آموزش ساخت فرم تماس با ما php همراه با کد امنیتی

amire

تازه وارد
تو اين اموزشتون معلوم نيست ايميلي كه مي خواد پيام بياد داخلش كجاست

بعد اين كدها رو تو سايت زدم ولي كد امنيتش چرا بالا نمياد

اصلا كد امنيتي نداره

thacker

تازه وارد
// send email

$accept = "پیغام شما با موفقیت ارسال شد. با تشکر";

$to = "persianscript.ir@gmail.com";

$subject = $_POST['subject'];

$from = $_POST['email'];

$user_message = $_POST['message'];

اونجا که نوشته persianscript.it@gmail.com باید ایمیل خودت رو بزنی ...

واسه اینکه کد امنیتی بیاد باید اسم فایل acmesai.TTF توی فولدر Font رو به acmesai.ttf (حروف کوچک) تغییر بدی.

amire

تازه وارد
گفتيد فايل داخل پوشه فونت رو با حروف كچيك تغيير بدم تا كد امنيتي بياد بالا من تغيير دادم ولي اثري از كد امنيتي نيست كه نيست

iPersianScript

کاربر عضو
.

. سـلام :55:

. من مشکلی ندیدم - روی لوکال هم کپچا نمایش داده میشه.. :67:

. تغییری تو کدها که ندادی ؟؟ اگر که نه پس غیر ممکن هست کپچارو نمایش نده.. /:)

. نام فونت رو به اینصورت تغییر دادی ؟؟ از acmesai.ttf به acmesai.TTF و یا بلعکس..

. و دیگه اینکه تو کدهای کپچا مسیر پوشه فونت :

کد:
[COLOR=#696969]$dir = 'fonts/';[/COLOR]
. اگه نام پوشه فونت شما هم fonts باشه باید بدون مشکل نمایش داده بشه.. :|:|

. مـوفق باشیـد :54:

.

amire

تازه وارد
دوستان باز همون مشكل رو دارم من چك كردم هيچ مشكلي نداره فايل داخل پوشه فونت رو به acmesai.ttf تغيير دادم و هم نام پوشه فونت هم اينه fontsولي باز مشكل رو دارم

amire

تازه وارد
صفحه ارسال مياد بالا ولي كد امنيتي نيست داخلش.. فرم رو پر ميكنم ميگه بايد تمام فيلد هار و پر كني يا اينكه ارور ميده كد امنيتي درست وارد نشده

saman_et

تازه وارد
سلام به دوستان

من این کدی که گفتید اضافه کردم ولی ایمیلی به کسی که اطلاعات فرم باید بره نمیره خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون بدجور گیرم

$ok = "Thanks for your comments";

$sub = "thanks";

mail($from, $sub , $ok);

saman_et

تازه وارد
نام: saman

ایمیل:

توضیØ*ات:

;aslapa

From:

اینطوری نشون میده خواهش میکنم راهنمایی کنید بد گیرم خیلی ممنونم

homayon574

کاربر عضو
نام: samanایمیل:

توضیØ*ات:

;aslapa

From:

اینطوری نشون میده خواهش میکنم راهنمایی کنید بد گیرم خیلی ممنونم
این مربوط به اینکدینگ هست تو کدوم قسمت اینطوری میاد توی فرم یا توی ایمیلی که ارسال میکنه؟

saman_et

تازه وارد
به ایمیل که ارسال میکنم اینطوری نشون میده

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

:)

hg-ahvaz

تازه وارد
اين فرم براي من هم مشكل داره نمايش كد امنيتي رو نمياره

كساني كه مشكلي ندارن فايا رو مجد بزارن

ممنون ميشم

boy24iran

تازه وارد
سلام

ببقشید شما همه حرفه ای هستید و من کاملاً ناوارد و غیر حرفه ای اگه هم بهتر به خوام بگم زیر مبتدی جریان از این قراره که یک نفر سایت می خواست البته بگم آشنا بود و بهش گفتم هیچی نمی دونم البته خیلی کم می دونم نه هیچی اما خوب تصمیم دارم انشاءالله از یک جایی شروع کنم ولی در کل یک چیز هایی برام نامفهموه

من الان باید از html شروع کنم یا php الان هر چی می خوام درست کنم می گذارم تو فرانت پیج 2003 آیا چیزی بهتر پیشنهاد می دین این فرم ها html یا php به هم می خورند یا زمین تا آسمون با هم فرق دارند ببیند در کل یک چیزهایی بلدم ولی فکر کنم با این سوالاتی که کردم خودتون متوجه شدید چی کار می خوام بکنم

من می خوام یک جوری شروع کنم که هی بتونم با مثال ها بازی کنم و خشک نباشه کاملاً با تئوری مشکل دارم

