آموزش قرار دادن چندین روش ارسال کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

darkstreet2

تازه وارد
سلام

متاسفانه نه توی سایت های خارجی و نه ایرانی هیچ کس روشی برای حل این مشکل ارائه نکرده بود

دوستانی که قصد دارن برای مشتری چندین گزینه حمل و نقل مانند پست سفارشی، پست پیشتاز، پیک و ... با نرخ های از پیش تعیین شده قرار بدن حتما متوجه شدن ووکامرس امکان ایجاد متودهای حمل و نقل جدید رو نداره

کلاس های حمل و نقل هم که برای هر جنس فقط امکان انتخاب یک کلاس وجود داره و مشتری نمیتونه جنس مورد نظرش رو با هزینه و روش ارسال دلخواه خودش خرید کنه

برای حل این مشکل ابتدا یک پوشه با نام دلخواه به عنوان مثال local-mike در مسیر زیر ایجاد کنید:

yourdomain.com/wp-content/plugins/woocommerce/classes/shipping

سپس به پوشه زیر رفته و فایل مورد نظر را کپی کنید

yourdomain.com/wp-content/plugins/woocommerce/classes/shipping/local-delivery

فایل کپی شده را در پوشه ای که ایجاد کرده بودید قرار دهید

yourdomain.com/wp-content/plugins/woocommerce/classes/shipping/local-mike

نام فایل کپی شده را از local-delivery به local-mike که نام پوشه شما می باشد تغییر دهید

فایل را باز کرده و ویرایش کنید

درون فایل مورد نظر تمامی واژه های delivery را با واژه mike جایگزین کنید

فایل را ذخیره کرده و به ادرس زیر بروید:

yourdomain.com/wp-content/plugins/woocommerce

فایل woocommerce.php را باز کرده و عبارت زیر را جست و جو کنید:

Local_Delivery

لاینی که عبارت بالا در آن قرار دارد را کپی کرده و در زیر همان لاین مجدد قرار دهید

در لاین کپی شده، عبارت Local_Delivery را با عبارت Local_mike جایگزین کنید

فایل مورد نظر را ذخیره کنید.

تمام.

دقت کنید که اگر از واژه mike استفاده کردید، در تمامی مواردی که گفته شد از همین واژه استفاده کنید

متاسفانه اطلاعات من از طراحی سایت صفر هست و تجربی کار میکنم، اگر مطلب اضافی گفته شده به بزرگی خودتون ببخشید ولی در هر حال این روش رو تست کردم و ظاهرا بدون کوچکترین مشکلی جواب میده، طولانی بود ولی سعی شد به ساده ترین شیوه ممکن توضیح بدم که افراد مبتدی هم به سادگی مشکل رو حل کنن.

ضمنا بابت ساخت اکانت دوم هم عذرخواهم :p

ی کاره راحت تر.تو قسمت تنظیمات ووکامرس. تب حمل و نقلتحویل محلی و نرخ ثابت رو فعال کنید. عنوانشو بزارید پیشتاز و معمولی. قیمتشم ست کنید. کاری که من کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sinakama

تازه وارد
با تشکر از پاسختون

اما فکر میکنم بهتره دوستانی که تواناییشو دارن لطف کنن و به فکر اضافه کردن یه پلاگین به ووکامرس باشن که مشکل " قیمت شناور پست سفارشی و پست پیشتاز به شهرستان ها " رو حل کنن

amirkashani

کاربر عضو
با سلام

من انجام دادم اما نشد

میشه راهنمایی بفرمایید.

irman92

تازه وارد
ی کاره راحت تر.تو قسمت تنظیمات ووکامرس. تب حمل و نقل

[h=3]تحویل محلی و نرخ ثابت رو فعال کنید. عنوانشو بزارید پیشتاز و معمولی. قیمتشم ست کنید. [/h]

amirkashani

کاربر عضو
ی کاره راحت تر.تو قسمت تنظیمات ووکامرس. تب حمل و نقلتحویل محلی و نرخ ثابت رو فعال کنید. عنوانشو بزارید پیشتاز و معمولی. قیمتشم ست کنید.
کار قشنگی بود ممنون

ahangha88

کاربر عضو
ی کاره راحت تر.تو قسمت تنظیمات ووکامرس. تب حمل و نقلتحویل محلی و نرخ ثابت رو فعال کنید. عنوانشو بزارید پیشتاز و معمولی. قیمتشم ست کنید.
میشه یکم توضیح بدید نرخ حمل و نقل رو کجا باید وارد کرد؟

ahangha88

کاربر عضو

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
برای راه های مختلف از این روش هر چند راه که می خوین داشته باشین کافیه داخل تنظیمات حمل نقل راه های مختلف رو تغییر نام بدیدو قیمت مورد نظرتون رو بدید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
برای راه های مختلف از این روش هر چند راه که می خوین داشته باشین کافیه داخل تنظیمات حمل نقل راه های مختلف رو تغییر نام بدیدو قیمت مورد نظرتون رو بدید

ahangha88

کاربر عضو
پس دیگه نیاز به تعیین کلاس وجود نداره درسته؟ منظور شما این هست که بیایم مثلا اسم حمل و نقل بین الملل و رایگان و محلی و اینا رو تغییر بدیم و نرخ بزنیم درسته؟

ahangha88

کاربر عضو
پس دیگه نیاز به تعیین کلاس وجود نداره درسته؟ منظور شما این هست که بیایم مثلا اسم حمل و نقل بین الملل و رایگان و محلی و اینا رو تغییر بدیم و نرخ بزنیم درسته؟

atropack

Banned
سلام دوستان

من مشكلي داشتم

ماژول بانك ملت هم نصب كردم

وقتي ميري تو سبد خريد روش پرداختي ها نميان

من تو حمل و نقل ٣ نوع روش دارم اما هيچ كدوم

نمايش داده نميشن مشكل از چيه حتي خريد پستي هم خريد آنلاينم نيست

وقتي دكمه پرداخت و ميزني و تكميل سفارش ميره روي صفحه سرچ پيش فرض

با تشكر از شما

emadish

تازه وارد
دوست عزیز ممنون از راهنمایی ات

1- چه جوری میشه هزینه ارسال به تهران و سایر شهر ها رو متفاوت کرد.

برای خریدار تهران یه هزینه رو نشون بده و برای سایر شهرها هزینه دیگری

2- همینطور چه جوری میشه بر اساس وزن هزینه را متفاوت کرد. مثلا تا 6 کیلوگرم یه قیمت و بیشتر از آن قیمت دیگری

ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی سرچ کردم :/

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه پشت پیشتاز رو توی گوگل سرچ کنید میتونید خریداری کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک قفل شد!

زمان مربوط به دو سال پیشه... درخواست جدید باید ایجاد کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا