آموزش نصب افزونه feedwordpress

mn56119

تازه وارد
با سلام

ممنون می شم نحوه نصب این افزونه رو توضیح بدین کار این افزونه این هست که یه سیاره می سازه برای وردپرس و توی انجمن وردپرس چیزی بدرد بخوری در موردش پیدا نکردم.

ممنون

cedar

کاربر عضو
سلام ، دوست عزیز این افزونه وقتی نصب بشه ، میتونید از پنل مدیریتش لینک سایت هایی که خروجی Rss یا Atom دارند رو اضافه بکنید و با این کار هر زمانی که اون سایت ها مطلبی رو منتشر بکنن توی سایت شما هم اون مطلب منتشر میشه ! اما یک مشکلی ه داره اینه که با کلیک روی اون مطلب ، آدرس اون مطلب باز میشه !

mn56119

تازه وارد
سلام ، دوست عزیز این افزونه وقتی نصب بشه ، میتونید از پنل مدیریتش لینک سایت هایی که خروجی Rss یا Atom دارند رو اضافه بکنید و با این کار هر زمانی که اون سایت ها مطلبی رو منتشر بکنن توی سایت شما هم اون مطلب منتشر میشه ! اما یک مشکلی ه داره اینه که با کلیک روی اون مطلب ، آدرس اون مطلب باز میشه !
ممنون از توضیحاتی که دادین من این ازونه رو نصب کردم و یه آدرس فید هم بهش اضافه کردم ولی هیچی توی سایت نشون نمیده فکر کنم باید تغییراتی در قالب سایت بدم و اون تغییرات رو نمی دونم چی هست ممنون می شم در مورد اون تغییرات توضیح بدین

در مورد مشکلی که گفتین دقیقا متوجه نشدم چی هست ولی این سایت هم از این افزونه استفاده کرده هم مطالب رو توی سایت خودش post می کنه هم به سایت منبع فید لینک داده در پست ارسالی.

cedar

کاربر عضو
دقیقا همین گرین بلاگ هست ، اما این لینک به منبع زیاد جالب نیست به نظر من ، اتوبلاگ کلا کپی میکنه و منتظر میکنه

mn56119

تازه وارد
دقیقا همین گرین بلاگ هست ، اما این لینک به منبع زیاد جالب نیست به نظر من ، اتوبلاگ کلا کپی میکنه و منتظر میکنه
به نظر من همینطوری جالب هست و به هرحال برای نویسنده هم احترام گزاشتیم، این اتو بلاگ هم یه افزونه هست؟

نحوه دقیق نصب این فید وردپرس رو بلد نیستین؟

cedar

کاربر عضو
اتوبلاگ هم افزونه است ، اما لایسنس میخواد ، من که نتونستم از نسخه های کرک شده اش کار بگیرم

برای نصپب فید وردپرس هم باید مثل سایر افزونه ها عمل کنید : ابتدا فایل زیپ شده ی افزونه رو توی پوشه پلاگین روی هاست آپلود میکنید ، بعد اکسترکت میکنید ، بعد از مدیریت وردپس و از قسمت افزونه ها فعالش مینید. بعد هم به تنظیمات افزونه میرید و لینک های RSS یا Atom رو ثبت میکنید

mn56119

تازه وارد
تشکر دوست عزیز من هم همینکارا رو کردم ولی پست ها رو نمایش نمی ده توی سایت فکر کنم تغییراتی توی قالب باید انجام بشه؟

mn56119

تازه وارد
کسی نمی دونه باید چیکار کنم تا پست ها رو نمایش بده؟

بالا