آموزش سازگار کردن ووکامرس با قالب سایت شما

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سوال چه ربطی به این تاپیک داشت؟ لطفا تاپیک رو منحرف نکنید و سوالات متفرقه رو در تاپیک های دیگه بپرسید!

reza1983

تازه وارد
دوستان

هرچه گشتم page.phpرا پیدا نکردم میشه بیشتر راهنمایی کنید

Alaric

کاربر عضو
دوستان هرچه گشتم page.phpرا پیدا نکردم میشه بیشتر راهنمایی کنید
خیلی ساده است وارد پنل فایل منیجر هاست خود بشوید

قسمتی که روت فروشگاه می باشد وارد شوید بعد پوشه wp-content و بعد از آن پوشه themes و بعد وارد پوشه تمی که از آن استفاده میکنید شوید فایل page.php در آنجا قرار دارد

rwetvvwe

تازه وارد
سلام این آموزش برای شما هایی که می خواهید کنار سایت خودتون و با قالب خودتون فروشگاه داشته باشید

1) وارد پوشه ی قالب خود شود

2) یک کپی از فایل page.php بگیرید و آن را به woocommerce.php تغییر نام دهید

3) حالا وارد فایل جدید بشید و قسمتی مثل قسمت زیر را توش پیدا کنید (چون مربوط به قالبه فرق داره!!)

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>                                <?php the_content(); ?>                                <?php endwhile; else: ?>                <p><?php _e('متاسفانه نوشته مورد نظر شما پیدا نشد.'); ?></p>                <?php endif; ?>
لپ کلام >> تابع have_posts() را پیدا کنید تا آخر end if باید پاک کنید یعنی دقیقا تا اونجا که تو کد بالا اومده@@

4)حالا کل اون قسمت را پاک کنید و به جاش این را بزارید

کد:
<?php woocommerce_content(); ?>
5) کار تمومه لذت ببرید

6) اگه فکر کردی تموم شده اشتباه میکنی ، دعا ی خیر برای کنکورم یادت نره!!

7) تشکر

8) بستن صفحه
این تغییر تغییر نام Page.php باعث خرابی و عدم کارکرد فروشگاه می شه بهتره یک کپی از Page.php بگیرید و اونو به نام woocommerce.php تغییر نام بدید و روی همین فایل کار کنید در غیر اینصورت با مشکل مواجه واهید شد . موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

www.iranbazargan.com

تازه وارد
سلام این آموزش برای شما هایی که می خواهید کنار سایت خودتون و با قالب خودتون فروشگاه داشته باشید

1) وارد پوشه ی قالب خود شود

2) یک کپی از فایل page.php بگیرید و آن را به woocommerce.php تغییر نام دهید

3) حالا وارد فایل جدید بشید و قسمتی مثل قسمت زیر را توش پیدا کنید (چون مربوط به قالبه فرق داره!!)

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>                                <?php the_content(); ?>                                <?php endwhile; else: ?>                <p><?php _e('متاسفانه نوشته مورد نظر شما پیدا نشد.'); ?></p>                <?php endif; ?>
لپ کلام >> تابع have_posts() را پیدا کنید تا آخر end if باید پاک کنید یعنی دقیقا تا اونجا که تو کد بالا اومده@@

4)حالا کل اون قسمت را پاک کنید و به جاش این را بزارید

کد:
<?php woocommerce_content(); ?>
5) کار تمومه لذت ببرید

6) اگه فکر کردی تموم شده اشتباه میکنی ، دعا ی خیر برای کنکورم یادت نره!!

7) تشکر

8) بستن صفحه
دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنین !

من همین کارهایی که گفتین رو به طور کامل انجام دادم البته فقط کد رو جایگزین کردم و پوشه php جدید نساختم

اما این خطا رو میده

Fatal error: Call to a member function is_visible() on a non-object in ...\wp-content\plugins\woocommerce\templates\content-product.php on line 25

به نظر شما مشکل چیه؟

مرسی

Alaric

کاربر عضو
این تغییر تغییر نام Page.php باعث خرابی و عدم کارکرد فروشگاه می شه اما جایگزین کردن کد درسته . موفق باشید
اولا که دوست عزیز باید از فایل page.php یه کپی بگیری و اسمش رو تغییر بدی به woocommerce.php خیلی سادست.

Alaric

کاربر عضو
دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنین !من همین کارهایی که گفتین رو به طور کامل انجام دادم البته فقط کد رو جایگزین کردم و پوشه php جدید نساختم

اما این خطا رو میده

Fatal error: Call to a member function is_visible() on a non-object in ...\wp-content\plugins\woocommerce\templates\content-product.php on line 25

به نظر شما مشکل چیه؟

مرسی
آدرس سایت رو قرار بدید

reza1983

تازه وارد
دوست عزیز ازکجا میشه فهمید که به این کار نیازهست

زمانی که نصب میکنم این پیغام را در بالای صفحه مدیریت ظاهر میشه

"[h=4]الگوی شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از الگوهای ووکامرس را انتخاب کنید[/h] "

reza1983

تازه وارد
دوست عزیز ازکجا میشه فهمید که به این کار نیازهست

زمانی که نصب میکنم این پیغام را در بالای صفحه مدیریت ظاهر میشه

"الگوی شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از الگوهای ووکامرس را انتخاب کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز جستجو کنید! لطفا...

توضیح دادیم قبلا اینو...

reza1983

تازه وارد
دوست عزیز من میخوام با قالب سایتم راهش بندازم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا