آموزش شخصی سازی ایمیل های ارسالی ووکامرس

webdeveloper

تازه وارد

درود

در این آموزش نحوه شخصی سازی ایمیل هایی که ووکامرس به مدیر سایت یا خریدار ارسال میکند را خواهید خواند:

صرفاً جهت اطلاع:

برای تنظیم ایمیل های ارسالی ووکامرس به مدیریت فروشگاه وارد شوید، وارد تنظیمات ووکامرس شوید، در این صفحه شما تنظیمات حمل و نقل، درگاه پرداخت و .. را میتوانید انجام دهید.

روی گزینه ایمیل ها کلیک کنید، وارد تنظیمات ارسال ایمیل خواهید شد و موارد ذیل را خواهید دید:

تنظیمات ارسال ایمیل

"از" اسم: هر چیزی در این بخش بنویسید در ایمیل ارسالی به عنوان نام فرستنده ایمیل قرار خواهد گرفت.

"از" آدرس ایمیل: آدرس ایمیلی است که ووکامرس از آن استفاده میکند.

الگوی ایمیل

تصویر سربرگ: آدرس عکسی که میخواهید در بالای ایمیل شما قرار داده شود را وارد نمایید. این قسمت را خالی بگزارید !!

متن پانویس ایمیل: هرچه در این قسمت قرار دهید در زیر ایمیل های ارسالی شما قرار داده میشود.

پس از انجام تغییرات دکمه ذخییره تغییرات را بفشارید.

ووکامرس بر اساس وضعیت های متفاوت در فروش ایمیل های متفاوتی ارسال میکند، هم به مدیر و هم مشتری.

در صفحه ای که هستید گزینه های زیر را مشاهده مینمایید:

سفارش جدید، پردازش درخواست خرید، سفارش های تکمیل شده، صورتحساب مشتری، یادداشت مشتری، بازگردانی کلمه عبور، حساب کاربری جدید.

در پست های بعدی آموزش شخصی سازی ایمیل ها را قرار میدهم.

rahjou

تازه وارد
سلام دوستان،

آقا ادامه مبحث آموزش شخصی سازی چی شد؟

sahand11_m27

تازه وارد
سلام

از دوستان کسی تا بحال محتوای ایمیل های ارسالی ووکامرس رو عوض کرده؟ ایمیل هایی که بعد از دریافت سفارش و تایید سفارش و بررسی فرستاده میشه در کدوم پوشه ذخیره می شوند ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میتونید از این افزونه استفاده کنید

کد:
https://wordpress.org/plugins/wp-email-template/

sahand11_m27

تازه وارد
میتونید از این افزونه استفاده کنید

کد:
https://wordpress.org/plugins/wp-email-template/
ممنون از جوابتون

ویرایش ایمیل های ووکامرس انگلیسی راحته. چون محل قرارگیری ایمیل ها مشخص هستش. حالا سوال من اینجاست که با این افزونه میشه ایمیل های ووکامرس فارسی رو هم تغییر داد ؟ یا افزونه فقط برای وردپرس هستش؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه کلا ایمیل های خروجی وردپرس رو قالب میده. که توی توضیحات ذکر شده با ووکامرس هم سازگاره

mydavid66

تازه وارد
ببخشید دوستان من خودم کد های قالب ایمیل رو فارسی سازی کردم، میخوام واسه متن ایمیلم یک فونت فارسی مثل Yekan استفاده کنم امکانش هست که از فونت وب داخل ایمیل هم استفاده بشه.چطوری؟

mkaktoos

تازه وارد
با سلام

این افزونه رو نصب کردم ولی دکمه  customize طوسی شده و جلوی Template to show زده woocomerce not editable

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه با این شرایط ادیت قالب ایمیل انجام داد

با تشکر

usas313

تازه وارد
سلام دوستان

یه سوال

برای شخصی سازی کامل ایمیل من میخوام خودم کد قالب ایمیل رو بزنم برای همین لازم دارم که مثلا جلو قسمتی که نوشتم آدرس، آدرس صورت حساب فراخوانی بشه...

یا فیلدهای دیگه هم به همین ترتیب

می خواستم بدونم امکان فراخوانی اطلاعات صورت حساب مشتری بصورت تک تک (هر فیلد با یک کد) هست و اگر هست چه کدی باید استفاده بشه (تسلطی به php ندارم!)

اگرم خیر لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم جدولی که بعنوان اطلاعات سفارش توی ایمیل نشون میده کاملا شخصی سازی کنم و جای اطلاعاتش رو با هم عوض کنم

سپاس فراوان :53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب های ایمیل ، در پیکربندی ووکامرس قابل ویرایش هست.

usas313

تازه وارد
قالب های ایمیل ، در پیکربندی ووکامرس قابل ویرایش هست.
بله درسته

منتها برای شخصی سازی نیاز هست که بدونم کد فراخوانی هر فیلد چیه... الان توی پیکربندی ووکامرس فقط میشه کل جدول اطلاعات رو جابجا کرد ولی من دسترسی به تک تک خونه های جدول رو میخوام یه جورایی

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

mhhz.127127

تازه وارد
با سلام
من از افزونه ووکامرس استفاده میکنم و فرشگاه محصولات دانلودی دارم 
اما وقتی مشتری از فروشگاه خرید میکنه به جای اینکه به صفحه دانلود محصول هدایت بشه به صفحه ای هدایت میشه که باید اونو فقط مدیر سایت ببینه
در ضمن برای مدیر سایت هم یادداشت و اعلان فروش یک محصول نمیاد

یک بار هم کل افزونه ها را غیر فعال کردم باز نشد
یک ارور هم زیر برگه هست که کنوجه نمیشم
صفحه را در زیر پیوست کردم لطفا کمکم کنید.

You must be registered for see images attach

بالا