاربر فقط اجازه خرید بر اساس تعداد خاصی رو داشته باشه... برای مثال محصول فقط 2 تایی خرید بشه یا 6 تایی. (یا یک جین...)

تنها با تابع زیر.

کد زیر رو درون functions.php فالبتون قرار بدید و موارد رو ویرایش کنید

کد:
add_filter( 'woocommerce_quantity_input_args', 'jk_woocommerce_quantity_input_args', 10, 2 );function jk_woocommerce_quantity_input_args( $args, $product ) {    $args['input_value']     = 2;    // Starting value    $args['max_value']         = 80;     // Maximum value    $args['min_value']         = 2;       // Minimum value    $args['step']         = 2;    // Quantity steps    return $args;}// Variationsadd_filter( 'woocommerce_available_variation', 'jk_woocommerce_available_variation' );function jk_woocommerce_available_variation( $args ) {    $args['max_qty'] = 80;         // Maximum value (variations)    $args['min_qty'] = 2;       // Minimum value (variations)    return $args;}

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

استاد اگر ما بخوایم همینکارو بکنیم اما تا مبلغ خاصی بدون حساب هزینه ارسال یعنی فقط هزینه خوده محصول باید چ کنیم؟

djbagoor

تازه وارد
شاید بخواید برای فروش محصولات فروشگاه خودتون محدودیت قائل بشید ، برای مثال برای سفارش ، باید حداقل تعداد 2 عدد محصول خریداری بشه. یا حداکثر تعریف کنید که 80 محصول خریداری بشه

همچنین میتونید برای تعداد محصول خریداری شده ، تنظیمی اضافه کنید که کاربر فقط اجازه خرید بر اساس تعداد خاصی رو داشته باشه... برای مثال محصول فقط 2 تایی خرید بشه یا 6 تایی. (یا یک جین...)

تنها با تابع زیر.

add_filter( 'woocommerce_quantity_input_args', 'jk_woocommerce_quantity_input_args', 10, 2 );function jk_woocommerce_quantity_input_args( $args, $product ) {    $args['input_value']     = 2;    // Starting value    $args['max_value']         = 80;     // Maximum value    $args['min_value']         = 2;       // Minimum value    $args['step']         = 2;    // Quantity steps    return $args;}// Variationsadd_filter( 'woocommerce_available_variation', 'jk_woocommerce_available_variation' );function jk_woocommerce_available_variation( $args ) {    $args['max_qty'] = 80;         // Maximum value (variations)    $args['min_qty'] = 2;       // Minimum value (variations)    return $args;}

سلام

استاد اگر ما بخوایم همینکارو بکنیم اما تا مبلغ خاصی بدون حساب هزینه ارسال یعنی فقط هزینه خوده محصول باید چ کنیم؟
منم همین سوال رو دارم آیا راهی هست که تعیین کنیم مشتری مثلا حتما باید 100 تومان خرید کند؟

نرگس

کاربر عضو
آقا ما اگر بخواهیم برای بعضی از محصولات اینکارو بکنیم چی؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آقا ما اگر بخواهیم برای بعضی از محصولات اینکارو بکنیم چی؟؟؟
 محدودیت در محصول نمیشه گذاشت با کد مذکور

منم همین سوال رو دارم آیا راهی هست که تعیین کنیم مشتری مثلا حتما باید 100 تومان خرید کند؟
همون طور که عنوان این تاپیک میگه ، این مربوط به تعداد هست ، درباره قیمت صحبتی نکردیم... برای قیمت افزونه های دیگه ای معرفی شدن

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
حداقل قیمت رو تو تاپیک زیر گفتیم :

Farzad666

تازه وارد
کاش این کد رو جوری بذارید که برای دسته های مختلف محصولات هم بشه حداقل تعیین کرد

مثلا دسته بندی فلان، از ۵۰ عدد کمتر نشه سفارش داد!

ahmad005

تازه وارد

تنها با تابع زیر.

سلام من این کد رو از قسمت ویرایشگر مدیریت رفتم قسمت functions.php کپی کردم ولی الان سایتم بالا نمیاد 

این ارور رو میده Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farstikc/public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495) in /home/farstikc/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

www.doneri.com

جاویدان

کاربر عضو
سلام من این کد رو از قسمت ویرایشگر مدیریت رفتم قسمت functions.php کپی کردم ولی الان سایتم بالا نمیاد 

این ارور رو میده Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farstikc/public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495) in /home/farstikc/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

www.doneri.com
با سلام

دوست عزیز

اشتباه قرار دادن این کدها باعث بروز این مشکلات میشه بهتره به روت سرور وارد بشید و از قسمت قالبهای وردپرس و قالب فعلیتان فانکشن رو باز و این کد رو حذف کنید و اگر خواستید استفاده کنید بالاتر از php اصلی در داخل یک <?php   <? قرار بدید

موفق باشید

ahmad005

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

اشتباه قرار دادن این کدها باعث بروز این مشکلات میشه بهتره به روت سرور وارد بشید و از قسمت قالبهای وردپرس و قالب فعلیتان فانکشن رو باز و این کد رو حذف کنید و اگر خواستید استفاده کنید بالاتر از php اصلی در داخل یک <?php   <? قرار بدید

موفق باشید
همین ادرسی که میزنه رو من میرم فانکشن رو باز میکنم ولی نمیتونم این کر رو پیدا کنم 

من یادمه اخر اخر اضافش کردم  ولی الان اونجا نیست 

public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php  این ادرس رو میرم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این خط کد رو ببینید

public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495

و اینجا رو هم اگر ارور ادامه داشت بررسی کنید

public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

موفق باشید

ahmad005

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

این خط کد رو ببینید

public_html/wp-content/themes/WCM010013/functions.php:495

و اینجا رو هم اگر ارور ادامه داشت بررسی کنید

public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

موفق باشید
باز هم نبود 

میشه براتون یوزر پس هاستم رو بفرستم زحمتشو بکشین ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

رفع مشکل انجام شد .فقط هر موقع به چیزی تسلط ندارید قبلش یا بپرسید یا مطالعه کنید یا اگر قصد تجربه دارید بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

بالا