ممنون

saman_et

تازه وارد
سلام شما اول html باید یاد بگیری تا بتونی php یاد بگیری

تو گوگلم سرچ کنی html فایل های اموزشی هست خوبه برای شروع :) :)

boy24iran

تازه وارد
سلام

بحث تو گوگل گشتن نیست می دونم همه چی تو گوگل هست همه یک چیزی می خوام بیشتر و ترجیحاً که هم کامتر از بقیه باشه هم به فارسی هم مثلاً انجمنی مثل همین جا که اگه سوالی پیش می یاد بشه سریع جواب داد من الان یکی دو روزه یک سری چیز ها رو خوندم ولی به قول معروف نمی خوام هی از یک شاخه بپرم به شاخه دیگه تو یک سایت یک چیز گفته تو جای دیگه چیزه دیگه نمی دونم شایدم این طور بهتر باشه اما خوب من قبل از این که این ها رو بخونم خودم یک چیز خیلی ساده و احتمالاً پر از اشکال زدم اما خوب یک سری سوال برام پیش اومده که فکر کنم هر کدوم رو بپرسم می گین آماده خوری و هیچ کدوم حالا حوصله جواب دادن یا وقتش رو ندارید برای همین گفتم یکم آشنا تر بشم و گاماش گاماس برم جلو انشاءالله مثلاً یکی از چیزهایی که دوست دارم باهاش کار کنم هی اینور رو اون ورش کنم همین فرم تماس با ما هست گفتم اگه بشه کد html البته نه از این آماده ها که توش اسم سایت دیگه خرده یک چیز کامل باشه با توضیحات که هی چیزهاش رو ورداری و بگذاری تا یک بیشتر ملموس بشه

ممنون

iPersianScript

کاربر عضو
سلامبحث تو گوگل گشتن نیست می دونم همه چی تو گوگل هست همه یک چیزی می خوام بیشتر و ترجیحاً که هم کامتر از بقیه باشه هم به فارسی هم مثلاً انجمنی مثل همین جا که اگه سوالی پیش می یاد بشه سریع جواب داد من الان یکی دو روزه یک سری چیز ها رو خوندم ولی به قول معروف نمی خوام هی از یک شاخه بپرم به شاخه دیگه تو یک سایت یک چیز گفته تو جای دیگه چیزه دیگه نمی دونم شایدم این طور بهتر باشه اما خوب من قبل از این که این ها رو بخونم خودم یک چیز خیلی ساده و احتمالاً پر از اشکال زدم اما خوب یک سری سوال برام پیش اومده که فکر کنم هر کدوم رو بپرسم می گین آماده خوری و هیچ کدوم حالا حوصله جواب دادن یا وقتش رو ندارید برای همین گفتم یکم آشنا تر بشم و گاماش گاماس برم جلو انشاءالله مثلاً یکی از چیزهایی که دوست دارم باهاش کار کنم هی اینور رو اون ورش کنم همین فرم تماس با ما هست گفتم اگه بشه کد html البته نه از این آماده ها که توش اسم سایت دیگه خرده یک چیز کامل باشه با توضیحات که هی چیزهاش رو ورداری و بگذاری تا یک بیشتر ملموس بشه

ممنون
.

. سـلام دوست عزیز :55:

. من دقیقا متوجه فرمایشات شما نشدم.. میشه ساده و خلاصه تر بفرمائید.. تا شاید انشاا.. ما هم بتونیم کمکی کنیم.. :|:|

. خـوش باشیـد :54:

.

boy24iran

تازه وارد
سلام

از اینترنت به صورت فارسی چه جوری می شه html یاد گرفت البته با مثال های که کم کم زیاد شه و قشنگ نشون بده باید چی کار کنیم حتماً تصویری باشه

موقعه ای که می خوایم اتصال به لینک بدیم زیرش خط می یفته چه دستوراتی زیر خط می ندازند و چه دستوراتی زیر خط نمی ندازند(در مرورگرها متفاوت هست)

در آفیس کلمات ترکیبی Ctrl + منها کاری انجام می ده که تو ادیتور ها مثل نوت پد، دیم ویور، فرانت پیج بلد نیستم چه طور می شه انجامش داد

ممنون

ahmad4u

کاربر عضو
مشکلی که این فرم داره اینه که وقتی فیلدی را پر نکنید یا اشتباه پر کنید و پیغام خطا نمایش داده میشه محتویات همه فیلدها پاک میشه

آیا امکانش هست که فقط پیغام خطا نمایش داده بشه و بگه کدوم فیلد مشکل داره

البته ابن فرم نسبت به اشتبه وارد کردن ایمیل (مثلا بدون @) حساس نیست که خودش یه عیب بزرگ هستش

بالا